Kızlarrrr Beta Hcg sonucuma bakar mısınız kaç haftalık hamileyim şimdi ?

Usludeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
102
34
29
Merhaba kızlarrrr . İdrar testlerim çift çizgi çıkınca bugün kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim 🥰🙈 eşimin henüz haberi yok kan testi ile kesinleştirdikten sonra söylemek için söylemedim bugün gizli gittim teste. Kan sonucumu aldıktan sonra doktora görünmedim çünkü ilk doktora esımle gitmek istiyorum ☺️☺️ Sorum şu lütfen yardımcı olur musunuz beta Hcg 498,30 çıktı şimdi ben kaç haftalık hamileyim kağıtta yazanla internette araştırdıklarım farklı söylüyor bılemedım 🤔 eşime yarın söyleyeceğim kaç haftalık bılemedım

Eklentiler

• IMG_4986.jpeg
    IMG_4986.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 301
Hayrli olsun 😊 4 veya 5 haftalik gozukuyor darisi basima 🤲🏻👣👩🏼‍🍼

Merhaba kızlarrrr . İdrar testlerim çift çizgi çıkınca bugün kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim 🥰🙈 eşimin henüz haberi yok kan testi ile kesinleştirdikten sonra söylemek için söylemedim bugün gizli gittim teste. Kan sonucumu aldıktan sonra doktora görünmedim çünkü ilk doktora esımle gitmek istiyorum ☺️☺️ Sorum şu lütfen yardımcı olur musunuz beta Hcg 498,30 çıktı şimdi ben kaç haftalık hamileyim kağıtta yazanla internette araştırdıklarım farklı söylüyor bılemedım 🤔 eşime yarın söyleyeceğim kaç haftalık bılemedım
Canım kan değerlerin ultrasonda keseyi görene kadar önemli ama senin işine yarayacak olan bilgi son adet tarihindir. Ona göre bakılır haftasına

Tebrik ederimmm hayırlı olsunn. 😍 Herkesin değişiyor ya haftada betası, şimdi ne söylesek yalan olcak. 😀

Canım kan değerlerin ultrasonda keseyi görene kadar önemli ama senin işine yarayacak olan bilgi son adet tarihindir. Ona göre bakılır haftasına
Eğer öyle ise 5haftalık gibi oluyor sanırım 7aralıktı son adetım başlangıcı ve bitişi 11 aralık

4 haftanın içindesin canım ☺️ hayırlı ugurlu olsun

kaç haftalık olduğunu son adet tarihine göre hesapla çünkü doktorda öyle hesaplıyor beta çok değişebiliyor kişiden kişiye benim 5 haftalıkken betam 3926 çıkmıştı ve kese görünmemişti dış gebelik sanıp ağlamıştım ama meğerse normal gebelikmiş benim betam yüksekmiş mesela

X