Kızlık Zarı Dikimi Doktor Tavsiyesi

Bilmiyor anlatamadım malesef , tepkili hep bu konulara karşı

evleneceginiz adami cok seviyorsunuz ama onu aptal yerine koymaktan kandirmaktan da cekinmiyorsunuz.
sizi yargilamak haddim değil zaten yaşadiginiz seyden pişmanlık duymuyorsaniz arkasinda da durun..durun ki evlilik plani yaptığınız kişi size ne kadar sahip çıkacak bunu görün.
bunu simdi gorerek evlendikten sonra herhangi bir konu içinde test etmiş olursunuz.
Burada daha 2 gün önce benzer bi konu paylasildi..Konu kapatildi.
Insanlari aptal yerine koyup saglikli bi evlilik beklemeyin Allah aşkına..
Allah razi gelmez herseyden öte..

evleneceginiz adami cok seviyorsunuz ama onu aptal yerine koymaktan kandirmaktan da cekinmiyorsunuz.
sizi yargilamak haddim değil zaten yaşadiginiz seyden pişmanlık duymuyorsaniz arkasinda da durun..durun ki evlilik plani yaptığınız kişi size ne kadar sahip çıkacak bunu görün.
bunu simdi gorerek evlendikten sonra herhangi bir konu içinde test etmiş olursunuz.
Burada daha 2 gün önce benzer bi konu paylasildi..Konu kapatildi.
Insanlari aptal yerine koyup saglikli bi evlilik beklemeyin Allah aşkına..
Allah razi gelmez herseyden öte..
Peki kızlık zarı bozulduğu halde bakire olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Insanlarımız neden kızlık zarını sadece ilişkide bozulabilen bir şey zannediyor anlamıyorum. Bu arada kızlığını kendi bozup diktirenler kızlık bozulmasın diye anal ve oral yapanlardan daha dürüst emin olabilirsiniz.

Herkeste kanama olmuyor doktorlar bas bas bağırıyor kanama olmaz herkeste benim kuzenim de olmamış eşi de çok anlayışlı davranmış üstelik zar dikiminde kanama garantisi yok

Son olarak belirtmek isterim ki bakirelik zarla ölçülmüyor. Kızlık zari bozulduğu halde bakire olanlar, kızlık zarı sapasağlam durduğu halde bakire olmayan bakireler var. Dinen bakire olmak zarla ölçülen bir şey değil.

Peki kızlık zarı bozulduğu halde bakire olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Insanlarımız neden kızlık zarını sadece ilişkide bozulabilen bir şey zannediyor anlamıyorum. Bu arada kızlığını kendi bozup diktirenler kızlık bozulmasın diye anal ve oral yapanlardan daha dürüst emin olabilirsiniz.

su doneme bakilirsa elime erkek eli degmedi diyen kız bulmak zor..12 yasinda okulda flört ile basliyorlar..

Ustelik yineliyorum, ben ahlaksizlik imasi yapmiyorum yaşadığınız şeyin arkasinda durun diyorum.
bu en büyük dürüstlük degil mi?

su doneme bakilirsa elime erkek eli degmedi diyen kız bulmak zor..12 yasinda okulda flört ile basliyorlar..

Ustelik yineliyorum, ben ahlaksizlik imasi yapmiyorum yaşadığınız şeyin arkasinda durun diyorum.
bu en büyük dürüstlük degil mi?

Siz bu devir için diyorsunuz ama biz neredeyse 28 29 yaslarindayiz. Ayrica belirteyim ben de kendini bozanlardanım. Ama ne bir cinsel iliskim oldu ne de oncesi. Yaşadığımız şeyin arkasında duralım tabii ama nasıl? Biriyle beraber olsam duracağım ama bu şekilde savunma hakkı da vermiyorlar(yaşamayanlar malesef yalan gözüyle bakıyor benim başıma gelmese ben de aynı düşünürdüm belki bilmiyorum)

Ben de yineliyorum ki arkadan veya oral yapıp bakire olacağıma bu şekilde bakire olmamayı lütuf bilirim kendime. Bu arada evet ben de dikime karşıyım kendimize oz saygimiza mal oluyor çünkü ama bu zihniyette başka yol bırakmıyor.

Valla kaç senedir buralardayım çoği yorumu okudum Turgay Karakayaya yaptır derim bi de kalıcı yaptiracaksan.Geciciyi zaten herkes yapiyor.

Esra Çabuk Cömert'i de araştırabilirsin arkadaşım gitti geçici yaptırdı kanaması da olduğunu söyledi kalıcı da da sorun olcağını zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar biliyorum bir çoğunuz konuya ön yargılı ama ben sizden yardım istiyorum. sürtünme yoluyla cinsellik yaşarken çok fazla kan geldi ne olduğunu bile anlamadım. gerçekten isteyip birlikte olsaydım bu kadar pişman olamazdım. kalıcı kızlık zar dikimi için meral sönmezer ve banu akçal arasında kaldım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin

Canım Turgay beye ameliyat oldum tuttuğunu söyledi bana tuttuğunu zaten bende gördüm kapalı giriş şeklinde düzelme harika görüntüye sahip bı vajina. Ama maalesef kanamam olmadı ilk ve ikinci denemem de iliskiye giremedik üçüncü de ise çok kolay bir şekilde girdi ama kan falan yoktu çok daralmisti vajinam normalde baya geniş olmasına rağmen ama dediğim gibi kanama gerçekleşmedi olumlu sonuç alan çok kişi var ama maalesef ben olumlu sonuç alanlardan değilim ama zor bir süreç bu halinle kabul eden biridir belki söylemeyi dene çunku psikolojim çok yıprandı maalesef şuan kanamam olmadığı için hala daha kötüyüm bu işlem için kimse yüzde yüz garanti vermiyor maalesef çoğu doktorda geçici yapiyormus.

Arkadaşlar etik olup olmaması ve diğer yorumlarınızda haklısınız fakat benim durumum biraz özel , nişanlım çok dar bir çevrede doğuda büyümüş , anlatmaya defalarca çalıştım olmadı. Sadece bu nedenle ilişkimi bitirmek istemiyorum. Lütfen bu tarz yorumlar yerine yardımcı olursanız daha mutlu olurum cidden zor durumdayım :KK43:
benden tek tavsiye o nişanı at :KK12:

Canım Turgay beye ameliyat oldum tuttuğunu söyledi bana tuttuğunu zaten bende gördüm kapalı giriş şeklinde düzelme harika görüntüye sahip bı vajina. Ama maalesef kanamam olmadı ilk ve ikinci denemem de iliskiye giremedik üçüncü de ise çok kolay bir şekilde girdi ama kan falan yoktu çok daralmisti vajinam normalde baya geniş olmasına rağmen ama dediğim gibi kanama gerçekleşmedi olumlu sonuç alan çok kişi var ama maalesef ben olumlu sonuç alanlardan değilim ama zor bir süreç bu halinle kabul eden biridir belki söylemeyi dene çunku psikolojim çok yıprandı maalesef şuan kanamam olmadığı için hala daha kötüyüm bu işlem için kimse yüzde yüz garanti vermiyor maalesef çoğu doktorda geçici yapiyormus.
etleşme mi oldu ki canım

X