Kızlık zarı dikimi yaptırdım ilk günüm

ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım
4 yıl içinde evli olduğunu nasıl hiç anlamadınız? Evli değildi de öyle bir yalan mı atmış ortaya? Evli adamın illa açığı çıkar 4 yıldır görmezden mi geldiniz?
Kandırılmışlık kötü tabi de kendinize niye zarar veriyorsunuz? Her kendini kaybediveren bileğine iki çizik attıvermiyor. Sizin psikolojinizi iyileştirmeniz gerekiyor.

yav arkadaş bin yıldır bu sitedeyim bin yıldır her kızlık zarı ameliyatı konusunun altına aynı yorumu atanlar bir bitmedi ya. bi de koşa koşa gelmiş ilk yorumu atmış işsiz. burun ameliyatı olan da ete önem veriyor kızlık zarı da. bi salın insanları.
Hoşgeldiniz yanlış hatırlamıyorsam 3 yıldır falan yoktunuz.

Son düzenleme:
4 yıl içinde evli olduğunu nasıl hiç anlamadınız? Evli değildi de öyle bir yalan mı atmış ortaya? Evli adamın illa açığı çıkar 4 yıldır görmezden mi geldiniz?
Kandırılmışlık kötü tabi de kendinize niye zarar veriyorsunuz? Her kendini kaybediveren bileğine iki çizik attıvermiyor. Sizin psikolojinizi iyileştirmeniz gerekiyor.
Ortaokul ve lisede arkadaşlarım atardı, ya hiç kanamazdı sanki timsah derisi gibi, ben kolumu çizmeye kalksam öyle dikişsiz kurtulamam.

Ortaokul ve lisede arkadaşlarım atardı, ya hiç kanamazdı sanki timsah derisi gibi, ben kolumu çizmeye kalksam öyle dikişsiz kurtulamam.
kitap okurken kağıt kesiğinden oluk oluk kanayan parmağım🥹
kendini kesen arkadaş da hiç hoş değilmiş. Kendini kesen başkasına ne etmez

Sevişince kirleniyorsun ya hani. Leke sürülüyor bedenine. Böyle siyah siyah lekeler oluyor adamın dokunduğu yerlerde. Zarı diktirince o lekeler kayboluyor.
Biz evliler ve bakire olmayanlar hep lekeliyiz.
Bu cehalet yüz yıl daha yakamızdan düşmeyecek gibi görünüyor, karşımızda mürekkep yalamış bir insan var çünkü. Mürekkep ziyan olmuş.
Mürekkep değildir o :))

Bana göre saçmalık bu işlem.

Ancakkk yorum yapacak enerjim de kalmadı artık diyeceğim şu ki diktiren diktirsin diktirmeyen diktirmesin bana ne ? :super:

Merhaba arkadaşlar kendimde aylarca buralarda bu tür başlıklarda ve araştırma yaptığım için bu konuda ne yaşarsam yaşayayım herşeyi olduğu gibi yazacağım konusunda kendime söz vermiştim 4 yıl süren evlilikle sonuçlanmasını beklediğim bi ilişkim oldu cahillik ya birliktede olduk aşk insanı tam anlamıyla aptallaştırıyor ki ben düpedüz gerizekalıydım aradan günler geçti tam birbirimize ailelerimizi tanıştıralım dedikten iki gün sonra bi gece ansızın beni arayıp özür dilerim seni çok seviyorum ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım hala izleri var 😔 aradan tam 2 yıl geçti hayatımda hiç bişey eskisi gibi olmadı bir daha kimseye güvenemeyecek olmam bi yana onunla yaşadığım şeylerin pişmanlıkları yakamı bırakmadı bende buralara kadar geldim kızlık zarı ameliyatı olacaktım kararlıydım uzun araştırmalarım sonucu 2 yada 3 doktorun adını duydum bunlardan birisi İstanbul birisi Adana diğeri ise ankaradaydı tercihimi Adana’dan yana kullandım dün bu operasyonu yaptırdım
İlk doktorun muayenesine gittiğimde zile basamayacağımı farkettim ellerim dizlerim tutmuyordu sonra asistanı açtı kapıyı içeri girdim sırada bekleyen hastalar vardı kimsenin yüzüne bile bakamadım sanki alnımda ışıklı bi tabela vardı ve herkes oradan okuyordu ne için geldiğimi işlemden önce beni doktorun yanına aldılar ona kafamda ki bütün soru işaretlerini anlattım gözlerim dolu dolu olarak oda mı acaba beni yargılar o bakışları görür müyüm yüzünde diyede korkmadım değil ama hiç öyle bi izlenim vermedi aksine bana şefkat ile yaklaştı önce sakin olmam gerektiğini bu süreçte yanımda olduğunu ihtimalleri şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle yaparız diye de ekledi operasyon sonrasında ne hissedeceğimi ne yapmam yada yapmamam gerektiğini defalarca anlattı operasyon sırasında ise esprileri ile beni daha da rahatlattı kullanmam gereken ilaçlar olduğunu söylediğinde ise aklıma gelen tek şey operasyon sonrası nasıl eczaneye gideceğim oldu sekreteri ablaya yakınlarda eczane var mı dedim çok yakın değil ama var evet eğer istersen ilaçlarını buraya da getirebiliriz dedi ve ilaçlarım oraya kadar getirttiler öylece bunca yıl yaşadığım bütün ağırlık travma ve yüklerimi o masada bırakıp geldim bugün ilk günüm biraz ağrım var ama dayanılmayacak gibi değil bütün siz kardeşlerim için dua ediyorum rabbim kimseye pişmanlık yaşatmasın bu arada reklam yapmıyorum bu yüzden doktor ismi vermek istemiyorum şimdilik
İleri de tanışacağınız evleneceğiniz adama haksızlık değil mi bu sizi kabul eden geçmişinizle etmeli zaten. Sizde ona kendinize yaşatılmış şeyi yaşatmış olacaksınız ne bileyim ... yine de insanoğlu işte başına her şey gelebilir.

Hayatına girecek erkekler sana nasıl ve neden güvensin? Şimdi bakire ve tertemizsin öyle mi? Asıl bunu yaptırdığın için kendinden utanmalısın.
Tercihinle ve isteğinle yaptığın ve geçmişte kalmış birşeyi kendi bedenin ve kendi kararın olduğu için hesabını kimseye vermek zorunda değildin.
Buradaki bütün yorumları okudum çok acımasız siniz gerçekten tek bildiğim şey gerçekten bu yüz yılda tek olan iğrenç ve mide bulandırıcı şey insanların duygularını bırakıp çirkin ve pislik dolu bir kalp merhametsiz konuşmalar siz onun ne yaşadığını bilemezsiniz ve belki çevresi öyle sizin gibi çirkin ve cahil konuşmalar olduğu için ve aynı zamanda bir genital estetiktir ozaman erkekler için memelerjni popolarini yaptoranlar dünyanın en utanmaz insanları öylemi diyelim sadece kendilerini daha iyi ve güzel hisetmek için beğenilme arzusu yüzünden klavyede biseyler yazarken karşıtarafin ne hisedigeni düşünün böyle şeylerle karşılastirmayin insanları günah eminim ki okadar mutsuz ve kibirli insanlarsiniz ki insanların mutsuzluklariyla besleniyorsunuz.

Buradaki bütün yorumları okudum çok acımasız siniz gerçekten tek bildiğim şey gerçekten bu yüz yılda tek olan iğrenç ve mide bulandırıcı şey insanların duygularını bırakıp çirkin ve pislik dolu bir kalp merhametsiz konuşmalar siz onun ne yaşadığını bilemezsiniz ve belki çevresi öyle sizin gibi çirkin ve cahil konuşmalar olduğu için ve aynı zamanda bir genital estetiktir ozaman erkekler için memelerjni popolarini yaptoranlar dünyanın en utanmaz insanları öylemi diyelim sadece kendilerini daha iyi ve güzel hisetmek için beğenilme arzusu yüzünden klavyede biseyler yazarken karşıtarafin ne hisedigeni düşünün böyle şeylerle karşılastirmayin insanları günah eminim ki okadar mutsuz ve kibirli insanlarsiniz ki insanların mutsuzluklariyla besleniyorsunuz.
Umarım oğlunuz olur ve şöyle bir kadınla evlenir gelininizi tutarsınız o zaman. Çünkü şu durumda kandırılacak taraf erkek tarafı.
O hissi yaşamamış, o olayları yaşamamış mı oldu? Yeni erkeği kerizleme amacıyla yapılan birşeyi estetiğe nasıl bağladınız anlamadım? Buradaki amaç kan gelmesi ve kadının kendince SADECE EVLENECEĞİ HAYAT ARKADAŞINA ONA GÜVENEN ZAVALLI ADAMA tertemiz olduğunu gösterme kanıtlama isteği. Yatağa kayınvalidesi yada kadının annesi giremeyecek sonuçta ya?
Kimsenin geçmişi hiç bir kimseyi ilgilendirmez hayat arkadaşı dahi olsa, erkekler bakir mi evleniyor mesela? 4 yıl evli adamla yatıp kalkmış, yetmemiş üniden 2 erkekle daha yatmış başka postlarıda var okur görürseniz. Kimse kimseye geçmişte onu yaşadın mı, bunu yaptın mı? Gibi sorular sorma hakkına sahip değildir beden hayat ve tercihler şahsın kendisini ilgilendirir. Beni kullandı, beni kandırdı gibi bahanelerin arkasına sığınarak ki o adam ilk olsa bile son olmamış, hayatına yeni girecek erkeği kandıracak olması onu evliyken post sahibiyle ilişki yaşayan kişiden farksız kılıyor.

Yattığı adamları ayarlayan, ona şantajla zorla cinsellik yaşattıran, peçetesini tutan kişiymişim gibi bana ahkâm kesmeniz çok gülünç.

Aksine diyorum ki, kendi karar ve tercihinlerimizle yaptığımız doğru yada yanlış ne varsa utanılacak şeyler değil hatalarımız bizi olgunlaştırır. Drama Queenlik yapıp ağlayıp zırlayıp yeni kişiyi kerizmelek için yapılan eylem post sahibini önceki 3 erkekten farksız kılıyor ve asla samimi değil.

Son düzenleme:
Ne kadar kendini aşağılayıcı ve ezik bir şey bu zar diktirme olayı sen farkındamisin bide kendinizi böyle türlü türlü edebiyatlarla acindirip iyice komik olmayın!

Umarım oğlunuz olur ve şöyle bir kadınla evlenir gelininizi tutarsınız o zaman. Çünkü şu durumda kandırılacak taraf erkek tarafı.
O hissi yaşamamış, o olayları yaşamamış mı oldu? Yeni erkeği kerizleme amacıyla yapılan birşeyi estetiğe nasıl bağladınız anlamadım? Buradaki amaç kan gelmesi ve kadının kendince SADECE EVLENECEĞİ HAYAT ARKADAŞINA ONA GÜVENEN ZAVALLI ADAMA tertemiz olduğunu gösterme kanıtlama isteği. Yatağa kayınvalidesi yada kadının annesi giremeyecek sonuçta ya?
Kimsenin geçmişi hiç bir kimseyi ilgilendirmez hayat arkadaşı dahi olsa, erkekler bakir mi evleniyor mesela? 4 yıl evli adamla yatıp kalkmış, yetmemiş üniden 2 erkekle daha yatmış başka postlarıda var okur görürseniz. Kimse kimseye geçmişte onu yaşadın mı, bunu yaptın mı? Gibi sorular sorma hakkına sahip değildir beden hayat ve tercihler şahsın kendisini ilgilendirir. Beni kullandı, beni kandırdı gibi bahanelerin arkasına sığınarak ki o adam ilk olsa bile son olmamış, hayatına yeni girecek erkeği kandıracak olması onu evliyken post sahibiyle ilişki yaşayan kişiden farksız kılıyor.

Yattığı adamları ayarlayan, ona şantajla zorla cinsellik yaşattıran, peçetesini tutan kişiymişim gibi bana ahkâm kesmeniz çok gülünç.

Aksine diyorum ki, kendi karar ve tercihinlerimizle yaptığımız doğru yada yanlış ne varsa utanılacak şeyler değil hatalarımız bizi olgunlaştırır. Drama Queenlik yapıp ağlayıp zırlayıp yeni kişiyi kerizmelek için yapılan eylem post sahibini önceki 3 erkekten farksız kılıyor ve asla samimi değil.
Siz de abartmamış mısınız zavallaı adam gibi… o zar iki taraflı atılıyor ortaya, arz talep meselesi.

Eee yani şimdi diktirdin de ne oldu? 4 yıl birlikte olup o zarın her şeyi düzelttiğini mi söyleyeceksin? Daha öncesinde epey deneyimi olan bir erkek darlık,genişlik seviyesinden bile anlar. Kendini boşuna kandırma. Sen en başta kendini kandırıyorsun. Bir de çıkmış ben kimseyi kandırmıyorum diyorsun. Eee kendine söylediğin, inanmak istediğin bu yalan ne olacak? Hiç ortaya çıkmayacak mı sanıyorsun? Türkiyede bu konuları önemsemeyen eğitimli bir sürü erkek var onlardan biriyle de evlenebilirdiniz. Ek olarak dünyada sadece Türk erkekleri mi var ya? Şu dikime harcayacağınız eforla kursa falan gitseydiniz elinizde bir yabancı diliniz de olurdu. İngilizce,İspanyolca öğrenin dünyanın bir çok yerindeki erkekle flört edip, sevgili olup evlenirsiniz. Böyle çok örneği var. Kendinizi niye bu kadar dar bir çevrede değerlendiriyorsunuz? Yurt dışında bu önemsiz bir durum. 4 milyar erkek içinden illa ki sizi olduğunuz gibi seven birini bulabilirdiniz. Şimdi bu vicdan azabı ve kendinizi kandırma ile yaşayacaksınız. Sürekli hata yaptım,hata insanlara mahsus diyip duruyorsunuz. Birini sevip, birlikte olmak,sevişmek hata değildir. Sizin beyninizde cinsellik şemasıyla ilgili ciddi sorunlar var. Cinselliği ayıp,hata olarak görüyorsunuz. Halbuki bir adamı sevdim, seviştim bunda ne var? Bu bir hata değildir. Beni seven böyle sevsin deseniz daha güçlü, sağlam bir psikolojiniz olmuş olur. Mesleğiniz yoksa mesleğinizi eline alın,yabancı dilinizi geliştirin ve dünyaya açılın. İnanın dünyada böyle olayları zerre umursamayan binlerce erkek var. Kendinizi geleneksel, ataerkil Türk erkolarıyla sınırlarsanız başınıza bunlar gelir. Gidip ataerkil beyinli bir erkekle veya aileyle de sakın evlenmeyin. Yarın bir gün gerçekler ortaya çıkarsa daha kötü konular açmak zorunda kalırsınız.

Estetikle bunu nasıl bir tuttunuz, komik. Ben kadınların böyle bir çabaya girmelerini üzücü buluyorum. Karşıdaki kişi çok mu pürü pak günahsız olacak ki kadınlar kendini kanıtlama çabasına giriyor? Erkek olunca tamam kadın olunca hadeee kirlisin.

Yahu nereden tutsam cehalet akıyor. Ne erkek savunucusuymuşsunuz meğer. Erkek kerizleme de erkek kerizleme diyip duruyorsunuz. Oğlum istediği kişiyle evlenebilir, önceden ilişki yaşamış yanlış evlilik yaşamış biriyle de evlenebilir. Bu o kadının ve oğlumun kendi tercihidir. Kimseyi seçimlerinden dolayı yargılayamayacağınız gibi temiz/kirli yaftası da yapıştıramazsınız. Size ne kim ne yaşamış kimle yatmış kalkmış. Aynı mezara girmeyecekseniz ve yargılama mercii siz değilseniz sizi ilgilendirmez. Nitekim insan asla dediğini yaşamadan da ölmüyor. Kızlık zarı dikimi her ne kadar etik değilse sizin şu igrenc yorumlarınız da o kadar etik değil.

Estetikle bunu nasıl bir tuttunuz, komik. Ben kadınların böyle bir çabaya girmelerini üzücü buluyorum. Karşıdaki kişi çok mu pürü pak günahsız olacak ki kadınlar kendini kanıtlama çabasına giriyor? Erkek olunca tamam kadın olunca hadeee kirlisin.

Yahu nereden tutsam cehalet akıyor. Ne erkek savunucusuymuşsunuz meğer. Erkek kerizleme de erkek kerizleme diyip duruyorsunuz. Oğlum istediği kişiyle evlenebilir, önceden ilişki yaşamış yanlış evlilik yaşamış biriyle de evlenebilir. Bu o kadının ve oğlumun kendi tercihidir. Kimseyi seçimlerinden dolayı yargılayamayacağınız gibi temiz/kirli yaftası da yapıştıramazsınız. Size ne kim ne yaşamış kimle yatmış kalkmış. Aynı mezara girmeyecekseniz ve yargılama mercii siz değilseniz sizi ilgilendirmez. Nitekim insan asla dediğini yaşamadan da ölmüyor. Kızlık zarı dikimi her ne kadar etik değilse sizin şu igrenc yorumlarınız da o kadar etik değil.
Bakire olmayan kişi TEMİZ DEĞİLDİR diye birşey demediğim gibi geçmişteki şahsın kendi kararıyla vermiş ve uygulamış olduğu kararı kimseye yargılayamaz dedim.
Olmuş birşeyi olmamış gibi yapıp "aaa bak beraket kanım, ilkim sensin" diye yutturması bariz açık ve net karşı tarafı kerizlemektir.
Neyi nasıl cımbızlayıp seçip idrak edip yorumladınız ama şu cümlemi görmeniz için tekrar kopyalıyorum buraya "Kimsenin geçmişi hiç bir kimseyi ilgilendirmez hayat arkadaşı dahi olsa, ERKEKLER BAKİR Mİ EVLENİYOR mesela? "
İdrak ettiğinizin aksine cinsel birliktelik yaşamak için evlilik gibi birşeyin şart olmadığını ve kimseyi ilgilendirmeyeceğini ve bunun önemsiz birşey olduğunu savunuyorum. Hatta benim düşünceme göre bu günah, ayıp yada hata birşey de değil.

Namus bacak arasında değil beyindedir karakterdedir. Bekaret diye birşeyin olmadığını zaten olgun bir insan bilir, bedenimiz için geçmişte verdiğimiz karar sadece bizi ilgilendirir hayatımıza sonradan girmiş insanı değil.

Kimi neyi yargılıyor oluyorum? 3 kişiyle yatmış ama evleneceği insana ilkim sensin diyecek kadının yaptığını doğru bulmamak mı kadın düşmanı erkek savunucusu yapıyor beni ? Şizofren gibi yaşadığı şeyi yaşamadım ilkimsin diye tutturan karşı tarafı kendince kandırdığını sanan tarafı mı haklı bulmalıyım sırf kadın diye? Halbuki hangi erkek bakir sanki demişken🤣 etik değil vs diyemeyeceğim sizin yorumunuz için epey saçmalamışsınız çünkü.

Son düzenleme:
Siz de abartmamış mısınız zavallaı adam gibi… o zar iki taraflı atılıyor ortaya, arz talep meselesi.
Post sahibi kandırıldığını söylediği için ah vah canım kıyamam diyerek sırftı sıvazlanıyor da mağaradan çıkmış eğitim almamış namusu bacak arasında arayan cahil bir erkek; biriyle 4 yıl diğer 2siyle üniversite ortamında 3kişiyle yatak hayatı yaşamış kadın tarafından kandırılınca yine nasıl kötü taraf oluyor yada olabiliyor?
Şahsen bana; bakiremisin? Sorusunu soracak birisiyle asla birlikte olmadım, kaç kişiyle birlikteliğin oldu, en fazla ne kadar yakınlaştın birisiyle? Gibi hadsiz soruları soracak erkeğin alnını karışlarım. Ben geçmişte neyi yaşamak istediysem ve yaşadıysam yalnızca beni ilgilendirir ailemi dahi değil. Namus mu dersiniz bunun adına ne bilmiyorum ama bacak arasındaki saçma zara atfedilen ve anlam yüklenen şey zihniyet ve karakterdedir kadını erkeği yoktur.

Hayatına girecek erkekler sana nasıl ve neden güvensin? Şimdi bakire ve tertemizsin öyle mi? Asıl bunu yaptırdığın için kendinden utanmalısın.
Tercihinle ve isteğinle yaptığın ve geçmişte kalmış birşeyi kendi bedenin ve kendi kararın olduğu için hesabını kimseye vermek zorunda değildin.
Diktirmekte kendı kararı oldugu ıcın size hesap vermek ve sızın tarafınızdan asagılanmak horlanmak zorunda degıl.
Hakkınız yok buna 'Sayın cok ahlaklı'

Post sahibi kandırıldığını söylediği için ah vah canım kıyamam diyerek sırftı sıvazlanıyor da mağaradan çıkmış eğitim almamış namusu bacak arasında arayan cahil bir erkek; biriyle 4 yıl diğer 2siyle üniversite ortamında 3kişiyle yatak hayatı yaşamış kadın tarafından kandırılınca yine nasıl kötü taraf oluyor yada olabiliyor?
Şahsen bana; bakiremisin? Sorusunu soracak birisiyle asla birlikte olmadım, kaç kişiyle birlikteliğin oldu, en fazla ne kadar yakınlaştın birisiyle? Gibi hadsiz soruları soracak erkeğin alnını karışlarım. Ben geçmişte neyi yaşamak istediysem ve yaşadıysam yalnızca beni ilgilendirir ailemi dahi değil. Namus mu dersiniz bunun adına ne bilmiyorum ama bacak arasındaki saçma zara atfedilen ve anlam yüklenen şey zihniyet ve karakterdedir kadını erkeği yoktur.
Hadsizlikten bu kadar bahseden biri olarak kendinizin hadli oldugunuzu dusunuyorsunuz sanırım

Diktirmekte kendı kararı oldugu ıcın size hesap vermek ve sızın tarafınızdan asagılanmak horlanmak zorunda degıl.
Hakkınız yok buna 'Sayın cok ahlaklı'
Evet söylemek var söylemek var. Ağzından iğrençlik damlıyor resmen. Buradaki çoğu kişi ben de dahil olmak üzere doğru olmadığını söyledik her şeyin yolu yordamı var.

X