kizlik zarim yirtilmismidir? cok kotuyum lutfen bir cevap veririmisinz

Agda muhtemelen. Abdesti bozulmasin diye pecete yada pamuk koyuyor bazi bayanlar akinti abdesti bozabilir suphesinden dolayi.

Iyi de peceteyi tampon gibi yaparsa az bir ihtimal dahi olsa olabilir.bunyesel bir sey sonucta.ama bekar ve onemliyse zari o kadar detayli olmamasi lazim temizligi vs.gunluk pedler var onu kullansaymis madem.bozulmamistir ama bu kadar hassas dusunecek bir mevzu degil akinti.her kadinda var.o zaman hepimiz abdestsiz dolasiyoruz.

Iyi de peceteyi tampon gibi yaparsa az bir ihtimal dahi olsa olabilir.bunyesel bir sey sonucta.ama bekar ve onemliyse zari o kadar detayli olmamasi lazim temizligi vs.gunluk pedler var onu kullansaymis madem.bozulmamistir ama bu kadar hassas dusunecek bir mevzu degil akinti.her kadinda var.o zaman hepimiz abdestsiz dolasiyoruz.

ben genelde ped kullaniyordm ama bu defa bir deneyim dedim ..abdestden ziyade camasirin temiz olmasi onemli

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK53:

Eklentiler

• $640x480_7658lombak_karikturleri_345.jpg
    $640x480_7658lombak_karikturleri_345.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 84
Erkekleri sünnet ettikleri gibi bizimde zarımızı alsalar doğduğumuzda, bu nedir yaa, nedir bu genç kızların çektikleri.. Off şu çağda zar nöbeti tutuyoruz..

Birinxisi temizlk derken o malum bolgenimi temizliyordun yoksa bildigim temizlikmi ?

2.csi akinti icin 3tlye bile gunluk ped var.. Bence bozulmamistir oyle lap diyede bozulmaz o pece sojtuguna eminsen

Baska bi cisim soktuysan bilemicem:KK14:

Birinxisi temizlk derken o malum bolgenimi temizliyordun yoksa bildigim temizlikmi ?

2.csi akinti icin 3tlye bile gunluk ped var.. Bence bozulmamistir oyle lap diyede bozulmaz o pece sojtuguna eminsen

Baska bi cisim soktuysan bilemicem:KK14:

evt orayi temizliyordum.. yok baska birsey degildi.. peceteydi ..umarim bisi olmamisdir

merhaba arkadaslar.. ben banyoda temizlik yaparken malum bolgenin icine bir parca wc pecetesi koydum ama masturbasyon flan yapmadim. telefona bakmak icin cikdm bir yere oturdum sonra geri gidip cikardim yani yaklasik 1 dk sonra ama cikardigimda uzerinde bir bucuk cm buyuklugunde 2 kan lekesi vardi ..
biliyorum biraz komik bisi yaptim boyle seyleride bilmem.. kizlik zarim bozulmusmudur?
(oturdugum icin belki bisimi oldu diye korkuyorum. yalniz bisi yapmadan normal oturmusdum ama pecete tahris edipde kanamaz diye de dusundum) Daha sonrada hic kan gelmedi..
lutfen bana bir cevap verirmisnz ...
boylesine komik bir sey icin kizligimi kaybetmekden cok korkuyorum :KK43:

öyle kolay kolay bozulacak bişey değil. ama peçeteyi tampon gibi içine soktuysan iyice bozulma ihtimali var tabi. için rahat değilse bi muayene olabilirsin.

Kaç yaşındasın sen yahu? Peçeteyle bozulacağını düşünen birinin en fazla 15 yaşında olmasını dilerim :KK14:

Peceteyi iceriye iyice tepmediysen birsey olmamistir bence,
hem azda olsa bi aci birsey hissedersin bisey olsa bence :26:

ay ALLAH askına . akıl yokmu yahu ne sokuon sen ya
elın ogluna pecete soktuydumda bozuldu desen ınanıcak sanki. ben bıle ınanmam yaa
töbe ya

X