Kızlık zarı dikimi yada yapay kızlık zarı kapsülü

Kızlar kızlık zarı diktiren yada kapsül kullanan var mı bu yapay kızlık zarı kapsülü diye birşey var bunu kullanan oldumu olumlu olumsuz sonuçları neler fiyatları nasıl hangisi daha iyi bir çözüm

Balon içi kırmızı boya diyorum.
Abla yıl olmuş 2023

1686649403791.png

Madem bir şey yaptın bunun sorumluluğunu alıp yapman gerekiyordu şimdi dikim falan nedir yaa hangi devirdeyiz. Ayrıca karşındaki kişiyi kandırmaya ne gerek var? Senin geçmişin kimseyi ilgilendirmez ama sen geçmişinin arkasında duramazsan bu yollara başvurursun. Evet hala kendini geliştirememiş insan çok ama öylesiyle işin olmasın.

Kuzum ne kadar ust uste soru sormussunuz hepimiz kizlik zarinda doktora yapmisiz gibi
Yaşadıklarının arkasın da durmuyorlar yada bunu yaşarken geleceği düşünmüyorlar
Bunu yaşadın kabul eden böyle eder bunun için kimseye hesap verecek değilim hayatım bu yaşadım demiyorlar
Kızlık zarı dikimi kapsülü o bu kandirma derdine düşünüyor
Evet toplum baskısı o mu ama bunada biraz bizler izin veriyoruz

Kızlar kızlık zarı diktiren yada kapsül kullanan var mı bu yapay kızlık zarı kapsülü diye birşey var bunu kullanan oldumu olumlu olumsuz sonuçları neler fiyatları nasıl hangisi daha iyi bir çözüm
linç is loading ...
uzaylılar dünyaya indi, bizim ülkede hala konuşulan konulara bak şaşıyorum

Yaşadıklarının arkasın da durmuyorlar yada bunu yaşarken geleceği düşünmüyorlar
Bunu yaşadın kabul eden böyle eder bunun için kimseye hesap verecek değilim hayatım bu yaşadım demiyorlar
Kızlık zarı dikimi kapsülü o bu kandirma derdine düşünüyor
Evet toplum baskısı o mu ama bunada biraz bizler izin veriyoruz

Kızlar kızlık zarı diktiren yada kapsül kullanan var mı bu yapay kızlık zarı kapsülü diye birşey var bunu kullanan oldumu olumlu olumsuz sonuçları neler fiyatları nasıl hangisi daha iyi bir

Bir soru yargı dağıtmaya ne gerek var size göre bu şekil evet haklısınız kimsenin haddine değil ama öyle veya böyle bir soru sorulmuş çözüm odaklı bilgi odaklı cevap yerine gelen cevaplara bak

Bir soru yargı dağıtmaya ne gerek var size göre bu şekil evet haklısınız kimsenin haddine değil ama öyle veya böyle bir soru sorulmuş çözüm odaklı bilgi odaklı cevap yerine gelen cevaplara bak
Ne diyelim gayet mantıklı ve bilgili konuşmuşuz karıştırma kendine demişiz bunlar eskide kaldı yapma demişiz. Neyin çözümü yaa elin adamını kandırmak için soru soruyorsun yalanına ortak mı olalım? Azıcık kendini geliştir lütfen! Eski çağdan kalma şeylerle buraya geliyorsun bide bize sitem ediyorsun

Ketçap :işsiz:
Büyük ihtimal ilişkin var o yüzden bu dert oldu sana. Karşında ki insan bakireliğe önem veren biriyse aşkından ölsen bile hayatından def etmelisin ha çocukta geçmişinde cinsellik yaşamamıştır o zaman karşısında ki insanın da öyle olmasını ister anlarım ama diğer türlüsü yobazlık ve cahillik. Seni sen olduğun için seven biriyle ol bu adamla ayrılıp başkasıyla tanışsan yine mi kızlık zarı diktirme düşüneceksin? bunun sonu gelmez ki :KK43:

X