KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

çiçem ben bunu aldım heee
kimseye verme bayıldım bunaaaa

morlu avatar bulrsan cok mutlu olurum mor hastasıyım ben belki gözüne carpar hee

sardunya nerden buldun bunları yaw bir zamanlar çok arardım nette bir tane bile hareketli avatar bulamazdım şimdi cennetine düştük galiba hehehehehehe ya bide bana şu alttaki tickerı nasıl yaptığınızı anlatsanız çok mutlu olucammm

Lereenim benim dünya tatlısı meleğimŞeniz hoşgeldina.s.

meleğim hepsi birbirinden harika olmasına rağmen maalesef boyutlarından sebep hepsini kullanamayız ....

aşağıdaki seçtiklerim KK ya uygun boyutlu olanlar;

PROFİL İÇİN

lereenim canım çok teşekkürlera.s.

avatar veya profil resminiz olarak kullandığınız zaman hareket etmeyen gifleri bana

bildirin boyutlarını KK ya uygun hale getirip çalışmasını sağlarım.

Son düzenleme:

avatar veya profil resminiz olarak kullandığınız zaman hareket etmeyen gifleri bana

Son düzenleme:

Son düzenleme:
işte pisicim buna ne dersin aşkım :)
Canımıniçi teşekkürler kara olsa!!!!!!

Verdiğin bu bilgi çok işime yaradı canım. Çok teşekkür ederim tatlım harikasın.a.s.

hepsi biribienden güzel sardunyacım emeğine sağlık. benim avatarımdanda varmış sende zaten. ama bitane çaldım yinede:))) sıkılınca onu koyucam.
senin avatarınada bittim yaneee:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…