kızlar yardımmm kürtajdan 24 gün sonra idrar testi pozitiff

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
kızlar yardım edinn kürtajdan 24 gün sonra idrar testim pozitiff korunmamıstık acaba diyorum fikir verin lütfenn

Son düzenleme:
iyide pozitif çıkabilir zaten bhcg hormonunu vücut 1 ayda atıyo zaten en iyisi kan tahlili yenilemen başka çare yok gibi görünüyo

canım burda bi arkadaşta bebeklerini kaybettikten sonra adet olana kadar test pozitif çıktı..ama gebelikten değil hormonlardan..

inşaalah hamilesindir izmirhayalcim.ama bu olabiliyormuş yani kandaki değerin düşmesi zaman alabiliyormuş.ama belli mi olur belkide hamişsindir:Saruboceq:sanırım istiyosun ben öyle anladım:kedi:

olabilirsin canım kürtaj veya düşükten sonra hamile kalma olsasılığı daha fazla derler hep . korunmadıysanızda hamiş olabilirisn tabi bir doktora gidip kan testide yaptırman senin için daha güvenilir olur belkide sadece test yanıltmıştır seni hormonlar henüz eskiye dönmeyebilirde

şimdi biraz beklesem daha iyi olur demi kızlar bekliyeyim bidaha test yaparım olmazsa kan testi yaptırırım

özellikle bebek olsun diyemi korunmadiniz ama bu sakincali diye biliyorum ben kürtajdan sonra üc ay hamileligi uygun görmüyor doktorlar

rahim temiz oldugu için kürtajdan sonra hamile kalmak daha kolay tabii ama ayyy izmirhayalcim

çok telaş oldum bi anda hamilemisin acaba yaaa inşallah hamişsindir canım :)

Son düzenleme:
benimde düşüğümün üstünden 24 gün geçti bende akşam gebelik testi yapıcam bakalım sonuç ne çıkıcak çok merak ediyorum

bende kürtajdan 23.gün sonra hastalandım
bugün reglimin 4. günü bende bi test yapsam mı acaba bi bakayım hormonum düşmüşmü CADIARZU

kürtajdan 15-20 gün sonra doktora gittiğimde hazır yumurtamın old söylemişti dr. biz 2 regl bekledik, şimdi hatta şu anda oğlum kucağımda uyuyor :)

demek istediğim hamile olabilirsin, mümkün ama riskli hemen kalmak. ,inşallah hamilesindir ve sorunsuz geçer...

selam. bende haziran 10 da kürtaj oldum. regl olmayı beklerken sonucumun pozitif çıktığını öğrendım.ve şuan 2.5 aylık hamileyim.bende hamile kalamam sanıyordum.

X