Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Dost1 dost1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
24
46
30
Merhaba güzel kardeşlerim,gizli gizli buraları takip ediyordum.ve benim gibi bir sürü kader arkaşım varmış,iyi diyemeyeceğim ama kötüde demek istemiyorum.çocukken tecavze uğradım ve aşiret diye bi rezillik var Doğuda kan davasına dönemsin diye annemle konuyu kapatmıştık ama büyüyünce herşey sahada zor oluyor.nişanlandım ve bunu anlatamadım malesefki önem vermez diye düşündüğüm nişanlım önem veriyor ve ben bu konuyu açamadım velhasıl açamam da artık neyle karışılacağım bilemiyorum konu büyüyende bilir .ben kızlık zarı dikimi yaptırmaya karar verdim ve bulunduğun ilde doktora gittim.5000 tl istedi fırsatçılar işte ama geçici önerdi ve merak etme garanti dedi,ama çok fazla dün gece sabaha kadar burda fikir edinmek için okumadığım yorum kalmadı. Önce Harun Özkan'ı aradım bana garip gelen kendi polikliniği olmayışı başka hastanede yapıyor olması tedirgin etti 3000 istedi Doc olması avantaj bilmiyorum git gel yaşadım.100 kişiden 2 si kan olmaya bilir dedi.sonra korkut arslanı araştırdım adam baya tecrübeli geldi videolar yorumlar iyi ama sonuç alanın yazdığına şait olmadım. Ama Korkut arslanda karar kıldım. Herkes bişey söylüyor herkes yorum yapıyor fırsatçılar var dikkat edin.yapay kızlık zarı diyen mi desem Turgay diye bi salağı öven bir ton Asistanı mı desem çok fazla şeyler var. Ama bilmiyorum birine güvenmekistedim.20 ekim 2017 tarihinde korkut beye karar verdim.ameliyattan 34 gün sonda da düğünüm var umarım hüsrana uğramam. Kontrole de çağırdı bakalım ne yapacağım . Üzgünüm ama bi yerden başlamam gerek çok kötüyüm. Detayları yazarım

Bu bir çözüm evet ama ben sanırım eşimin yüzüne bakamazdım o kandırmışlık hissiyle...
Ayrıca zar dikimi hastanelerde oluyor evet özel diye geçiyor merak etme bilgi belirtmiyorlar ( doktorum sıkça yapıyor.)
Kan da geliyormuş hep teşekkür çiçekleri görürüm odasında ama ne bilim hakkında hayırlısı

Bu bir çözüm evet ama ben sanırım eşimin yüzüne bakamazdım o kandırmışlık hissiyle...
Ayrıca zar dikimi hastanelerde oluyor evet özel diye geçiyor merak etme bilgi belirtmiyorlar ( doktorum sıkça yapıyor.)
Kan da geliyormuş hep teşekkür çiçekleri görürüm odasında ama ne bilim hakkında hayırlısı

Durumuna çok üzüldüm keşke nişanlına söyleyebilseydin bu ekstrem bir durum. Umarım senin için hayırlısı olur.

Çok denedim ,ama konuyu açamıyorum bi kaç örnekle anlattım başkası üzerinden nişan olmadan söylemeliydim offf allahım sen yardım et

Bu nasıl bir annedir ki çocuğuna bunu yapana sessiz kalmış bir de kan cikar diye ustunu kapatmış. Yazık gunah vallahi şaşırıyorum böyle ana babaları okudukca. Ayrıca burada dert de yok. Gelişmeleri yazmanıza da gerek yok. Herkes birine diktiriyor nasıl olsa. Önemli olan o asamadan sonra esinizin yüzüne ne kadar rahat bakabildiginiz. Ve umarım bunca olaydan sonra ilk geceniz kabusla sonuclanmaz. Genelde başına kötü bir olay gelen kadınlarımız malesef ilk gece cok kötü oluyor. Gecmis olsun ve hayırlı olsun.

D Dost1 dost1
Yaşadıklarınızı atlatıp sadece dert olarak zar konusu kaldıysa ne mutlu size ki en buyuk tramvayı atlatmışsınız. Hem de konunun üstünü kapatarak. Umarim cinsel iliski sirasinda bir sorun yasamazsiniz psikolojik olarak. Tecavuz duymazdan gormezden gelinmemesi gereken bir olay.

O
Vallahi ne diyeyim aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık :bicak:

Baban ailen sen tecavüze uğrarken neredeydi?

Ve şok içindeyim tek derdin kizlik zarı mı? Pes diyorum yani.
O günleri unutmak istiyorum.bu zar saçmalığı zaten başlı başına saçmalık hepsinin farkında
Kızlar hassas bir konu dikkatli yorum yapın :KK20:
Yaşadıkları kolay bir şey değil,korku ve endişe içinde fikri olan yorum yapsın.

İNsanalr çok acımasız burda Doğuda,hala saçma sapan kültür var burda doğuda ,annem ona yorum yapamıyorum ,yıllarca sevmedikleri adamlarla evlendirilip yıllarca kendi eşi dedikleri tarafından tecavüze uğruyorlar evet burda Doğuda ! hala insnaalr beyinleri ile savaşıyor ,lütfen yorum yaparken acımasız olmayın benim derdim bana yetiyor psikolojim de iyi değil . Lütfen acımasız olmayın.sadce bana yardım edin. Harun mu korkut mu yoksa sonsuza dek bekar kalıp evlat yuva kurmamak mı üzgünüm yaşadığım coğrafyada kadın olmaktan

Pi
D Dost1 dost1
Yaşadıklarınızı atlatıp sadece dert olarak zar konusu kaldıysa ne mutlu size ki en buyuk tramvayı atlatmışsınız. Hem de konunun üstünü kapatarak. Umarim cinsel iliski sirasinda bir sorun yasamazsiniz psikolojik olarak. Tecavuz duymazdan gormezden gelinmemesi gereken bir olay.
piskolojik destek aldım düğün öncesi de almaya gidicegim

• Beğen
Reactions: Den
Üf yine beğeni almak için boş boş yorum atan tayfa gelmiş. Kız çaresiz kalmış ve tecrübeli olanlardan yorum istiyor. Hepiniz ultra mükemmelsiniz kızlar ama bizim gibi mükemmel olmayan insanlar da var işte, napalım. Hepiniz en dürüst insanlarsınız. Alkışladık bitti daha fazla bu tarz konularda bitmeyin artık.

X