kızlar yardım hangi banka ne kadar faiz veriyor ?

zoryasamak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2011
574
4
kızlar sizden bi ricam var benim şuan bankada biraz birikimim var hangi bankada olduğunu söyleyeyim iş bankasında ama 1 milyara 5 tl veriyo siz bana yardımcı olurmusunuz diğer fazizi daha fazla olan banka varmı sizin bildiğiniz yatırım yaptığınız mesela 10 tl veren keşke öyle olsa daha çok kazanırdım ama güvenilir bir banka olması lazım iş bankası garanti gibi lütfen kızlar acil yoksa o 5 tl nedir ya :)

ing turuncu hesapı tavsiye ederim ilk ay %11 sonraki aylar %9 veriyor ve istediğin zaman cekebiliyorsun

ing turuncu hesapı tavsiye ederim ilk ay %11 sonraki aylar %9 veriyor ve istediğin zaman cekebiliyorsun

canım ben pek anlamıyorum bu yüzdelerden 1,000 tl nin % 11 i aylık 110 tl yapıyo şakamı bu :) bana 1000 tl ye nekadar veriyo onu anlayabileceğim dilde söylermisin canım

yani ing 1000 tlye 8 tl veriyor canım.. yıl sonunda 1081 oluyor
10 tl veren varmı bilmem ama cok zor

kızlar akbank 1000 tlye 10 tl veriyor. fakat yıllık yatırmak gerekiyor. ancak biriktirdiğimiz aylık tasarrufumuzu yatırdığımız paranın üstüne ekleyemiyoruz. sanırım bu sistem vakıfbank ve ıng de vardı.

benimde birikimim ingbank turuncu hesapta.
ilk açılış %11 daha sonra %9. istediğin zaman çek yada üstüne para ekle faizin bozulmuyor.

bankalarda son durum nedir en son cvp yazan 2011de yazmış bana güncel bilgiler gerekli fikri olan bilgi verir mi

Şuanda en yüksek faizi Teb veriyor ikinci sırada ise Ing geliyor..Avantajları ise istediğinizde paranızı çekip yatırabiliyorsunuz ve eft havale ücretsiz..

Aylık bu faizler en az 500 TL yatırmanız gerek yatırdığınız paraya göre faiz alırsınız..

Dün baktım ing turuncu hesapta hoşgeldin faizi ilk ay %11, sonraki aylar %10.

X