Kızlar yarın doğuma gidiyorum!...

esraaydin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
132
0
arkadaşlar bugün muayene oldum 3-4 santim açılmam varmış doktor yarın sabah 8 de burda ol doğuma alcam seni dedi ayy kızlar çok heyecanlandım dua edin bol bol neolur birazda korku olmadı değil yani ama bir şekilde olacak işte...bir taraftan bebeğime kavuşacağım için çok mutluyum diğer taraftan korkuda var bol dua edin emi....hepimize kolay doğumlar inş...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3178 gün geçti.

denizkxixzxixl

o bir bücür cadı
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
1.953
6
canım allah sağlıkla kavuştursun bebeğine, hiç korkma, cesur ol, allaha bol bol dua et herşey yolunda gitsin diye, bir de bugünün tadını çıkar, hamileliğinin son günü ne de olsa, yarın bedeninden kopacak yavrun kucağına konacak. korkuyla bu özel günü zehir etme kendine, dualarım seninle...

aysecikcik

sağlıklıyım...yeter bana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
1.507
3
Allah kolaylık versin canım....sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olursun inşallah...dualarım seninle....:Saruboceq:

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
gözğn aydın Allah sağlıklı bir doğum nasip etsin şimdi çok heycanlı olmalısın

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.354
111
ne heycanlı opuyorumnanaktan inşalah herşey yolunda gitcek we yrn alıcaksın meleğini kucağına..Allah kolaylıkwersin..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 971 gün geçti.

drybyn

deryaaa
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
35
0
Allah tek seferde kolay kurtarsın inşallah. sancını boşa verme, bağırma tut kendini ve ıkın dedi teyzem çok çabuk oluyomuş böyle doğum. ınşallah sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın..

minik kelebek

evli,mutlu,çocuklu:)
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
1.169
3
allah yardımcın olsun canım,ne güzel şu mübarek günde kavuşacaksın bebeğine..rabbim sağlıkl versin ikinizede..