Kızlık zarı muayenesi

mehtap yel

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
8
-5
20
Kızlık zarı için muayene gittim geçen hafta iliskiye girdim ve hamile olup olmadığımı sormak icin özel hastaneye kotnrole gittim daha sonra zar için gittim zedelenmesi olmus dedi derin bir yırtılma yok dedi ama bilgisayara bir şeyler girdiler evli olup olmadigimi sordular ilerde başıma bir şey gelir mi? Özel de olan o kontrol beni zor durumda bırakır mı

Kızlık zarı için muayene gittim geçen hafta iliskiye girdim ve hamile olup olmadığımı sormak icin özel hastaneye kotnrole gittim daha sonra zar için gittim zedelenmesi olmus dedi derin bir yırtılma yok dedi ama bilgisayara bir şeyler girdiler evli olup olmadigimi sordular ilerde başıma bir şey gelir mi? Özel de olan o kontrol beni zor durumda bırakır mı

İlişkiye girmişsiniz; hamilelik şüpheniz var, peki zar için niye hastaneye gittiniz ?

Amacınız ne ? 🙄 Kızlık zarınızın dayanıklılığını mı ölçtürüyorsunuz; partnerinizin cinsel organının performansını mı ? 😒

İyi de sanane ki ben burada sadece bilgisayar sisteminde benim cinsel ilişkiye girip girmediğimi yazip yazmadığını soruyorum yani bence bilgin yoksa bu sorduklarinin cevaplamanin ne manasi var ki
Bunu buradan nasıl anlayabileceğimizi düşündünüz acaba ? Bende buraya takıldım.
Muayene sonrası size ne denildi? Bilgisayara girilen bilgilerin çıktısı / sonucu size verildimi ?
Sadece ücret alınıp karşılığında kasa fişi verilerek gönderdiler mi ?

Niye gittiysen onu yaziyorlar sikayete, sende iliski sonrasi zar bozulmusmudur diye sorduysan gayet çat diye yazmislardir sikayete liskiye girmis bozulmusmudur diye soruyor seklinde.

Hee bu arada gittiginiz her doktorda gorenilir once ki muayene kayitlarini.

Ne şikayetle gittiyse o yaziyor ve bu yıllar sonra bile otel kaydı gibi sistemde kalıyor.Yani ben 2015 te bile gittiğim şikayetim gayet açık yazıyor sistemde Ki e nabız bunun için var zaten.Madem bu kadar kafana takacaktin niye böyle bı ilişki yaşadın? Birde bunu kayıt altına aldirmissin üstelik 😄

Ne şikayetle gittiyse o yaziyor ve bu yıllar sonra bile otel kaydı gibi sistemde kalıyor.Yani ben 2015 te bile gittiğim şikayetim gayet açık yazıyor sistemde Ki e nabız bunun için var zaten.Madem bu kadar kafana takacaktin niye böyle bı ilişki yaşadın? Birde bunu kayıt altına aldirmissin üstelik 😄
Kliniğe boşuna para bayıldı…

İyi de sanane ki ben burada sadece bilgisayar sisteminde benim cinsel ilişkiye girip girmediğimi yazip yazmadığını soruyorum yani bence bilgin yoksa bu sorduklarinin cevaplamanin ne manasi var ki
Her yere pankart açtılar. Yandın sen

e- nabız uygulamana gir bak orda teşhis tedavi yazar. ama zaten doktor alttan jinekolojik muayene edildiği fln yazar yani ona göre böyle seylere takılıyorsan özel doktor kliniklerine git. özel hastane sistemleri devlete bağlı

X