Kk akn kk Burnu (:

kim bu artist yaa sengözlerimebaksanab kızlar şu bir gerçek ki cerrahlarımız büyük işler başarıyor hepsinin ellerine sağlık :teytey:
kız çok güzel oldun valla cadı :1hug:

kim bu artist yaa sengözlerimebaksanab kızlar şu bir gerçek ki cerrahlarımız büyük işler başarıyor hepsinin ellerine sağlık :teytey:
kız çok güzel oldun valla cadı :1hug:

sağol canımbenimm :eek: evet canım ellerine sağlık hepsinin :jeyyar: :teytey::smiley-cool:

öncelikle çok geçmiş olsun fotolarını göremedim ama eminim çoook çook güzeldir...
bugün bnmde 19. günüm doktorlarımızın ellerine sağlık=)
sağlıklı nefesler güzel burunlu günler dilerim=))

Canım benim içten kemik eğriliği vardı doktorum hafif kavisli yapalım dedi normalde yapmam yakışmadığı için ama sana yakışıcağına eminim dedi ve kavisli yaptı burnumun hem sağlık sorunu giderildi hemde estetik olarak görünümü değişti çok memnunum şuan için sorun olmadı olmazda inşallah :sm_cool:

anladim canim, insallah olmaz..
yanliz yokmu eski burnun hali?

birde acik/kapali mi oldugunu cvp yazmamisin cnm?

Teşekkür ederim :eek:

2 gün sonra 1 ay olucak :) bu arada kapalı oldum ben canım

Son düzenleme:
ayyy cnm ne kadar güzellesmissinn yaaa, ben bir türlü toparlanamadımm :KK43:(( halbuki benm de bir ay olduu, hala göz altlarımda sarılıklar varr

canımbenim teşekkür ederim.

1ay olduğu halde geçmedimi :S canım inşallah güneşe fazla çıkmamışsındır ve morlukların geçmeden cilt bakımı yaptırmamışsındır? yoksa kalıcı oluyormuş :S

yok canım cilt bakımı yaptırmadımm, kendim yüzümü temizliyorum istee normal temizleyicilerle, günese de cıktım ama hep sapkayla yani mecburen dısarı cıkıyor insan ama öyle direk günes altında kalma seklinde degil tabii, sarı sarı göz altlarım ama bünyedendir belki diyerek rahatlatmaya calısıorum kendimi :)

Bana doktorum kesinlikle elinden geldiğince güneşe çıkma ve cilt bakımı yaptırma demişti dün kontrolüm vardı canım havuz ve denize girebilirsin ama güneşlenme dedi yine şapkada taksan sıcaklığı yetiyor canım elinden geldiğince çıkma inşallah en kısa sürede geçer bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz yeni görüntünü :)

ya evet sıcaklıgı yetiyor sanırım cok cıktım dısarıya napiyim ya iş güç mecburenn, insallah gecerler kafaya takmamaya calısıyorum ama elde degil, sıcaktan da cok sisiyor yüzüm gecen gün baya sisti :KK43: bu arada yüzüm düzelmedi ki dogru dürüstt yaa sizinki gibi pozlar cekineyimmm

canım kontrole git doktoruna danış şikayetin varsa söyle hepsini sorun etme vardır bir çözümü ama şişlikler normal çünkü ben özellikle sabahları kalktığımda yüzümde çok şişlik oluyor sabırlı olmamız gerekiyor üzülme canım

cnm gidince sorucam zaten, beklemekten baska yapacak bir sey de yok, abartılı bir morluk yok zaten de sarı sarı yani anlasılıyor tabii makyajla da kapatmıyorum :KK70:

canım süper ötesi görünüyosun maşallah ben önden görüntümü beğenmiyorum hala çok şiş ..:çok üzgünüm:

ebrucum inşallah geçer canım.

twettycim çok teşekkür ederim canım benimde hala şiş takma kafanı geçer sabırlı olmak lazım :)

Op. Dr. Sadık
KARAKAYA
1954 Adana doğumlu. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu.1991 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık çalışmasını bitirdi.1992 yılından beri Adana Numune Hastanesinde, 1996 yılından beri de Güney Estetik Cerrahi'de estetik plastik cerrahisi uzmanı olarak hizmet vermektedir

canım bahsettıgın doktor bumudur.acaba bende adaanada estetik ameliyatı olmayı dusunuyorum buruncuqunu cuukkkk begendımm ısın ehlımıdır acabaa :)cevap pleasee bu aradaa cokkkk gecmıs olsun superr olmussunn ...

Op. Dr. Sadık
KARAKAYA
1954 Adana doğumlu. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu.1991 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık çalışmasını bitirdi.1992 yılından beri Adana Numune Hastanesinde, 1996 yılından beri de Güney Estetik Cerrahi'de estetik plastik cerrahisi uzmanı olarak hizmet vermektedir

canım bahsettıgın doktor bumudur.acaba bende adaanada estetik ameliyatı olmayı dusunuyorum buruncuqunu cuukkkk begendımm ısın ehlımıdır acabaa :)cevap pleasee bu aradaa cokkkk gecmıs olsun superr olmussunn ...

canım çok teşekkür ederim.

gözün kapalı güvenebilirsin işinde çok başarılı bir doktor tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım canım yerimseniben

maşallah maşallah, en ufak bir falso yok.. helal olsun doktorunada, ama seninde altyapısı müsaitmiş demekki, böyle güzel bir sonuç çıkmış..
gelmiş geçmiş olsun:)

X