KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Sevgili Kulitta,
Yine cok hos avatarlar bulmussun, hepsi cok guzeller.Senden bir ricam olacak:sevgili arkadasim Tryamor'un avatarini cok begendim, bana da o tur bir avatar bulabilir misin lutfen? Simdiden emeklerin icin cok tesekkur ederim canim.

Ancak bunları bulabildim canım. Tryamor senin için birkaç tane hazırlar artık.

Britney Spears avatarı yapmıştım. Ondan bahsetmişti Sourcream. :26:
Sonra değiştirdim bununla.

Senin film animasyonlarından istiyoruz tatlım. Mümkünse...

..
..
.. ..
..
.. ..

Sevgili Kulitta ve Tryamor, gercekten de Britney Spears avatarindan sozetmistim, yenileri de cok hoslar, ikinize de cok cok tesekkur ederim,iyi ki varsiniz...

Ancak bunları bulabildim canım. Tryamor senin için birkaç tane hazırlar artık.

Senin film animasyonlarından istiyoruz tatlım. Mümkünse...

Keşke uzun gifleri kullanabilsek, çok güzel şeyler yapılırdı yaa... Benim yaptığım gifler herkese hitap eden cinsten değil ama.

Bu işin ustası sensin kulittam.

Eki Görüntüle 175860
kulitta cım bana bunu hareketli kk uygun boyutlarda yaparmısın birde arka planı siyah olursa çok memnun olurum

Tatlım kullandığın avatarda ışıltı var ama daha fazla mı istedin acaba?
Ben de ışıltı efekti verebiliyorum sadece. Işıltıyı biraz arttırdım ve farklı yakınlıklar
denedim. Elimden gelen budur canım.

...
...
...
...

Eki Görüntüle 175860
kulitta cım bana bunu hareketli kk uygun boyutlarda yaparmısın birde arka planı siyah olursa çok memnun olurum

Önceki eklemelerimde arka planı denemeyi unutmuşum canım. Şimdi baktım ve arka planı
siyah yapamadım. Aslında çoğu gifin arka planı değişir ama bazıları inatçı oluyor.
Sanırım gifin orjinali olması gerekiyor. Biraz gölge verebildim. :78:

...

çok teşekkür ederim kulittacım çok güzel olmuşlar ben kendim yapmaya çalışmıştım becerebilmişmiyim photoscape programı ile denedim

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim kulittacım çok güzel olmuşlar ben kendim yapmaya çalışmıştım becerebilmişmiyim photoscape programı ile denedim

Işıltıları farklı yerlere koyarak 3 veya daha çok kare hazırlayarak hareketi çoğaltabilirsin canım.
Ben de aynı programı kullanıyorum. Programın keşfedemediğim bölümleri var. Çok zevkli...
Bir şey değil tatlım, güle güle kullan.

Kulitta Ablammm
Yine Ben Ve Yine Bir Istek :78:

Ablacim Eyfel Kulesinin Veya Galatakulesinin Romatik Avatarlari Varmi Sendee ?
Sevgililerde Olabilir Kulelerle Beraber Hic Fark Etmez
Bu Ara Romantik Takiliyorumda

Simdiden Cok Tesekkür Ederimm

Eyfel kulesi ve bir kaç başka romantik ekledim tatlım ama romantik Galata kulesi bulamadım maalesef.

.. ..
.. ..
..
..

.. .. .. .. .. ..

Bir şey rica etmiştim ama artık gerek kalmadığı için düzeltiyorum mesajımı. ....

Son düzenleme:

Dün akşam haber verdiğinde bakmıştım canım, Curly nin yanıtını görünce sana cevap vermemiştim.
Bu akşam tekrar baktım, kullandığımız avatar büyüklüğü 64 KB - Olmasını istediğin büyüklük 1.5 MB
olunca, İnternet paketi kotalı olanlar için kota aşımı ve sayfaların yavaş açılma sorunları
oluyormuş tatlım. Tüm kullanıcıların rahatlığı için avatar büyüklüğü sınırlı olmalıymış.

Söz konusu ölçü değerleri aşağıdaki gibidir.

1 GB (gigabyte) = 1024 MB (Megabyte)

1 MB(megabyte) = 1024 Kb(kilobyte)

1GB (gigabyte) = 1048.576 KB (kilobyte)

Sonra yine bir mesaj yazdım canım. O örnekteki gif 200 kareden fazla. Büyük olduğunu biliyorum. Artık yeni mesajıma olumlu bir cevap gelebilir umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…