Erkek İnfertilitesi Kizlar yardim edin lutfen spermle ilgili bilgisi olanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlarbir bakar misiniz ?? Bilgisi olanlar yorumlasin

Miktar (ml) : 1.9 ml
pH : 7.5
Likefiaksiyon süresi 37° : 15 dk
Viskosite : Normal
Görünüm: gri opak
1. Saatte toplam hareketli sperm yuzdesi : %50
1. Saatte ileri hareketli sperm yuzdesi :
%45
Toplam sperm sayısı : 45.6
Sperm yogunlugu (ml) : 24
Morfoloji : %2
Yuvarlak hucre : 1.0
Lokoist : 1.0
[/QUOTE
Morfolojisi düşük..%4 'ün üzerinde olmalı.. Diger değerleri normal

dr lar morfoloji konusunda ikiye ayrilmis durumda bir arkadasim 0 morfoloji ile 2 kere hamile kaldi ama genetik sorunlar yuzunden bebegini kaybetti
baska bir arkadsimin esinin morfolojisi 2 idi o dogum yapti sorunsuz

Bunun gibi binlercesi var birbirine danisip fikir yuruten yasamayan bilmez ki ayrica ben yeni oldugumdsn konuyu yanlis bolumde acmisim herhalde bu uroliji ve infertilite ile ilgili . Millet keyfine degerleri paylasmiyor bazi sorunlar varmi yokmu birbirilerinden fikir alıyorlar
Arkadaşım niyetim sizi üzmek veya sizinle tartışmak değil.
Konuyu yanlışlıkla,yanlış yere açmış olabilirsiniz,buna sözüm yok.
Bununla birlikte arkadaşa,etrafa danışılacak konu var,doktora veya sağlık çalışanına danışılacak konu var.

Evet bdv'de böyle onlarca tuhaf konu var ve ben rastladığımda onlara da tepkimi gösteriyorum.
Birisi hamilelik testinin fotoğrafını yükleyip,'sabah ilk idrarla oluşan görüntü bu' diye bir açıklama yapmıştı.
Hamile miyim?Diye soruyor topikte.

Ben sizin konunuz da dahil olmak üzere,
bu tip konuları tuhaf ve itici buluyorum.
Ayrıca insanların özelini de bu kadar ortaya dökmesini doğru bulmuyorum.
Ben sizlere göre yaşlı bir kadınım,
belki de eski kafalıyım.
Anonim ve sanal bir ortam bile olsa mahremiyeti ve adabı-muaşereti önemsiyorum.
Bir kaç sayfa sonra konunuza alaycı ve geyik içerikli yorumlar yazılacak,hoş mu?

Bu da benim bakış açım,benim fikrim.
Umarım tez zamanda hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz.

İnternette o verileri tek tek araştırıp bir fikir edinebilirsiniz.Burada bu verileri analiz edebilecek insan sayısı bayağı azdır.

Burada çoğu kişi konu açan hanımefendinin üzerine gelmiş..Belli ki merak içinde ve doktora soracağı zamanı bekleyemiyor..Doktor değiliz bilemeyiz demissiniz ancak konu sahibi bilgisi olan yazabilir mi diye belirtmiş..Ben bir doktor olarak okudum ve bilgimi belirttim..Morfolojisi düşük onun dışındakiler normal..Daha detayını kadın doğum hekimine sorarsınız

Burada çoğu kişi konu açan hanımefendinin üzerine gelmiş..Belli ki merak içinde ve doktora soracağı zamanı bekleyemiyor..Doktor değiliz bilemeyiz demissiniz ancak konu sahibi bilgisi olan yazabilir mi diye belirtmiş..Ben bir doktor olarak okudum ve bilgimi belirttim..Morfolojisi düşük onun dışındakiler normal..Daha detayını kadın doğum hekimine sorarsınız
Anlayisiniz icin cok tesekkur ederim .. Insallah hersey gonlunuzce olsun

Biz doktormuyuz diyen hanımlar psikolog da değilsiniz aile hekimi de avukatta yada mali müşavir. Her türden konu açılıyor ve bilgisi olan cevaplıyor. Belliki kadının zayıf noktası bir umut buraya içini dökmüş. Ama doğru ama yanlış. Güzelce cevaplayın olumlu olmak çokmu zor

Biz doktormuyuz diyen hanımlar psikolog da değilsiniz aile hekimi de avukatta yada mali müşavir. Her türden konu açılıyor ve bilgisi olan cevaplıyor. Belliki kadının zayıf noktası bir umut buraya içini dökmüş. Ama doğru ama yanlış. Güzelce cevaplayın olumlu olmak çokmu zor

helal olsun!

sanki tahlil sonucundan adamin kim oldugu cikcak meydana

Boyleleri burnu havada olan ınsanlar ama bilmiyorlar ki belki yarin öbürvun onlards bu durumla karsilasabilir diye 😏😏

Ayrica yanlis yere paylasmisim yeni uyeyim bilmiyorum millet neler neler sictigi dakikaiyi bile anlatıyorlar danisiyorlar hatta ama bu konular onlar icin itici geliyormus ozel diye birsey varmis sanki biz bilmiyiruz da

oda bir görüs acisi. demekki yüregini sizlatan bi konu bu konu su an senin derdin....

Morfoloji 4 ve üzeri olmalı onun dısında değerler iyi

Bizim 6 yıldır morfolojimiz 1

Boyleleri burnu havada olan ınsanlar ama bilmiyorlar ki belki yarin öbürvun onlards bu durumla karsilasabilir diye 😏😏
Merhaba, burası bir forum olduğuna göre ana amaç zaten tabiri caizse geyik muhabbeti ya da kaynaşma değil dertleşmek ve bilgi paylaşımında bulunmak olduğundan; kimimizin sağlık sorunlarını, kimimizin ailevi sıkıntılarını, kimimizin iş işe ilgili problemlerini paylaşmasından daha doğal bir şey olamaz herhalde, adı üzerinde forum bu. Yanlış yere konu açılmış diye ya da konu başlığının kelimeleri hoşumuza gitmedi diye yorum yapmama özgürlüğümüz varken bu kadar üzerinize gelinmesine kendim yaşamış gibi üzüldüm, Allah yar ve yardımcınız olsun, inanıyorum ve çevremde de gözlemliyorum bunlar hep geçici sıkıntılar, sizin de yoluna girecektir inşallah. Bir de ek olarak sigara kullanıyorsanız bırakmayı deneyin mutlaka, doktorların da görüşüne paralel olarak olumsuz yönde çok etkisi var.

Ders niteliğinde verilen tepkiler,alaycı yorumlar vs gerçekten üzücü:KK43:
1.Yeni üye olduğu için arkadaşımız yanlış yere konu açmış veya yazmış olabilir,hepimiz insanız yanlış yapabiliriz,yapılan yanlışlık böyle olsun,kime ne zararı var...
2.Belliki içi içini yiyor sonuç hakkında ne yorum olacak diye ancak doktoru tatilde olduğundan sabırsızlanmış haklı olarak,eşinin sperm analizini göndermekte ne var yani?Ayıp mı günah mı?Burda kimse kimseyi tanımıyor ve çok tabii olan birşeyi paylaşıyor,sanki yüz kızartıcı bir hatymış gibi neden bu kadar çok tepki verilmiş anlamadım,yazık günah ...
3.Burası bilgi paylaşımı yapılan,dertleşilen,konular hakkında görüş alışverişi yapılan sanal bir platform,onca saçma sapan konular varken buna mı takınıldı yani...çok yazık...

X