Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

bakıyorumda çok yoğunsunuz kızlar görüşemiyoruz he şimdiden hayırlı ramazanlar bugün kilo bildirimiydi 70 olduk bir haftada 600 gr gitti aslında 69.8 dü bir gün yetiyor işte arkadaşlar hop geri geliyor .şu sınav bitsin biraz annemde kalırım görüşemeyiz sonra Rabbim nasip ederse kaldığımız yerden devam inşallah.:KK16:

bakıyorumda çok yoğunsunuz kızlar görüşemiyoruz he şimdiden hayırlı ramazanlar bugün kilo bildirimiydi 70 olduk bir haftada 600 gr gitti aslında 69.8 dü bir gün yetiyor işte arkadaşlar hop geri geliyor .şu sınav bitsin biraz annemde kalırım görüşemeyiz sonra Rabbim nasip ederse kaldığımız yerden devam inşallah.:KK16:

Tebrik ederim canim benden de 600 gr gitmis ramazanda muhtemelen bise yapamam ama yine de arada ugrayacagim hepimize hayirli ramazanlar

iPhone 'umdan gönderildi

Tebrik ederim canim benden de 600 gr gitmis ramazanda muhtemelen bise yapamam ama yine de arada ugrayacagim hepimize hayirli ramazanlar

iPhone 'umdan gönderildi

bende seni tebrik ederim canım.Hiç belli olmaz belkide veririz şu kiloları ramazanda 2 sene önce vermiştim niye olmasın.bende uğrarım fırsat buldukça yalnız bırakmam arkadaşım.desteksiz inan bu kadar kararlı olamazdım sağolun

bende seni tebrik ederim canım.Hiç belli olmaz belkide veririz şu kiloları ramazanda 2 sene önce vermiştim niye olmasın.bende uğrarım fırsat buldukça yalnız bırakmam arkadaşım.desteksiz inan bu kadar kararlı olamazdım sağolun

İnsallah canim verebiliriz :)

iPhone 'umdan gönderildi

Kızlar kaç gündür yazamiyodum düğün telasindan bugün de tartilmayi unuttum ama verdigimi sanmıyorum bi de bugün adet oldum o yüzden de hiç çıkamadım tartinin üstüne :KK70: sizler süper gidiyosunuz maşallah :) bu arada hepinize hayırlı ramazanlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar kaç gündür yazamiyodum düğün telasindan bugün de tartilmayi unuttum ama verdigimi sanmıyorum bi de bugün adet oldum o yüzden de hiç çıkamadım tartinin üstüne :KK70: sizler süper gidiyosunuz maşallah :) bu arada hepinize hayırlı ramazanlar :)

sağol canım nasıl geçti düğün yakının mı

Selam fıstıklar gece sahurda ekmeksiz kahvaltilik yedim
Aksam iftarda tarhana corbasi 1 parca pide 3 kasik etli yesil fasulye 2 kasik etli patlican yemegi ve salata
Toplam 2.5 lt su 1 kupa yesil cay tatli isi bozdu biraz 1 dilim baklava ve kadayif yedim pofff :KK43: iftardan once 1 saat spor yaptim
İlk gun diye tatli yedim ama ins ilerleyen zamanlarda yemicem

iPhone 'umdan gönderildi

Selam fıstıklar gece sahurda ekmeksiz kahvaltilik yedim
Aksam iftarda tarhana corbasi 1 parca pide 3 kasik etli yesil fasulye 2 kasik etli patlican yemegi ve salata
Toplam 2.5 lt su 1 kupa yesil cay tatli isi bozdu biraz 1 dilim baklava ve kadayif yedim pofff :KK43: iftardan once 1 saat spor yaptim
İlk gun diye tatli yedim ama ins ilerleyen zamanlarda yemicem

iPhone 'umdan gönderildi

ben dün tutamadım bugün niyetliyim maşallah he sana tam gaz devam .şekeri çıkar bence ideal kilona gelene kadar çok kilo aldıryor ve aynı zamanda çok açıkmanı sağlıyor .şekersiz kayısı hoşafı iç tatlı isteğini bastırır .sütlü tatlılar olabilir. bende bırakmıştım şekerli şeyleri 3 gündür sabhları reçel yiyorum inan hemen verdiklerini geri aldırıyor.bu haftadan sonra bende başlıcam spora .jilian yapıyomusun hala bir fark varmı faydasını gördünmü

ben dün tutamadım bugün niyetliyim maşallah he sana tam gaz devam .şekeri çıkar bence ideal kilona gelene kadar çok kilo aldıryor ve aynı zamanda çok açıkmanı sağlıyor .şekersiz kayısı hoşafı iç tatlı isteğini bastırır .sütlü tatlılar olabilir. bende bırakmıştım şekerli şeyleri 3 gündür sabhları reçel yiyorum inan hemen verdiklerini geri aldırıyor.bu haftadan sonra bende başlıcam spora .jilian yapıyomusun hala bir fark varmı faydasını gördünmü

Evet tatliyi komple cikarmak lazim hayattan :) jillian yapiyorum incelme icin cok faydali oluyor

iPhone 'umdan gönderildi

Bugun iftarda neler yemisim yazayim hemen :KK43: 1 kase corba 1 icli kofte yarim porsiyon gullac :KK43:
1 saat jillian micheals yaptn iftardan once :)
Hedef ramazanda kilo almadan bitirmek hadi hayirlisi optm hepinizi

iPhone 'umdan gönderildi

nasılsınız kızlar kilo vermeler ne durumda ben mucezi gib ama 69.3 düştüm bakalım ne olcak çok hızlı kilo veriyorum hiçbişey yiyemiyorum diyebilirz benim sistem çöktü:KK1: siz ne durumdasınız

nasılsınız kızlar kilo vermeler ne durumda ben mucezi gib ama 69.3 düştüm bakalım ne olcak çok hızlı kilo veriyorum hiçbişey yiyemiyorum diyebilirz benim sistem çöktü:KK1: siz ne durumdasınız

tebrikler canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52:
ben ramazanda tartılmıom ya :KK70: veremiom kendimi biliorum :KK70:

Bende kilo vermek icin arkadaş arıyorum seve seve yardimci olurum ...

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...

Annem 37 yasinda ve son zmanlarda cok kilo almisti 74 olmustu ilkkez ve kendi kendine bi diyet uyguladi 3 ay once 74 kiloydu suan 55 kilo ablacım sana ve kilo vermek isteyenler icin yaziyim dedim :-) oncelikle ise su icmekle basladi günde 5litre su icti hatta arada 6 litre ictgi bile oldu ama 5den asagi hic inmedi en onemlisi gunde sadece 2 dilim ekmek yedi kahvalti da 1 dlim oglen 1 dilim olarak.. sonra tabagini kuculttu kendine ozel kucuk tabak aldi ve onla yedi yemek yerken suda icti yemeklerden once ve yemek esnasinda icti aksam 8 den sonra yememeye ozen gosterdi ve sonuc 55 kilo :)) mutlaka su icin annem suya borclu cunku ilk 2 litreyle basladi gitgide cogaltti :)

X