Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlarr, kalıcı olarak nasıl göğüs büyütülür??

bilgisahibi

Elhamdülillah
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
197
183
Kalıcı olarak göğüs büyütmek istiyorum. Bazı araştırmalarıma göre büyütüp bırakınca tekrar eski halini aldığını okudum. Kalıcı olarak veya etkili bir yöntem deneyen var mı?? Lütfen yardım:KK15:o_O

sağol ama benim bilmek istediğim doğal yöntem. Zaten yaşımdan dolayı ameliyat olamam. Yaşım tutsa bile, istemem açıkçası. Konumla ilgilendiginiz için teşekkür ederim:KK54:
Doğal yöntemler gelip geçici, hiçbiri kalıcı olamaz. Kalıcı deyince tek yöntem protez oluyor. Böyle bir yöntem olsa sayfalarca farklı kürler paylaşılmazdi diye düşünüyorum. Yine de araştırın tabi..

Doğal yöntemler gelip geçici, hiçbiri kalıcı olamaz. Kalıcı deyince tek yöntem protez oluyor. Böyle bir yöntem olsa sayfalarca farklı kürler paylaşılmazdi diye düşünüyorum. Yine de araştırın tabi..
Gelip geçici olduğunu söyleyen de var, kürleri falan bırakınca hâlâ aynı estetiğini koruduğunu söyleyen de var. Vücut yapısı, hormonlarla alakalı olsa gerek.

Kalıcı olarak göğüs büyütmek istiyorum. Bazı araştırmalarıma göre büyütüp bırakınca tekrar eski halini aldığını okudum. Kalıcı olarak veya etkili bir yöntem deneyen var mı?? Lütfen yardım:KK15:o_O

Ben bir doktor olarak söylüyorum.Ne yazık ki göğüs büyütme ve küçültme gibi konularda krem jel tablet vs gibi şeylerin kesinlikle büyütücü etkisi olmaz.bu konu da rahatsız olan arkadaşlar kesinlikle bir plastik cerrahi ile görüşerek operasyon olabilir.
Kesin ve mutlu bir çözüm.arzu eden arkadaşlara plastik cerrahi muayene randevu ve hattta operasyon konusunda yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende uzun zamandir araştırıyorum. Hatta postta acmistim. En son soya sütünde karar kildim nasipse bugunden itibaren başlayacağım.

X