Kızlar Yetişin!!

bapecan01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
26
2
29
Eşim bir ay önce koltuğa uyku halinde işedi yakaladım ve yıkattık klima burda olduğu için ikimizde salonda uyuyoruz ayrı koltuklarda bebeğimiz var. Her neyse bu gece de halının ortasına ve kapıya işedi sese kalktım resmen ve Tuvalet olarak görüyorum dedi. Ya bu bir hastalık falan mı yoksa kasten mi yapıyor delirmek üzereyim???

Eşim bir ay önce koltuğa uyku halinde işedi yakaladım ve yıkattık klima burda olduğu için ikimizde salonda uyuyoruz ayrı koltuklarda bebeğimiz var. Her neyse bu gece de halının ortasına ve kapıya işedi sese kalktım resmen ve Tuvalet olarak görüyorum dedi. Ya bu bir hastalık falan mı yoksa kasten mi yapıyor delirmek üzereyim???
doktora gittiniz mi? yani bu soylediginiz o kadar ciddi bi sey ki

Bana bı kere 15 yaşımdayken falan olmuştu ama çok az kaçırıp hemen uyanmıştım. Şöyle anlatayim; uyuyordum rüyamda tuvalete gidiyorum yapmaya başlıyorum ama sonra bı anda farkettim mı artık nolduysa uyandimki gerçektede azıcık kaçırmışım meğerse. Yani eşiniz gerçekten bilerek yapmıyor bencede bana şüphelenmeniz bile tuhaf geldi aslında bilemedim koskoca adam niye durduk yere oraya buraya işesinki size bı kastı mı var ?

Benim abim küçükken yapıyordu öyle. Uyku halinde tuvalete yaptığını sanıp duvara veya başka yere işiyordu. Sonra zamanla düzeldi.
Bilerek yaptığını sanmıyorum nezamandır var yeni olan birşey mi?

Etlimin oğlu kardeşi vefat edince altına kaçırmaları ve gece kaçırmaları başladı. Doktora götürdüler ve doktor sebebinin kaybetme korkusu olduğunu söyledi.

1.5 ay önce boşanmaya kadar giden tartışmamız oldu demişsiniz. Ben psikolojik olduğunu düşünüyorum.
Eşinizde sizden ayrılma korkusu yüzünden psikolojik bir sorun yaşıyor olabilir. Belki saçma gelebilir fakat bu tarz sorunların çoğunun altında psikolojik sorunlar yatıyor.

Ee 1.5 ay önce olumsuz bir durum yaşamışsınız bu durum da 1 aydır var vücut bir şekilde dışarı vuruyor ne sorunu yaşadınız bilmiyoruz ama hemen bu kadar büyük tepkiye gerek var mı ilgili bölüme randevu alırsınız uyurgezerlik gibi duruyor tuvaletini yapmasın diye de gece yatmadan evvel tuvalete gider gece de bebeğe uyandığınızda onu da tuvalete uyandırırsınız zaten doktora gittiğinizde tedaviye başlarlar yani çok fazla tepki veriyorsunuz hastalıkta sağlıkta diye evet diyoruz değil mi?

uykusu ağır 😁 bazı geceler bende lavaboya diyw kalkarım kendimi mutfakta sap sap klozet ararken bulurum.
bazen su icmeye kalkarım başka odada damacana ararım.
nerde oldugumu bile anlamam bu yuzden kafamı vs cok carpmisimdir 🤣
muhtemelen eşiniz çok yoruluyor derin uyuyor

Üroloji ve psikiyatri bölümlerini ziyaret edin.

Niye kasten yapsın? Şöyle bi sorunla karşılaşsam bilerek yaptığı aklıma gelmez, ilginç bi bakış açınız var.

Önce ürolojiye gidin bi fizyolojik sorun var mı diye baksın ama ben de sanmıyorum. Oradan psikiyatriste gidersiniz.

Büyük insan işemeside küçük çocuklara benzemez bi bıraktı mı 1.5 litre bırakır :) Bi kova bişe ayarlamak lazım kıyıya köşeye. Tedavisi falan vardır umarım. Küçükken bende rüyamda tuvalet görürdüm sabahına ıslak uyanırdım.

Alkol alıyordur. Emin misiniz alkol almadığına? Çünkü çok denk geldim akrabalarımdan. Hatta bi ara kuzenimi gece balkona giderken yakaladım. Ne oldu diyorum işiycem diyor absjssk

X