Kızlık zarı dikimi sonrası kanama

Şeffaf dikiş kullanıyorlarmış önlemni alırsın. Beyaz çarşaf kullan o heyecandan zaten bir şey hissedileceğini sanmıyorum bende senin durumundayım geçici düşünüyorum ama düğün tarihi belli değil işte ve bilindik bir doktora gitmeyeceğim dikiş atılacak tamam kafasındayım
Eğer geçici yaparsan sonuç alırsan ve gecede ne yapmam konusunda taktik verirsen bnde geçici yapıp kurtulmak istyrm

2 gün önce sözüm oldu nişanlım haftaya imam nikahı kıyacağız sonra birlikte olma derdinde düğünümzde seneye sizce birlikte olayım mı olursamda geçici olmak zorundayım sizce geçici çözüm mü

Merhaba arkadaslar. 24 gün önce kızlık zarı dikimi yaptırdım ama gelip gelip duran kanamam var iki gündür. Yani saatlerce gelmiyor sonra bir bakıyorum yine geliyor, sonra tekrar duruyor sonra yine devam ediyor. Geceleri hiç kanamam yok , gündüz oluyor , ama yine belli saatlerde duruyor. Kafam çok karışık . Pazartesi kontrole gidecem ama çok korkuyorum. Dikiş mi attı acaba. Dikiş atınca durmayan kanama olur diyorlar ama bilemiyorum, lütfen yardımcı olur musunuz :KK43:
Meraba canm bnde kızlık zarı ameliyatı olacam kalıcı Geçici arasında çok gidip geliyorum ne yapacagimi bilmiyourm kimde olduğunuzı banda yardımcı olur musunuz

Meraba canm bnde kızlık zarı ameliyatı olacam kalıcı Geçici arasında çok gidip geliyorum ne yapacagimi bilmiyourm kimde olduğunuzı banda yardımcı olur musunuz
IMG_20210928_075006.jpg

Merhaba bende yaptırdım sorularım olacaktı benimde 12 gün oldu aynadan bakınca dikişlerim bir çizgi gibi ama telefon kamerasını zoomlayınca ipleri görüyorum sizdede görünüyor mu bir de dikişler düşecek mi eriyecek mi benim ki mor mavi gibi bir ip
Kuzum onlar eriyor kendi zaten doktora gidince bakıyor da ama kendiliğimden erir onlar

X