Kızlık zarı dikimi

Bence de zarar görmüştür sadece olsa tekrar kanama yapar ilişki esnasında merak etmeyin. Hem şekli falan da değişmemiştir. Kafa yoracağınız kötü bir durum yok. Hem her şey yolunda olsa bile ilk ilişki de yine kanamayabilirdi.
Buda var tabi ama insan dusunmeden edemiyor

Haklisiniz ama kimsenin gecmisi kimseyi ilgilendirmez onemli olan kusuru kapatmak bahsetmedigim surece cozumu varsa bu isin degerlendirmek gerekir biraz da toplum yagilariyla alakali yani mutlu bir iliskim varken gidip kendimi rezil edip mutluluguma çomak sokmak istemem fikrin icinde ayrica tesekkur ederim iyi aksamlar.
Yalan söyleyerek nasıl mutlu olacaksın peki?Geçmişin kimseyi ilgilendirmez ayrıca.

İçiniz rahat edecekse yukarda bahsedildiği gibi dkiş yapmayan bir doktora muayene olun çnce ona göre aksiyona geçersiniz

Ya küçükken başınıza böyle bir olay gelmiş bunu raporlayabilirlerdi. Aileniz bilmiyor mu küçükken başınıza gelen durumu 😒 hani bir şey vardı sosyal medyada
+Aşkım bakire değilim ama açıklayabilirim
-açıkla
+şimşek sen gel..... çak

yani bana bunu andırdı konu.

Ya küçükken başınıza böyle bir olay gelmiş bunu raporlayabilirlerdi. Aileniz bilmiyor mu küçükken başınıza gelen durumu 😒 hani bir şey vardı sosyal medyada
+Aşkım bakire değilim ama açıklayabilirim
-açıkla
+şimşek sen gel..... çak

yani bana bunu andırdı konu.
Simsek degil 🙂 ama zedelenmede olabilir gerci herhangi bir kanamam olmamisti yada hatirlamiyorum olmusda olabilir dedigim gibi sadece doktor tavsiyesi sordum ailemin de bu tarz konularda pek bilgisi yok anlatsamda dinlemezlerdi o yuzden hic acmadim kimseye durumu

Simsek degil 🙂 ama zedelenmede olabilir gerci herhangi bir kanamam olmamisti yada hatirlamiyorum olmusda olabilir dedigim gibi sadece doktor tavsiyesi sordum ailemin de bu tarz konularda pek bilgisi yok anlatsamda dinlemezlerdi o yuzden hic acmadim kimseye durumu
Hayatım bu durum inan kimseyi ilgilendirmez senin vücudun senin kararın, buna takacak erkekle de olmaz zaten.

Hayatım bu durum inan kimseyi ilgilendirmez senin vücudun senin kararın, buna takacak erkekle de olmaz zaten.
Dedigim gibi belki de hic takmayacak bu konular uzerine konusmadik hic kendisiyle ama icimin rahat etmesi icin buna gereksinim duyuyorum

Benim şahsi düşüncem. Bir kez kızlık zarı bozulduktan sonra onu diktirmenin faydasindan cok zarari var bence. Tabiatin kanununu bozmaya gerek var mı yani diyeceğim o ki bozuluncaya kadar ve bozulduktan sonra ic organlar kendi gorevlerini yapmaya devam ediyorlar. Diktirmek bence aptallık. sağlıklı günler dilerim

merhabalar size bir doktor hakkında danışmak istiyorum dr meral sönmezer sizce nasil kizlik zari dikimi konusunda onerirmisiniz yada ankarada bu konuda iyi diyebileceginiz bir doktor varmi?
Merhaba gittinizmi ? Banada bilgi verebilirmisiniz bende oraya gitmeyi düşünüyorum ayni senin durumdayim

Benim şahsi düşüncem. Bir kez kızlık zarı bozulduktan sonra onu diktirmenin faydasindan cok zarari var bence. Tabiatin kanununu bozmaya gerek var mı yani diyeceğim o ki bozuluncaya kadar ve bozulduktan sonra ic organlar kendi gorevlerini yapmaya devam ediyorlar. Diktirmek bence aptallık. sağlıklı günler dilerim
Belkide ama sadece muayene icin gidicem bulabilirsem tabiki diktirmek gereklimi degilmi bilmiyorum

Ayrica dokularla alakali diye biliyorum ic organlara herhangi bir zarari bulunmuyor sanirim yani burun estetigi gibi bir durum aslinda isin ahlak boyutundan cok

Hepiniz çok biliyorsunuz neden evlenmeden önce ilişkiye giridniz. Kendi kararı ya kendi tercihi size diktiriyim mi dememiş. Doktor demiş?

X