Kızlık zarı muayenesi

Realiniz yeni mi bitmişti? Akıntı gelirken içerde kalan kan gelmiş olabilir

Onun dışında zedelenmiş olabilir ama bu konuda çok net bir şey diyemiyorum doktora danışın zedelenince ne olur diye.

Ama kesinlikle parmak girmesi olamaz o hissedilir çünkü mümkün degil

1 sene once oldugu icin tam hatirlamiyorum ama regl degildim onu biliyorum. bu sebepten oturu cok korktum zaten. bende zedelendigini ya da tahris oldugunu dusunuyorum

kadınlar ilişkiyi girerken ne zorluklar çekiyorlar, bu kadar basit bir şekilde kızlık zarına kadar hemde ‘anlamadan’ ulaşmış olmanız çok zor bir ihtimal. En fazla çevresinde bi tahriş oluşmuştur. Bence gitmenize gerek yok ama içiniz rahat edecekse gidin tabii.

Birsey olmaz endiselenmeyin bu kadar. Hala bakiresiniz o kadar kolay yirtilmaz bozulmaz en fazla zedelemissinizdir.

kadınlar ilişkiyi girerken ne zorluklar çekiyorlar, bu kadar basit bir şekilde kızlık zarına kadar hemde ‘anlamadan’ ulaşmış olmanız çok zor bir ihtimal. En fazla çevresinde bi tahriş oluşmuştur. Bence gitmenize gerek yok ama içiniz rahat edecekse gidin tabii.

evet gercekten oyle bende dusundum sizin gibi fakat yine de aklima gelip duruyor, rahat hissedemedim bir turlu kendimi bu konuda

Sizde aynı konudan ötürü muzdarip olmuşsunuz okudum şikayetinizi. Doktora gittiniz mi acaba? Bir şey olduğunu bende sanmıyorum ama yine de emin olmam gerekiyor, çok rahatsız ediyor sürekli bunu düşünmek.

Sizde aynı konudan ötürü muzdarip olmuşsunuz okudum şikayetinizi. Doktora gittiniz mi acaba? Bir şey olduğunu bende sanmıyorum ama yine de emin olmam gerekiyor, çok rahatsız ediyor sürekli bunu düşünmek.
Yok canım gitmedim ama biriyle birlikte olmadık bu yüzden bakireyiz

Hiç mi sokakta yürümüyorsunuz? Kafanızı kaldırsanız milyon tane kadın doğum muayenehanesi var, bir sene kıvranıp buraya konu açana kadar girsenize birine

Yok canım gitmedim ama biriyle birlikte olmadık bu yüzden bakireyiz
Evet orası kesinlikle öyle zaten, sizde benim gibi ilk gece ya işte kanama olmazsa diye düşünüp korkuyorsunuz dimi..🥲 bu da iyi bir şey değil fakat erkekler maalesef çok önemsiyor..

Hiç mi sokakta yürümüyorsunuz? Kafanızı kaldırsanız milyon tane kadın doğum muayenehanesi var, bir sene kıvranıp buraya konu açana kadar girsenize birine
Yürüyorum yürümesine elbette ama utanıyorum işte gitmeye, farklı bir psikoloji.

X