kızlarrr acil yardım lütfennn bebek bezi önerisiii

tencerekapak

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
12
0
kızlarrr bebeğim 9 aylık neredeyse her bebek bezini kullandım ama sızıntı oluyor hep fiyat falan artık ikinci planda yeter ki sızdırmasın. önerisi olan var mı?? huggiesin kızım için oğlum için olanını deneyen oldu mu??

tüm markaları kullandım hiçbiri sızıntı yapmadı sadece birksç kez sızdırdığını hatırlıyorum o da yolculuk yaparkenfi bezini değiştirememiştim aşırı şişmişti.Kaç saatte bir bezi değiştiriyorsunuz bilmiyorum ama sızdırmaması için gündüzleri aynı bezle 4-5 saatten fazla kalmaması lazım,kaka yapınca her markada bazen belini kirletebilir.En iyi primadır yeşil paket kullanıyoruz biz molfix ve hugies de fena değil fakat çok genişler bebeğim bscaklarını düz tutamıyor onlarla bez dolu olmadığı halde şiş duruyor hep p yüzden tavsiye etmem.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben kullandım huggies çok memnun kaldım erkek olanından kullanıyoruz ... 36 sı nı alıyorum 5 numara 25 tl gibi bir fiyatı var ortalama ...
ama bez dayanmıyor artık dün canbebe aldım arkadaş tavsiyesiyle gece kullandım sızdırmadı valla fiyatı da iyi 50 adet yanında 2 ıslakmendil +altaçma örtüsü hediyeli 24 tl baya bir fark var memnun kalırsam bu markaya devam edicem ... dediğim gibi huggies güzel ...:emir_bebek:

bizde hugıes kullanıyoruz..sızıntı yapması belki siizn çocuğu tutuş pozısyonunuzla ilgili olmasın hanı çişini yaparken ters tutarsınız falan kaçırır tüm bezlerin geçirmesi ilgınç olmuş..huggiesten memnnuz bız çünkü tek pişik yapmayan be o oldu bıze...

Huggies'i bizde bir ara kullanmıştık çok memnun kalmıştık ama şuanda prima aktif bebek kullanıyoruz ondanda çok memnunuz.

slm..
prima beyaz olanı 12 saat kalabiliyor,ben geceleri kullanıyorum. huggiesi de gündüzleri kullanıyorum 4 -5 saatte değiştiriyorum, gayet güzel bel kısmında lastikli bel oyungu var gayet güzel kaka çıkarmıyor.. Molfixsi beğenmedim.. Kolay gelsin...

kızlarrr bebeğim 9 aylık neredeyse her bebek bezini kullandım ama sızıntı oluyor hep fiyat falan artık ikinci planda yeter ki sızdırmasın. önerisi olan var mı?? huggiesin kızım için oğlum için olanını deneyen oldu mu??

kesinlikle bebeklede alakasi var. Ben devamli prima kullanirim baska bez denemedim bile. Ve sizinti oluyor.Bebegim cok altini kirletiyor. Mesela kucucuk bebekken bile bir yapti mi afedersiniz boynuna kadar cikardi. Cok yiyordu cok yapiyordu. Yani yapar yapmazda hemen degistiriyordum. Bazen sizintiyi engellemek imkansiz. Suan mesela artik oyle sizinti olmuyor ama sabahlari bazen kalkti mi body bacak etrafi hafif nemli oluyor bu da gece bezinin cok sismesiyle alakali. Ben mesela o yuzden 4+ kullaniyorum. 4+ ile 4 arasindaki fark daha cok emmiyor olmasi

X