Kızlık zarı dikimi sürecim..

Hem erkeklere çok kızıyorsunuz hatta buna takanlardan nefret ediyorsunuz. Kandırılmayı hak ediyorlar diye kinle konuştuğunuz insanla "evlenmek" istiyorsunuz. Hayatınızı beraber geçireceğiniz erkeğin bu zihniyette nefret ettiğiniz biri olmasını mı uygun görüyorsunuz? Ya böyle düşünsem bu tür erkeklerle gerekirse hiç evlenmezdim.

Size bunu yaşatana beddualar okuyorsunuz. Ateşlerde yansın diyorsunuz. Size tecavüz etmiş gibi anlatıyorsunuz. Sonra da onla barışıyorsunuz.

Çok ilginç bir insansınız. Size sadece tek bir tavisye vermek istiyorum. Bu hayatta sizden daha değerli kimse yok. Başkalarının ne düşündüğünü umurasamayın. Kendi doğrunuzu yaşayın
Canım sen ne anlatıyorsun burada? Sana diyeceğim tek şey istediğin kadar analiz yap istediğin kadar anlamaya çalış, bu durumu yaşamadan anlayamazsın. Allah kimseyide bu durumlara düşürmesin. Bazısı bir hata bazısı geçmişle hesaplaşmak bazısı sevdiğini kaybetmemek için bazısı aile şerefi bazısı coğrafya için bla bla bla…. Yaptırmak için binlerce sebep var. Tabiki herkes değerli ama hayat herkese aynı şartlarda aynı zihniyetteki kişileri karşılaştırmıyor. O yüzden bana burda boş ve empati yapmamış şekilde konuşuyor gibi geliyorsun kusura bakma…

Hem erkeklere çok kızıyorsunuz hatta buna takanlardan nefret ediyorsunuz. Kandırılmayı hak ediyorlar diye kinle konuştuğunuz insanla "evlenmek" istiyorsunuz. Hayatınızı beraber geçireceğiniz erkeğin bu zihniyette nefret ettiğiniz biri olmasını mı uygun görüyorsunuz? Ya böyle düşünsem bu tür erkeklerle gerekirse hiç evlenmezdim.

Size bunu yaşatana beddualar okuyorsunuz. Ateşlerde yansın diyorsunuz. Size tecavüz etmiş gibi anlatıyorsunuz. Sonra da onla barışıyorsunuz.

Çok ilginç bir insansınız. Size sadece tek bir tavisye vermek istiyorum. Bu hayatta sizden daha değerli kimse yok. Başkalarının ne düşündüğünü umurasamayın. Kendi doğrunuzu yaşayın
Kul yaşamadan bilemezmiş diyorum. Ha diğer bişe düşmanım bile yaşamasın. Barismadim arkadaşım yapamadım zaten yapamıyorum da . Ama benim ailemde büyümedin benim çektiğim baskıları cekmedin geçmişimi bilmiyorsun nelerle savaştığımi bilmiyorsn. Nasıl bir psikolojik durumda olduğumu da bilmiyorsun. İnsanız bazen içinden cikamadigimiz durumlarda saçmalama biliyoruz ve daha dibe vurabiliyoruz mükemmel olsak zaten insan olmazdık. Evet tecavüze uğradım kendim istemedim bu şeyi yaşamayı belki kendim isteyerek yaşasam bu kadar çıkmaza düşmez ben yaptım kendi düşen ağlamaz derdim. Güzel öğütleriniz için teşekkür ederim gerçekten. Ama sen ben değilsin benim ne yaşadığımı bilmeden bu kadar kolay yorum yapma olur mu.

Canım sen ne anlatıyorsun burada? Sana diyeceğim tek şey istediğin kadar analiz yap istediğin kadar anlamaya çalış, bu durumu yaşamadan anlayamazsın. Allah kimseyide bu durumlara düşürmesin. Bazısı bir hata bazısı geçmişle hesaplaşmak bazısı sevdiğini kaybetmemek için bazısı aile şerefi bazısı coğrafya için bla bla bla…. Yaptırmak için binlerce sebep var. Tabiki herkes değerli ama hayat herkese aynı şartlarda aynı zihniyetteki kişileri karşılaştırmıyor. O yüzden bana burda boş ve empati yapmamış şekilde konuşuyor gibi geliyorsun kusura bakma…
Anlamazlar canım çünkü herkes sadece kendi penceresinden bakıyor. Keşke biraz bize de toz pembe olsaydı hayat mesela sırtımı dayayabilecegim her koşulda yanımda olan bana destek olan inanan insanlar olsa bende belki öyle düşünürdüm. Bunlar ortaya çıktığı zaman başkasına değil de bana inanacak bir ailem olsaydı namus iki bacak arasında olmasaydı bizimkilere göre. Belki bende bu kadar yükün altına gitmeyecektim . Anlamazlar yasamadilar.

Şimdi önceliğim namus bekçileri namus abideleri hatta namusu bacak arasından gelen iki damla kana bağlayıp ee insanları kandırıyorsunuz diyen zihniyetler tek kelime yazmasın. Kimin ne yaşadığını bilmeden kalkıp yargı dağıtıyorsunuz ben istemsiz birşeye zorlandım ve bunun açıklamasını bir Allah'ın kuluna yapamadım! Hatta ve hatta her haltı yediği için kendiyle gurur duyan sözde adamlar bile bana evlilik şartı için sorduklari ilk soru bakiremisin oldu ! Meğer öyle işte böyle.. isteyerek dahi yaşamış olsak sizin pipinizden kan gelmiyor diye size sevap bize günah değil gökten kadına günah erkeğe sevap diye inmedi.. ha kadınlarda bunu zaten kendi kendine yapmıyor erkek yapıyor sonra ortadan yok oluyor olan kadına oluyor. Neyse konuya gireyim..
Şimdi benim başıma 2016 da bir olay geldi. Kabullenemedim kimseye de anlatamadım biliyorum birine söylersem ooo açık kapı diyip yanıma sırf onun için yaklaşacaklardi.. çok zor zamanlar geçirdim intihar ettim balkondan atladım hayatım zindan oldu. Sonra gerçi en yakın arkadaşıma anlattım dost bildim ufak bir kuyruğuna basınca önüne gelene üstüne katarak anlattı.. ilk tavsiyem içinizde tutun çok zor ama kimse dost değil yapmayın.
2018 de parayı denklestirdim bı doktor ayarladım Ankara 'da gittim kurtuldum sanıyordum yalanmış.. 3 ay sonra kontrole çağırdı sorun yok dedi düğünden 1 hafta önce gel dedi bunu herkese yapıyorlar kanmayın öyle bişe yok 3 ay sonra tutmuşsa tutmustur geçici yapıp yolluyor düğünden önce AA tutmamis diyip tekrar geçici yapıyorlar. şehir değişikliği yaptım şu an yaşadığım yerde içim rahat etmedi senelerde geçti bı kontrol ettireyim dedim bibdoktor buldum kalıcı dikim de süre sınıri yok açılmıyor bir kere tutunca. Doktor baktı ne dikişi dedi sana geçici yapmış yollamış kim yapmışsa dedi ben beynimden vurulmusa döndüm..
Üstüne dokularim sertleşmiş.. defalarca kez bu işlemi yaptırabiliyorsunuz ama her seferinde ağrı iki katına çıkıyor.. ilk seferinde de öyle denildiği gibi kolay değil bunu da bilin çok zor evet yarım saat kadar sürüyor ama o masaya yatmak ölüm gibi ki hayatımda ağda yaptirmisligim yok ben o kadar utanirdim... Sonrasında ki ağrı da inanın anlatilanlar gibi küçümsenecek bir ağrı değil hele bir de kimse bilmiyorken...
Ben defalarca bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım Şu an ki doktorum Allah razı olsun gerçekten çok iyi başından atmıyor oldu hadi git demiyor. Dokularim sertlestigi için dikişler tutmuyor tam 4 kez aynı işlemi oldum daha yeni sonuncu da tuttu.. 3 ay sonra son kontrolüm var.. öyle düğünden önce gel filan da demiyor doktorum 3 ay sonra tuttuysa bidaha açılma ihtimali yok inşallah...
Buraya yazma nedenim ben çok araştırdım doğru düzgün başından geçenleri anlatan yok süreci düzgün anlatan yok zorluğundan bahseden hic yok...
Bu konuyla ilgili acısı olan düşünen vs biri varsa ben buradan elimden geldiği kadar sorularınızı cevaplarım. Allah rızası için tekrar diyorum kınamak yargılamak için kimse yazmasın. Başınıza verir Allah altından kalkamazsınız...
Merhabalar. Doktorunuzdan memnun musunuz. İsiö soy isim öğrenebilir miyim? Kimse yardımcı olmuyo. Lütfen 🙏😔

X