Kk akn kk Burnu (:

geçmiş olsun güzel gibi duruyo burnunuz sislikler inince resimnizi görürsek son kararımımı verirz delikafadulden

çok güzel olmuş geçmiş olsun güzelim umarım dahada güzelleşir burnun ama şimdiden belli güzelliği canım ameliyat sonrası ağrı acı bunaltı vs gibi şeyler ve tamponlar ve dikişler alınırken acı hissettinmi güzelim bende olucam ama hala korkularım var

Çok teşekkür ederim arkadaşlar a.s. Opr.Dr. Sadık Karakaya Adana güney estetik merkezi Ortadoğu hastanesinde oldum.

Kremacım tamponlarım çıktığında inan hiç acı hissetmedim ki bu süre içinde ağrılarımda öyle olmadı tabiki mide bunaltılarım oldu tansiyonum düştü geçici hepsi birazda dikkat etmek gerekiyor sonucu çok güzel kaydirigubbakcemile3

eylos_25 2. sayfada eski resimlerim bakabilirsin ordan yerimseniben

Canım gerçekten çok hoş olmuş güle güle kullan yeni burnunu :)) Bu arada ne kadar ücret ödediğini de söylermisin ?

tekrar ben canım senin bu en son çektiğin fotğraflar kaç günlük ve morlukların gitmesi ne kadar zaman alıyo ben çalışıyorumda işe başlayana kadar geçermi acaba izin günlerimin içinde:uhm:

Teşekkür ederim canlarımmm a.s. canım inşallah seninkide istediğin gibi olur sositososito

Canım 2.250 YTL ye oldum.

tekrar ben canım senin bu en son çektiğin fotğraflar kaç günlük ve morlukların gitmesi ne kadar zaman alıyo ben çalışıyorumda işe başlayana kadar geçermi acaba izin günlerimin içinde:uhm:

Canım 15. gündü. Şimdi dahada azaldı hafif kaldı 18.günüm gittikçe şişliklerimde iniyor toplanıyor yüzüm yavaş yavaş şakkıdı

ne zaman olucaksın sen canım

Canım 15. gündü. Şimdi dahada azaldı hafif kaldı 18.günüm gittikçe şişliklerimde iniyor toplanıyor yüzüm yavaş yavaş şakkıdı

ne zaman olucaksın sen canım

canım ben dr. bülent cihantimura olucam Bursada yarın yani pazartesi günü randevum var bakalım hangi güne verecek çok korkuyorum valla bide sıcaklar bastı bakalım nolucak sen morluklar için ne kullandın krem filan bana özelden mesaj at çünkü ilaç ismi sitede yasakmış sanırım saol ilgilendiğin için canım:lepi:

Canım krem verdi doktorum ama eczanede yoktu bende almadım sonradan
kendiliğinden geçti :)) reçetemi bulayım yazarım özelden canım yerimseniben

ınşallah gönlüne göre olur herşey hiç korkma canım korktuğun kadar yokmuş güzel haberlerini bekliyoruz a.s. :1hug:

çok naziksin canım inş herşey iyi olur :Saruboceq: ilgin ve cesaret verdiğin için çok teşekkürler buyrunnnnnnnnn

küçük aşk 'cım güzel günlerde kullan inş burnucunu çok beğendim canım :)

geçmiş olsun canım çok güzel olmuş
güle güle kullan

biz senın yerıne alıştık canım benım:)) çok güzel oldu hiç telaş yapma.tabı alışmak zaman alcak.yenıden doguyosun kolay deıl:)

cnm cok güzel gözüküyorsun yaa, ben de kendime alısamadım foto bile koyamıyorumm düsün artıkk

zaycacım sağol bitanem acaip bir duygu ya sanki başka biriyim hehe

ebrucum canımbenim teşekkür ederim resmini sabırsızlıkla bekliyoruz inan eminim çok yakışmıştır piskolojikmen kötü hissediyor insan oyuzdendir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…