Kızlarr gebellik testine acil bakar mısınızzz adetim gecikti ve 2 dakika bile olmadan t çizgisi çıktı sizceee

Evet ben de öyle sanıyordum hatta arada kaçamak olunca stres yapıyordum ya olursa diye hiç düşündüğüm gibi olmadı 😅 sen ne kadarlık evlisin
ay dimii ben dkh kullanırken bile gebelik testi ywptığım olmuştu 😂😂 bir sene bir aydır evliyim sen🥳

ay dimii ben dkh kullanırken bile gebelik testi ywptığım olmuştu 😂😂 bir sene bir aydır evliyim sen🥳
Ben de 10 aylık evliyim, ben de öyleydim 😂 şimdi adetim geçse bile test yapsam mı diye düşünüyorum keşke o zaman boş yere yaptığım testler geri gelse 😅😅

Hamileyim Allahıma şükür kanda da çıktı Rabbim isteyenlere hayırlı salih saliha evlatlar versin Bekleyen tüm annelere müjdeli haberi nasip etsin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım sizinle 🥰🙏
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Gecikmenizin kaçıncı günü test yapmıştınız?

Hamileyim Allahıma şükür kanda da çıktı Rabbim isteyenlere hayırlı salih saliha evlatlar versin Bekleyen tüm annelere müjdeli haberi nasip etsin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım sizinle 🥰🙏
Amin canım inşallah kaç çıktı değerin

Canim ben çok kararsız kaldım nedense hormonlardan dolayı şüphelendim pko da var ya bende ama bu akşam yada yarın sabah belki yaparım belirtim yok sadece gecikme var onun dışında göğüs ağrısı adet geciktikten sonra oluşmaya başladı
Yorumunuzu görünce dikkatimi çekti . Benimde reglim dün bitti . İnanılmaz göğüs ucu hassasiyeti yaşıyorum yani hep dik. Elim kolum değince açıyor ucu . Günü günümde regl oldum . Bu ay 2. Yumurtlamayı görmüştüm geç döllenme diyemiyorum regl olduğum için ay kafam çok karışık 🥴

Yorumunuzu görünce dikkatimi çekti . Benimde reglim dün bitti . İnanılmaz göğüs ucu hassasiyeti yaşıyorum yani hep dik. Elim kolum değince açıyor ucu . Günü günümde regl oldum . Bu ay 2. Yumurtlamayı görmüştüm geç döllenme diyemiyorum regl olduğum için ay kafam çok karışık 🥴
Merhaba ben kendim için yorum yapıştım ve tahminim doğru çıktı insan bedenini taniyor eğer gebelikse mutlaka anlarsınız gerçekten bedenini tanıdıktan sonra insan daha emin olabiliyor bazı değişikliklere. Siz onu regl sanıyor olabilirmisiniz acaba? Yoğun adet gibi mi gördünüz kanamayı ..

Merhaba ben kendim için yorum yapıştım ve tahminim doğru çıktı insan bedenini taniyor eğer gebelikse mutlaka anlarsınız gerçekten bedenini tanıdıktan sonra insan daha emin olabiliyor bazı değişikliklere. Siz onu regl sanıyor olabilirmisiniz acaba? Yoğun adet gibi mi gördünüz kanamayı ..
Evet yogundu ama ilk defa böyle bir hassasiyet yaşadım ve kasık batmam+koku hassasiyetim oldu eşim asla ter kokmaz bana kokuyor geldi . Normalde 7 gün olurum fix . Geçen ay klomen+igne kullandım 4 gün regl oldum bu ay da 4 gün oldu anlamadım vala 😀

Evet yogundu ama ilk defa böyle bir hassasiyet yaşadım ve kasık batmam+koku hassasiyetim oldu eşim asla ter kokmaz bana kokuyor geldi . Normalde 7 gün olurum fix . Geçen ay klomen+igne kullandım 4 gün regl oldum bu ay da 4 gün oldu anlamadım vala 😀
Ve inanılmaz
Ve inanılmaz derecede cinsel istek var 2 gündür . Kendime şaşırıyorum yemin edrimn

Canım klomen iğne kullandıysan normal o ilaçlar hepsi hormon çok geçtim bu yollardan bu tedavileri çok uyguladık hormon olduğu için bazı değişiklikler yapabiliyor benim sana tavsiyem klomen yerine Femara denemen. Onun daha etkili olduğunu söylüyorlar nasip bu işler ama bedenine hormon yüklediğin için bir çok değişiklikler olucaktır iğne ve klomen beraber kullanıldığında testler hep yanıltır içinde gebelik hormonu olduğu için ovulasyon ve gebelik testleri de pozitif çıkıyor yalancı pozitif..

Nisan ayında çekildim ben sonra mayıs ayında 2 hafta gecikme yaşadım biraz kilo da aldım pko da var sonunda oldum ama çokta umutlanmıştım 2 hafta gecikme olunca
Yaaaaa hsgden sonra kilo alınıyor mu yoksa adet olmadığı için mi kilo alınıyor çok şükür benim kist tüplerde tıkanma vs problemlerim yok sonuçlarım temiz

Canım klomen iğne kullandıysan normal o ilaçlar hepsi hormon çok geçtim bu yollardan bu tedavileri çok uyguladık hormon olduğu için bazı değişiklikler yapabiliyor benim sana tavsiyem klomen yerine Femara denemen. Onun daha etkili olduğunu söylüyorlar nasip bu işler ama bedenine hormon yüklediğin için bir çok değişiklikler olucaktır iğne ve klomen beraber kullanıldığında testler hep yanıltır içinde gebelik hormonu olduğu için ovulasyon ve gebelik testleri de pozitif çıkıyor yalancı pozitif..
1 ay klomen kullandım doktorum bu ay ilaçsız devam edelim dedi diğer ayda gelme dedi 3 ay etkisi anca geçer dedi klomenin . Temmuzda görüşürüz dedi evet evet çok duydum femara daha etkiliymiş bir sonraki randevumda onu isteyeceğim 😇 vala bebeğim iğneden sonra ne ovülasyon ne normal test yaptım 12 . Günü kan verdim 1.20 4 gün sonra zaten regl olmuştum ama reglim düzene girdi şükür 2 aydır saati saatine okuyorum diyebilirim 🙂↔️ilk defa 14. Gün yumurtlamam oldu normalde 19-21 arası

Yaaaaa hsgden sonra kilo alınıyor mu yoksa adet olmadığı için mi kilo alınıyor çok şükür benim kist tüplerde tıkanma vs problemlerim yok sonuçlarım temiz
Yok kuzu bende pko ve insülin direnci var ondan alıyorum kilo tiroid hastasıyım bide onlar etkiliyor bu geçen aylarda çok tatlı yedim işte en ufak sağlıksız beslendiğimde hemen dengeler şaşıyor bende o yüzden oldu hafif den korkma benimde tüpler temiz kalp şekli rahmin var dediler ama çoğu kadında varmış engel değil dedi doktorlar 2 doktora sordum hepsi aynısını söyledi burdan duyurmuş olayım diğer arkadaşlara da arkuat Uterus kalp şeklinde rahim oluyor :)

X