Kızlarrr lütfenn cevappppp veriiiiiinmn

Denizzz0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2016
291
354
Kızlar sizce mürdüm ve pudra uyumlu mu koltuklaesa yeni ev diziyorum yardım edin bana lütfen bir de bu renklere nasıl halı gider

Çeyiz ve ev dekorasyona bölümü var aslında. Orada size daha fazla yardımcı olabilirler.

hangi renk daha azsa o rengi kullan.misal koltuklar mürdüm kırlentler pudra ise pudra rengi halı.eğer koltuk pudra kırlent mürdümse mürdüm halı.ya da ikisi de olmadan taş rengi halı.

hangi renk daha azsa o rengi kullan.misal koltuklar mürdüm kırlentler pudra ise pudra rengi halı.eğer koltuk pudra kırlent mürdümse mürdüm halı.ya da ikisi de olmadan taş rengi halı.
İki renk uyumlu mu sence peki canım ikisi teşekkür ederim bu arada yorumu için :)

2 renk birbirleriyle uyumlu ama 3.bir renge ihtiyacınız olacaktır muhtemelen.
3.renk olarak koyu zümrüt yeşilini, okyanus mavisini aksesuarlarda veya düz soft halı üzerine desende düşünebilirsiniz.
Sadece bu 2 renkten oluşan bir salon çok düz olacak, mobilyalar kendini göstermeyecektir.

Güzel ve anlayışlı yorumun için teşekkğr ederim insanlık ölmemiş demek ki yeni üye oldum bilmiyorum ne etiket yapacağım ıbirinde gördüm o yüzden bunu seçtimm
Dekorasyon bölümünde resimler paylaşıyorlar, güzel fikirler veriliyor. Rica ederim. Allah aldıklarınızı doya doya kullanmayı nasip etsin

Kızlar sizce mürdüm ve pudra uyumlu mu koltuklaesa yeni ev diziyorum yardım edin bana lütfen bir de bu renklere nasıl halı gider
Dedim kesin olay büyük . Hangi renge bakınca içiniz ısınıyorsa halıyı o renk alın :KK53:

X