KK nn Melei Mod.Elif stanbulda :)..Hadin kzlar bulumaya:

hey ilk gelen benim:lepi:

yerni dağıldık arkadaşlar yakında fotolarda koyulur siteye.

çok güzel bir gündü ortam güzeldi insanlar güzeldi.

ılk kez bir buluşmaya katıldım ve oldukçada kalabalıtık ben bukadar beklemiyordum 18 kişiydik yanlış
hatırlamıyorsam çocuklarla 20 küsürsırnaşık şey
herkes çok sıcaktı ben başta biraz ürkek bir güvercin olsam da günün sonunda biraz da olsa açıldım:1
ninca:
Herkse sıcaklığından dolayı teşekkrü ed,yorum Bir kez daha KK' nın yaşayan bir site olduğu kanıtlanmış
oldu:teytey:

kızlar ben geldim buluşma çok güzel geçti çok sıcak ve samimi bir ortamdı arkadaşlarımı tanıdığım için çok mutlu oldum açıkçası tereddüt etmiştim giderken fakat süper bi ortamdı. keşke sizlerde gelebilseydiniz resimleri bende merakla bekliorum benim evim yakın ben hemen geldim fakat kar arkadaşım yoldadır daha o yüklicekti resimleri sanırım. evt kızlar gelen olmadımı evine yahu yorumlarınızı alalım

yavrum ben varım aha:KK70:
karın eve gitmesi iki saati bulabilirmiş canlarım

ayy kızlar atın resimleri ben bu aralar yoğun çalışıyorum yoksa çok istiyorum gelmeyi ama bundan sonra ki ilk buluşmaya geleceğim inşallah. hatta fazla uzatmadan hemen yine buluşsanız da ben de gelsem olmaz mı:))

ayy kızlar atın resimleri ben bu aralar yoğun çalışıyorum yoksa çok istiyorum gelmeyi ama bundan sonra ki ilk buluşmaya geleceğim inşallah. hatta fazla uzatmadan hemen yine buluşsanız da ben de gelsem olmaz mı:))

Olabilir,hatta çok iyi olur; yahu ben doyamadım ablalarıma :))
Çok güzeldi hihoyyyt

herkes yavaş yavaş dökülüo:jeyyar:
esse sen de foto varmıydı hepsi kardamı

Hahayttt bende yenı gırdım eve Şımdı ne gundu ama hepppepepep:)..

X