KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

ben topigi yeni farkettim avatarlar hepsi birbirinden guzel.. yalniz ben nasil ekleyecegimi bilmiyorum hareketli olanlar hep resim gibi duruyor hareketlenmiyor nasil yapabilirim acaba? yardimci olurmusunuz ? tesekkurler

dun mesaj yazmistm nasil ekleyecegimi buldum gercekten harika avatarlar kulittacim emeginize saglik :)))

acaba hamileler icinde avatariniz var mi? belki vardir ama sayfalara baktim biraz goremedim cok sagolun

Son düzenleme:
Selam Kulittaa ya cok guzel bunlar sen bir harikasinn :129::119: hangi programla yapiyosun bunlari bende baska bi boyutta gif yapmaliyim ama beceremedim

Son düzenleme:
kuliş ben geldim yine şunada biraz hareket versen diyorum =))
Buyur canım.

.... ....

Eki Görüntüle 275810

Selam Kulittaa ya cok guzel bunlar sen bir harikasinn :129::119: hangi programla yapiyosun bunlari bende baska bi boyutta gif yapmaliyim ama beceremedim

photoscape kullanıyorum tatlım. Aşağıda kısaca kullanım şeklini ve ölçü ayarlamayı
açıklamaya çalıştım. Örneklediğim ölçü KK içindir. Farklı ölçüler hazırlayabilirsin.

AniGif sayfasında, sol taraftaki klasöründen ayarlayacağın avatarı ortaya doğru sürüklüyorsun.
seçtiğin animasyonlu ise, sayfanın üst kısmında animasyon oluşturan sayı kadar kare açılır.
Sağ taraftaki tuval ölçüsü en fazla 100x100 (kk için) ayarlanmalıdır.
Animasyon kareleri 64.0 KB (Kilobyte) den fazla ise, Avatarın hareketini bozmamaya çalışarak,
aralardan kareler silinerek (Kilobyte) boyutu ayarlanır.
Sağ taraftaki seçenekleri kullanarak avatarda ne gibi değişiklikler yaptığını görebilirsin.
Işıltı ve yazı eklemeleri için en üstteki Düzenleyici sayfası tıklanıyor ve açılan sayfada
yapılıyor. Sol tarafta, klasöründen avatar tıklıyorsun. Avatar sayfanın ortasına çıkıyor.
Altta Nesne tıklandığında çıkan, (minik yeşil dağlar) kutucuğunda efekt seçenekleri bulunuyor.
T harfleri (tek tek) tıklandığında avatar üzeri yazı tabloları çıkıyor.
Home seçeneğini tıkladığında çıkan butonlar avatarın rengini ve dokusunu değiştiriyor.
Düzenleyici sayfasında bir avatar için hazırladığın kareleri, AniGif sayfasında birleştiriyorsun.
Farklı efektlerle hazırlanmış karelerin birleşmesi ile avatarın hareket kazanıyor.
Kullandığım alanlar bunlar canım. Aslında kullanılacak başka alanlar da görünüyor ama onları
çözemedim henüz. Denemeler yaparak çözmek gerekir.

Bir Resim Vardı Burdan Çalmıştım..
Hahaha Yazıyordu Sağda ve Solda..
Kötü Kaynana Tipinde Bir Teyzeydi..
Bulamıyorum..
Arşivinizde Mevcutsa, Özel Mesaj Atar mısınız ?

kulitta
canım hareketli türk bayrağı
türk bayrağı-atatürk
türkiye haitası gibi avatar bulabilirmisin benim bulduklarım hareketliydi ama burada hareketli olmuyor onlarıda yolluyorum
bi bakarsan sevinirim
şu üsttekinde herşey vatan işin yazıyo
üstüne tıkla
kkya uygun yapabilirmisin

Eklentiler

• $12mb1.gif
    28,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

Buyur nilüferardacım, Bulabildiklerimi eklerimeye devam ederim.

... ... ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…