KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Oy oy çok teşekkür ederim, hoş buldum.
Uzun zamandır kayıplardasın meleğim, seni gördüğüme çok sevindim.
Hem özledim hem de merak ediyordum canısı... :KK16:

Eki Görüntüle 223871 ..Eki Görüntüle 223869 ..Eki Görüntüle 223872 ..Eki Görüntüle 223873 ..Eki Görüntüle 223870 ..Eki Görüntüle 223874 ..Eki Görüntüle 223875 ..Eki Görüntüle 223876
kk dayımm ardaa ugruyorumm topiğinee kulitamm bende ço ksevindimm burasıı sensiz bomboş bitanemm öpüyorummmmm:KK16:

Keyifle canlandırmaya çalışıyorum tatlım, rahat ol. :kk77:

...Eki Görüntüle 224095 ....Eki Görüntüle 224096

PhotoScape programını kullanıyorum talcim. Henüz keşfedemediğim bölümleri var.
Çalışırsan daha iyilerini yapabileceğine eminim canım. :kk77: :KK24:

PhotoScape - cretsiz Resim Dzenleme Program - TAM indir

yaptığınız düzenlemeler çok hoşuma gitti.programı indirdim.basit gifleri yapmayı başardım.yalnız siz pırıltılı nasıl yapıyorsunuz artı göz kırpmayı da merak ettim.faydalandığınız bir kaynak var mı?

yaptığınız düzenlemeler çok hoşuma gitti.programı indirdim.basit gifleri yapmayı başardım.yalnız siz pırıltılı nasıl yapıyorsunuz artı göz kırpmayı da merak ettim.faydalandığınız bir kaynak var mı?

Hepsini aynı programla yapıyorum canım. PhotoScapenin düzenleyici sayfasının ordasına bir resim seçtiğinde,
sayfanın altında Home, Nesne, Kırp, Tools gibi seçenekler açılıyor. Her seçenek farklı düzenlemeler
yapabilmek için kendi içinde başka seçenekler sunuyor. Tüm seçeneklerin resim üzerinde yaptığı değişiklikleri
kontrol ederek zaman içinde ezberliyorsun. Aynı resim karesini bir kaç farklı efektle klasörüne kaydedip,
programın anigif sayfasında bu kareleri birleştirdiğinde hareketli gif oluşuyor.

Örneğin ;Çok başarılı olmayan göz kırpması için aşağıdaki gbi göz üstünü kapatan bir kare hazırlıyorum tatlım.
makyajlı gözü makyaj rengine uygun olarak, makyajsız olanı da ten renginde kapatıyorsun.
Anigif sayfasında bir adet kapalı gözlü, 5 adet açık gözlü resmi birleştirdiğimde ve boyutunu 100x100
veya 75x100 yaptığımda bu avatarları hazırlamış oluyorum. :kk77:

$a.gif . $00.gif . $0.gif . $000.gif . $2a.gif . $3.gif

Bu örneğe bakarak ışıltılı karelerin hazırlanışı hakkında fikir edinebilirsin. :kk77:

$aa.gif . . $a1.gif . . $a1aa.gif

Yaratıcılığa açık ve keyifli bir uğraşı. Eminim çok daha iyilerini hazırlayabilirsin. :79:

kulittacım
benim için daha önce düzelttiğin avatarı aldım teşekkürler eline sağlık.:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16:

Son düzenleme:
X