Kızlık zarı bozulmuş olanlar için bir çözüm

Kızlar kızlık zarı dikimi yapamayanlar için aklıma böyle bir yöntem geldi uyutucu spreyler var ondan alıp vajinaya sıkıp jilet atıp yara ediyoruz sonra o yara ilişkide kanıyor, BU BİLGİYİ SADECE KİZLİK ZARİNA CARE ARAYAN KİZLAR İÇİN YAZIYORUM alıcıyı çoğu doktor yapamıyor geçici için bazı doktorlar fazla para istiyor lütfen tuzaklarına düşmeyin varsa güvenilir bir doktor olun, ayrıca ilişkiye girmeden bu jilet işini de deneyin nereye ne şekilde uygulasak olur kanar diye bazılarınz belki canınıza kıyamazsa en azından oraya uyutucu sprey kullanın emla gibi
karşı taraf ilişki yaşamış biriyse o darlıktan mutlaka anlar

Kızlar kızlık zarı dikimi yapamayanlar için aklıma böyle bir yöntem geldi uyutucu spreyler var ondan alıp vajinaya sıkıp jilet atıp yara ediyoruz sonra o yara ilişkide kanıyor, BU BİLGİYİ SADECE KİZLİK ZARİNA CARE ARAYAN KİZLAR İÇİN YAZIYORUM alıcıyı çoğu doktor yapamıyor geçici için bazı doktorlar fazla para istiyor lütfen tuzaklarına düşmeyin varsa güvenilir bir doktor olun, ayrıca ilişkiye girmeden bu jilet işini de deneyin nereye ne şekilde uygulasak olur kanar diye bazılarınz belki canınıza kıyamazsa en azından oraya uyutucu sprey kullanın emla gibi
Bilgimi bu şimdi,resmen canilik...

Kafalar tertemiz maşallah. Allah korusun başka türlü bir sıkıntı olsa ?? Yani saçma sapan şeyler yazmayın hangi çağdayız allah aşkına..

Kan yüzünden bir çok kadının canına kıyılirken canilik olmuyor mu çok zor durumda olanlar için dedim
Bu verdiğinz örnek daha öncede burada paylaşıldı,bir kişide çıkıp evet yapalım demedi.
Böyle bir sorun varsa işin cerrahi kısmından yararlanacak.
Enfeksiyon riskide var..

İnsanlara ne öneriyorsunuz gerçekten ne kadar riskli olabileceğini düşünüyormusunuz 🙄

Abartacak kadar kesmeyiin yinede yaparken birdaha düşünün kendinden geçmeyin

X