Kızlar yorum yapar mısınız ne yapacağımı şaşırdım?

Acaba sizi cinselliğe ikna etmek için bi kaybettim sevgilimi korkusu yaşatıp yatağa atmak için taktik yapıyor olabilir mi? Atın bir msj olmuyorsa olmuyor ben önüme bakıyorum döndüğünde hayatımda biri olursa şaşırma diyin. Bakım önünüze cnm saksı gibi paşamın keyfini bekleyecek haliniz yok ya!

Cinsellik yaşarsın ya da yaşamazsın bu senin kararın 32 yasında bi insana kimse bu konuda karisamaz. Adamla istediğini yaşarsın rahat ol . Önemli olan senin içinden geliyor mu ? Adamı içtenlikle istiyor musun. Kimse buna değmez yani . Aaa bu adama değer bununla olsun diye bir şey yok . Öyle de olmamalı. Olcaksa pişman olmicaksin kendi özgür irademle oldu demelisin. He adamda yani bi tuhafmış bu sebepten gidiyorsa bye gitsin .
tabi ki var onların tercihi bu yönde bu olmuş saygı duyarım. ama seven adamın benim bu tercihime de saygı duyması gerekirdi demek istedim. başkalarınn tercihi evlenmeden cinsellik yaşamak olmuş olabilir, ama benimki de böyle olacak diye bir zorunluluğum yok sadece. Tabii dediğiniz gibi bu sebepten gittiyse yapabileceğim birşey yok gerçekten. ben sebebin bu olduğunu düşünüyorum çünkü aramızda hiçbir sorun yoktu. sen çok iyi birisin ama benim sorunlarım var stresliyim diye bahane buldu

Acaba sizi cinselliğe ikna etmek için bi kaybettim sevgilimi korkusu yaşatıp yatağa atmak için taktik yapıyor olabilir mi? Atın bir msj olmuyorsa olmuyor ben önüme bakıyorum döndüğünde hayatımda biri olursa şaşırma diyin. Bakım önünüze cnm saksı gibi paşamın keyfini bekleyecek haliniz yok ya!
bitti gözüyle bakıyorum. artık böyle durumlardan kendimi yıpratmak istemiyorum. artık dönse de olmaz

Ben yaşamadım sakın yaşamayın böylesi çok daha güzel olur sonuçta evleneceğinizin garantisi yok ya ayrılırsanız herşey boşuna oluyor
Evlenmeden yapmayın
size katılıyorum herkesin kendi tercihi tabi ki ama benim tercihim de sizikliyle aynı. hayatımdaki kişi buna saygı göstermeli diye düşünüyorum.

Merhaba kızlar.Bir önceki konuma istinaden yazıyorum. Özetle sevgilim stresliymiş diye 2 gün izin isteyip 15 gündür ortada yok. Cinsel anlamda bazı yakınlaşmalarımız olsa da tam anlamıyla bir cinsel hayatımız yoktu. Bunu evlendikten sonra yaşamak istiyorum. Erkek arkdaşlarımın yorumu sen çok iyi birisin ama ara vermek istiyorumu onun cinsellik yaşamadığım için beni kırmamaya çalışarak kendince ayrıldığını söyledi.Bu benim için bir eksiklik mi? Herkes kocasıyla evlenmeden cinsellik yaşadı mı bunu merak ediyorum. Evlenmeden cinsellik yaşamamamdan dolayı hiç evlenemeyeceğim sanırım :KK43: Bütün erkeklerin beklentisi bu olmuş.Bir türlü evlenip kendi yuvamı kuramadım yaş oldu 32. Çok üzülüyorum içime oturuyor :KK43:
ayrıldığınız iyi olmuş o zaman...diğer konunuzda yazmıştım ...erkekler hep ilkin olmak ister o yüzden ileride pişman olacağın bir sey yapmamalısın...

Bence kurtulmuşsun. Biraz beklemiş belki ikna olursun diye. Sonrada dayanamamış. Ara vermişmiş. Ne haltlar karıştırıyor belkide. Sonrada başlarsanız o zaman ayrıydık deyip bahanede bulabilir. Hiç takma kafana. Düşünki ya cidden fırsatçıydı kurtuldun ya da kafa yapılarınız farklıydı pişman olacağın bir şeyler yaşamadan yolunuza baktınız. İkiside senin hayrına.

X