Kızlarr gebellik testine acil bakar mısınızzz adetim gecikti ve 2 dakika bile olmadan t çizgisi çıktı sizceee

Kuzum 37 sınır da sayılır benim 600 çıkmıştı dostinex vermişlerdi çok kısa sürede düşmüştü. Korkma sadece süt yapan yiyeceklere ara vermen yeterli kendiliğinden düşebiliyor ikimizde aynı dönemdeyiz benimde yarın gecikmenin 5. günü olacak hayırlısı inşallah sen rahim filmi çekilmiş miydin acaba?
Evet çektirmiştim gayet iyi bir sorun yok demişti doktor sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ve belirtin var mı

Evet çektirmiştim gayet iyi bir sorun yok demişti doktor sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ve belirtin var mı
Canim ben çok kararsız kaldım nedense hormonlardan dolayı şüphelendim pko da var ya bende ama bu akşam yada yarın sabah belki yaparım belirtim yok sadece gecikme var onun dışında göğüs ağrısı adet geciktikten sonra oluşmaya başladı

Canim ben çok kararsız kaldım nedense hormonlardan dolayı şüphelendim pko da var ya bende ama bu akşam yada yarın sabah belki yaparım belirtim yok sadece gecikme var onun dışında göğüs ağrısı adet geciktikten sonra oluşmaya başladı
Ben akşam yaptı çıkmadı ya sen de yap bakalım çıkar inşallah

doktorum adetin geçmeden sakına test yapma demişti bence doğru söylüyor psikolojik etkileniyoruz
Benim 5 gün geçti öyle test yaptım canım
Çıkmadı canım son ilişkinin üstünden 17 gün geçti olsaydı çıkardı herhalde ama adette olmadım lekelenmelerimde asla yok anlamadım gitti
Benim de aynı şekilde kasıklarım da kalkarken ya da ağır kaldırınca acıyor anlamadım ne olduğunu

geç döllenme olabilir mi acaba seninki? normalde geçer mi gününü adetin
Hiç bu kadar gecikmemişti geç döllenme olsa dün testte çıkmaz mıydı acaba kasıklarım da değişik bir ağrı var adet sancısına da benzemiyor idrar yolu enfeksiyonu olmuştum 7 mayısta o geciktirir mi acaba bu kadar 2-3 gün de antibiyotik kullandım

Hiç bu kadar gecikmemişti geç döllenme olsa dün testte çıkmaz mıydı acaba kasıklarım da değişik bir ağrı var adet sancısına da benzemiyor
valla bilmiyorum ki inşallah hayırla gönlüne göre sonuçlanır canım. benim de bata son 4 🥹

Hiç bu kadar gecikmemişti geç döllenme olsa dün testte çıkmaz mıydı acaba kasıklarım da değişik bir ağrı var adet sancısına da benzemiyor idrar yolu enfeksiyonu olmuştum 7 mayısta o geciktirir mi acaba bu kadar 2-3 gün de antibiyotik kullandım
eğer hassas biriysen etkileyebilir bu tarz şeyler bu arada

valla bu gebelik çok sabır işiymiş hiç böyle tahmin etmezdim, ilk denemede herkesin oluyo sanırdım🥲
Evet ben de öyle sanıyordum hatta arada kaçamak olunca stres yapıyordum ya olursa diye hiç düşündüğüm gibi olmadı 😅 sen ne kadarlık evlisin

X