Kızlar Yetişin!!

bapecan01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
26
2
29
Eşim bir ay önce koltuğa uyku halinde işedi yakaladım ve yıkattık klima burda olduğu için ikimizde salonda uyuyoruz ayrı koltuklarda bebeğimiz var. Her neyse bu gece de halının ortasına ve kapıya işedi sese kalktım resmen ve Tuvalet olarak görüyorum dedi. Ya bu bir hastalık falan mı yoksa kasten mi yapıyor delirmek üzereyim???

Eşim bir ay önce koltuğa uyku halinde işedi yakaladım ve yıkattık klima burda olduğu için ikimizde salonda uyuyoruz ayrı koltuklarda bebeğimiz var. Her neyse bu gece de halının ortasına ve kapıya işedi sese kalktım resmen ve Tuvalet olarak görüyorum dedi. Ya bu bir hastalık falan mı yoksa kasten mi yapıyor delirmek üzereyim???
Psikolojik bir sebebi olabilir, ya da fizyolojiktir. Ama bilerek yaptığını sanmıyorum, bence ürolojiye giderek işe başlamalısınız😕 zor bir durum geçmiş olsun 🙏

Psikolojik bir sebebi olabilir, ya da fizyolojiktir. Ama bilerek yaptığını sanmıyorum, bence ürolojiye giderek işe başlamalısınız😕 zor bir durum geçmiş olsun 🙏
Üroloji mi yoksa psikolojik bir nedenden psikiyatriye mi gideceğiz bilmiyorum. Ben ne yapacağım gerçekten şaşırdım...

Lohusalık dönemi bitmiştir diye düşünüyorum çünkü kızım bir yaşına girecek. Ama ne olursa olsun ben delirmek üzereyim bilinçli yapıyorsa gerçekten Allah belasını versin dicem de ben sese uyandım çığlık attım öyle ne yaptığını anladı. 😥
Bilinçli değildir ya merak etmeyin, sadece uyku zamanlarında yapıyormuş çünkü. Çok ağır uyuyanlar çişleri geldiğinde rüyalarında bulundukları yeri tuvalet sanıp yaparlarmış. Uykusu ağır mı eşinizin?

Bilinçli değildir ya merak etmeyin, sadece uyku zamanlarında yapıyormuş çünkü. Çok ağır uyuyanlar çişleri geldiğinde rüyalarında bulundukları yeri tuvalet sanıp yaparlarmış. Uykusu ağır mı eşinizin?
Ağır ama bu geçici bir durum değilse katlanamam kuscam berbat bir haldeyim.

Yapabilir. İsteyerek olmadığı kesin. Nasıl çözülür kısmını bilmiyorum ama onun için de kolay değil. Sizin için zaten çok zor.
Gerçekten aşırı huzursuzum evden çıkmak istiyorum bir kaç gün döndüğümde nasıl bulacağımı bilemediğim için gidemiyorum bile.

Yaşadığınız durum için üzüldüm Allah kimsenin başına vermesin bilerek yaptığını düşünmek istemiyorum eşinizin bence kesinlikle gidip bir doktorla konuşmak gerekli ihmal etmeyin belki de psikolojik bir durumdur veyahut uyku anı sanıyordur … Allah yardımcınız olsun umarım buraya eşimin durumu düzeldi diye başlık attığınızı da görürüz 🙏🏻

Altını mı bezlese? Yetişkinler için bez geldi aklıma... Yinede doktora gidip tüm tahlilleri yaptirsin.

Her gün her gün çişle mi uğraşsın kadin, yazık ya bebekte bezli koca da bu ne ya

X