Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

bize ters etki yapıyor o zaman yediklerimizi yakmaya bile yetmez .bende bu ya 2 el bir eliptik bisiklet aldım hergün çalışırım diye plan yapıyodum şimdi kenarda bekliyor inan öyle bir ses çıkarıyorki insanı spordan soğutur sen spor yapıyomusun

Ben de eve istiyorum ya yürüyüş bandı ya da eliptik bisiklet ama annem izin vermiyor evde yer yok diye :KK43: yürüyüşe çıkmaya çalışıyorum çıkamadığım günlerde de evde kulakligimi takıp spor yapıyorum en 20 dk yapıyorum , ben diyete başlayalı 1 ay felan oldu aslında 95 geliyodum sonra diyet ve evde yaptığım spor ile 5 kilo verdim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar :KK43: çok kötü durumdayım....
kk da sayfa sayfa geziyorum hergün düzenli olarak netin başına geçmeye başladım ..bu kiloları kafama öyle takmış durumdayım ki işime konsantre olamıyorum..sanırım psikolojim bozuluyor..eşimde yeter artık hergün kalorilerle diyetle uğraşıyosun deyip duruyo..

hangi diyeti yapsam kalorimi saysam dedim olmadı,lahana çorbası yaptım içemedim:KK30:
yaında isveç diyetine başlıycam kk da çok güzel yorumlar var 13 günlük bir diyet ve en az 6 kilo vermişler 13 günde...

Bnde vallaha yapcam isyaaaggggnnn yeter be bnde ya baslicam isvece

Ben de eve istiyorum ya yürüyüş bandı ya da eliptik bisiklet ama annem izin vermiyor evde yer yok diye :KK43: yürüyüşe çıkmaya çalışıyorum çıkamadığım günlerde de evde kulakligimi takıp spor yapıyorum en 20 dk yapıyorum , ben diyete başlayalı 1 ay felan oldu aslında 95 geliyodum sonra diyet ve evde yaptığım spor ile 5 kilo verdim

keşke benimde imkanım olsa saatlerce yürürdüm en sevdiğim müzikleri dinleyerek en güzeli bu bence senin imkanında var ilerde alırsın artık ama paraya kıy iyi al ses çıkarmasın :nazar: 5 kilo çok ideal bence sen çoktan beni geçmişsin ben 2 senedir inemedim hala aynı yerimde duruyorum bugünde düzenimi değiştirdim az kallsın midemden oluyodum bana göredeğil uzun süre açlık direk midem asit salgılıyor öldüm:KK51:

keşke benimde imkanım olsa saatlerce yürürdüm en sevdiğim müzikleri dinleyerek en güzeli bu bence senin imkanında var ilerde alırsın artık ama paraya kıy iyi al ses çıkarmasın :nazar: 5 kilo çok ideal bence sen çoktan beni geçmişsin ben 2 senedir inemedim hala aynı yerimde duruyorum bugünde düzenimi değiştirdim az kallsın midemden oluyodum bana göredeğil uzun süre açlık direk midem asit salgılıyor öldüm:KK51:

Aman dikkat et uzun süre aç kalmaya alışık değil zaten vücudumuz bu seferde sağlığından olma Allah korusun , en güzeli az az sık sık yemek :)

kız sen bari yapma bırak isveçi falan miktarı azalt sonra ne olcak ya hepmi isveçreli olacaksın:KK52:

Bnmki sozde :KK70: hep sagligim dedgm icin yapmiyorum hcbi zaman sadece yapcam drim yapmam aynen miktar mantikli olan bnde ole yapiyorum ama bi kac gundur saldim ucunu bugun yine topladm verdgmi almak istemiyorum

Cnm sen neden yuruyuse zamn bulamiyorsun neyden dolayi

Cnm sen neden yuruyuse zamn bulamiyorsun neyden dolayi

Yok canım benim yürüyüşe zamanım oluyo ama dışarıyı sevmiyorum ben insanların tip tip bakması daha da moralim bozuyo o yüzden eve yürüyüş bandı ya da eliptik bisiklet alınsın istiyorum yani bi nevi dışarıya karşı fobim var :KK70: ama yiine de cikmaya çalışıyorum :)

Yok canım benim yürüyüşe zamanım oluyo ama dışarıyı sevmiyorum ben insanların tip tip bakması daha da moralim bozuyo o yüzden eve yürüyüş bandı ya da eliptik bisiklet alınsın istiyorum yani bi nevi dışarıya karşı fobim var :KK70: ama yiine de cikmaya çalışıyorum :)

Ahahha aynen benm eski halim bende oyleydm nefret ediyorum yemjnlen ya erkek arkadasmla bulusmaya gtmiyordm vahimiyeti dusun artk hep bahane buluyordm napim kasli tas gbi vucudu var yaninda bole olmuyo neyseki yuz guzelligim golge de birakiyor onu 😀😀 ama smdi posetledim kndmi gdicem kosuya bosversene benden daha kilolular dsarda taytla gezerken bn neden sagligmdan olayim diye dusunuyorum 1 aydir da yapiyorm yueuyus takma sana da tavsyem

Hatta kalk smdi cikiyorum ben posetlendim sarindim kosu zamani .d

Simdi geldim kosudan posetlerimi acmadan braz da plates yapip spruma son vercem ardindan yesilcaymi icip derse oturcm :)

ewet yaa bende bunu ıstıyorum zayıflarsam tum kıyafetlerımı cıkartıcam dolaptan hep yepyenı kıyafetler alıcam.dıger sayfalara baktım ama unuttum kac kıloyla baslıyon ısvece ben 88.7 8 falan cıkıyorum ıste.boyumda 165 buarada.

Esraaammm nerdesinn ya gels4ne artik kayboldun

X