KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Mutlu yıllar tatlı kulittam benim :KK54::KK54::KK54::KK19:

$000aa.gif

Amin megcim, çok teşekkür ederim.
2012 ve gelecek nice yıllarda her şey gönlünce olsun İnşaallah.
En, En, Eeen melek cadım, seni yürekten kutluyorum.
Nice mutlu yıllara hep beraber...
:KK19:

çok teşekkürler canım benim:KK19:
ama nedense avatarıma alamadım geçersiz dosya diyo nedenki acaba çokda hoşuma gitmişti resimler:26:

Tatlım avatarına eklemek istediğini önce kalsörüne kaydedip, avatar değişir bölümünde
İkinci seçenek - Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin: den ekleyeceksin.
İmageshack ile eklediğimiz avatarlar direkt kopyalanıp avatarımıza ekleniyordu lakin
KK kendi hostingi ile eklenmiş avatarlar klasörümüze kopyaladıktan sonra kullanılıyor.
Denedim ve sorunsuz avatarımıza eklendiğini tespit ettim canım. :KK54:

harikaa olmuş cnmm gerçkten düşündüğümden de güzel yapmışsın tebrik ederim:KK34::KK34:
Sağol basaksscım beğendiğine sevindim.
Deneme tahtasındaki topiğimiz Bilgisayar programları bölümüne taşınarak kalıcı hale geldi. :KK52: :KK54:

http://www.kadinlarkulubu.com/bilgisayar-programlari/491202-photoscape-resim-duzenleme-programi.html

Tatlım avatarına eklemek istediğini önce kalsörüne kaydedip, avatar değişir bölümünde
İkinci seçenek - Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin: den ekleyeceksin.
İmageshack ile eklediğimiz avatarlar direkt kopyalanıp avatarımıza ekleniyordu lakin
KK kendi hostingi ile eklenmiş avatarlar klasörümüze kopyaladıktan sonra kullanılıyor.
Denedim ve sorunsuz avatarımıza eklendiğini tespit ettim canım. :KK54:

Sağol basaksscım beğendiğine sevindim.
Deneme tahtasındaki topiğimiz Bilgisayar programları bölümüne taşınarak kalıcı hale geldi. :KK52: :KK54:

http://www.kadinlarkulubu.com/bilgisayar-programlari/491202-photoscape-resim-duzenleme-programi.html
süpper olmş cnm yaa bende diyorum konunun adı neden değişti acaba meğer terfi etmiş:KK16::KK16::KK16:

hepsi çok güzel
emeğine sağlıkk:KK16:

anne baba kız olan avatar var mı ? bide miki mouse - mini mouse varsa çok sevınırımmmm:KK16::KK16::KK16:

$sophia loren.jpg

kulişşş şu benim bacıyı biraz hareketlendirir misin canım...üst resmi şekerim...

Eklentiler

• $sophia loren.jpg
    $sophia loren.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
merhaba... bu avatarıda hareketlendirebilir misiniz:KK17:

Eklentiler

• $y9gp4i76[1].jpg
    $y9gp4i76[1].jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 48
X