Kızlık Zarı dikim ve ilk hali yardım lütfen

escicek1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
2
0
34
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yaşım 25 Geçtiğimiz senelerde ünide bi hata yaptım eski erkek arkadaşımla 2-3 kez ilişki yaşadık ve bekaretimi malesef verdim. Ancak sonra ilişki yürümedi ve ayrıldım. Şimdi ise çok sevdiğim ve önümüzdeki senelerde evlenmeyi düşündüğüm birisi var hayatımda. Ben o yaptığım hatanın pişmanlığını çok yaşıyorum nasıl yaptım bilmiyorum. Şu anki sevgilime karşı kendimi çok suçlu hissediyorum. Arkadaşlar benim şu an derdim zarımı diktireyim yapay zar yaptırayım kan gösterip erkek arkadaşımı kandırayım değil. İşin psikolojik ve hissiyat boyutu. Ben şu an bu adamı çok severken bu adamla ilişkimde ilk ilişkimde o hiç bir zaman ömür boyu orjinal anadan doğma olan zarıma değemeyecek onu bozamayacak. Orjinal zarıma o eski erkek arkadaşım penisiyle ilk defa temas ederek bozdu ve şu anki çok sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm adamın penisi hiç bir zaman o temiz dokuya değemeyecek onu ilk günkü gibi bozamayacak bunu düşündükçe pişmanlık yaşıyorum. Bu zarı ilk günkü gibi yapma şansı yokmudur lütfen yardım edin. Ha sevgilime anlatsam sorun yapmasa vs değil olay ben pişmanım içim rahat etmez sevgilimi bu kadar severken ömür boyu bu adama pişmanlık duyarım. o olayı o kişiyi tamamen unutmak tüm izlerini silmek sanki hiç olmamış gibi olsun istiyorum. Orjinal zarı nasıl yapılabilir daha önce dikim yaptırmış doktor tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Bu eski kızlık zarı yeniden aynı şekliyle aynı yapısıyla aynı şekilde birleştirilip birde temizlenebilir mi üzerinde o eski erkek arkadaşımın temas ettiği hiç bir şey hiç bir iz kalmasın en ufak iz bile silinsin. Vajina içinide dudakları falan duşta iyicesabunlarla şampuanlarla temizliycem. Bu olayı ilk defa yaşıyor gibi hissetmek istiyoru mdaha doğrusu kafamdan psikolojik olarakta silip ilk defa yaşamak istiyorum açıkçası. Bir de bu flep yöntemi vs varmış sanırım burda vajinadan doku kaldırılır falan diyor. Kızlık zarının vajinadaki bir doku deri kıvrımı olduğunu okumuştum. Bu dokuda yine vajina içinden kaldırıldığından o aynı bölgeden kaldırılsa kızlık zarı dokusuyla %100 aynı özelliği gösterir mi sonuçta aynı yer. Yine kızlık zarının anadan doğma bağlı olduğu yere bağlı şekilde aynı özellikte orjinal deri olur mu? Biraz uzun yazdım ancak kendimi açıklayabilmek için yardımcı olur musunuz bilgilendirir misiniz doktora gidenler araştıranlar doktorla konuşanlar.

Kimse yokmu beni anlayabilen böyle hisseden bu durumda olan

Anlatıyorum iyi dinleyin; ayaklarınızdan tavana asılmanız gerekiyor öncelikle. Sonra içinize domestos(mavi olan), cif (amonyaklı), biraz da tuz ruhu gerekli. Onlardan birer çay bardağı içinize boşalttıktan sonra birkaç gün nadasa bırakılmanız lazım. Aşağı indirken biraz da çalkalarlarsa... doğduğunuz günden temiz olursunuz evelallah. Ha tazyikli suyla iyice durulayın sex esnasında köpürcükler yükselmesin.

Eğer vicdanınız kabul etmiyorsa evlenmeyin olsun bitsin güzel kardeşim.

Anlatışınız şeklinizi hayretle okudum. Ciddi bir psikolijik tedavi görmelisiniz. Öncelikle bu takintidan kurtulmanın tek yolu bu.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum , zaten dermaninizda bunun cevabından değil tedavi görmenizde.

X