kızlar yardim eder misiniz.Çok pismanim ve barişmak istiyorum.

eliffdiyebiri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
828
153
32
Ben ne yapacağımı bilemedim size danışmak istedim.Sevgilim aşırı kiskanç biri.Çalıstığım yerde biri bana teklif etmişti bende Sevgilim var demiştim.Bunu Sevgilime söylemedim ama işten ayrılınca anlatcaktım.Çunki gelir döver cocugu bende isten atilirim diye korktum.Paraya ihityacim var o yuzden.Sevgilim duydu birinin teklif ettigini.Ona söylemedigim icin konsuurken telefonu yuzume kapatti ve whatspdan engelliyim.İki gun oldu.Napim sizce.Bi suru mesaj attim cevapta atmiyoratmiyor.Ona en az 60mesaj attım.O bitirdi sanırım artık.Benim ondan saklayarak hata yaptigimi duşunuyo.Zamanla siniri geçer mi yaa napsam karsisina mi çiksam sonunda

Ay bunlar sırf cükleri var diye her halti yapmayı kendilerine hak gören tek fazlalıkları cukleri tek eksiklikleri beyinleri olan bir irk,koşma kendini çek olmayan beyni ve olan organı tutuşunca döner

Ay bunlar sırf cükleri var diye her halti yapmayı kendilerine hak gören tek fazlalıkları cukleri tek eksiklikleri beyinleri olan bir irk,koşma kendini çek olmayan beyni ve olan organı tutuşunca döner
Yok o dönmez yaa oyle inat biri.Kinci ve gururlu.ni de Benim hata yaptigimi dusunuyo

Erkekler iliskide guvene durustluge bakarlar.
sizin ondan sakladiginiz sey belliki onun guven duygusunu kirmis.
aslinda bu konu illede onun bilmesi gereken bir konu degil
Genc bir kizsiniz ve cikma teklifi almanizda gayet dogal
Alninizda sevgilisi vardir diye yazmadigina gore erkek arkadasiniza bunun normal bisey oldugunu
sizin icin hic onemli olmayan bir konu oldugu l,anlatmaya gerek duymadiginizi ,yada bilirsen kavga edersin endisesi yasadigini smslerlede olsa surekli belirtin yumusar.
tabi seviyorsan.

Öyle mi dersin.Mesaj atmamak icin kendimi zor tutuyorum yaa.Arkadasiyla konustum da benim ona hata yaptigimi dusunuyomus saklayarak

arkadaşıda erkek değil mi ? kafa aynı zaar..
hem siz niye pişmansınız onun pişman olması gerek.. ne o öyle çocuk gibi engellemeler falan.. ilkokula mı gidiyor?

Öyle mi dersin.Mesaj atmamak icin kendimi zor tutuyorum yaa.Arkadasiyla konustum da benim ona hata yaptigimi dusunuyomus saklayarak
Erkekler kirginken karsilarindaki insanin surekli mesaj atmasindan hoslanmazlar.. kendisine biraz kaybetme korkusunu asilayin, mesaj atmayin bir iki gun.. geri cekilin biraz.. keske saklamasaydiniz.. ama olan olmus..

Erkekler iliskide guvene durustluge bakarlar.
sizin ondan sakladiginiz sey belliki onun guven duygusunu kirmis.
aslinda bu konu illede onun bilmesi gereken bir konu degil
Genc bir kizsiniz ve cikma teklifi almanizda gayet dogal
Alninizda sevgilisi vardir diye yazmadigina gore erkek arkadasiniza bunun normal bisey oldugunu
sizin icin hic onemli olmayan bir konu oldugu l,anlatmaya gerek duymadiginizi ,yada bilirsen kavga edersin endisesi yasadigini smslerlede olsa surekli belirtin yumusar.
tabi seviyorsan.
Yok guveni tam bana hata yapmadim kac aydir.Bi suru mesaj attim aciklama yaptim ben ona.Saklama sebebim kavga etcek diyeydi.bugunde aradim yazdim açmiyo.Halaa engelliyim napim ki

arkadaşıda erkek değil mi ? kafa aynı zaar..
hem siz niye pişmansınız onun pişman olması gerek.. ne o öyle çocuk gibi engellemeler falan.. ilkokula mı gidiyor?
Evet arkadasi da erkek.Ben hata yapmişim da.Ama baska bi kiz arkadasimda Benim hatali oldugumu soyledi.Engellemesi abarti Evet

Erkekler kirginken karsilarindaki insanin surekli mesaj atmasindan hoslanmazlar.. kendisine biraz kaybetme korkusunu asilayin, mesaj atmayin bir iki gun.. geri cekilin biraz.. keske saklamasaydiniz.. ama olan olmus..
Evet yaa cok pismanim.onu kaybetceksem bile elimden geleni yaptiktan sonra kaybedim.carsamba gunune kadar yazmim diyorum.Sonra napsam bilmiyorum

Evet arkadasi da erkek.Ben hata yapmişim da.Ama baska bi kiz arkadasimda Benim hatali oldugumu soyledi.Engellemesi abarti Evet

iyide biri teklif etmiş sizde reddetmişsiniz..
bunu ona söylemek sizin insiyatifinizde sanki arkasından iş çevrilmiş gibi davranmanın alemi yok..
eşiniz değil birşey değil.. duracağı yeri bilsin bir zahmet..

ben sizin yerinizde olsam ayılıp bayılmam beni affetsin diye ki affedilmesi gereken kişi siz değilsiniz zaten..
bende engellerim her yerden ve yoluma bakarım .. bu ne böyle ergen kafası hayat mı geçer bununla..
sorunlarını konuşarak çözmekten aciz insanlarla arkadaş bile olmayın .. küsen engelleyen bir adam komik yani..

X