KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

ya arkadaslar hanı ıkı resım oluyo ıncıtanemınkı gıbı onu nasıl yapıyosunuz yada bu avatara ısım nasıl yapıyorsunuz :sinifsinif:

böcüğüm onu ben yaptım...topiği geriye doğru incelersen gerekli olan program ve kullanımı ayrıntılı olarak var...

eğer istersen 2 tane foto linki verirsen ben sana yaparım...ya da kendine albüm yaparsın oraya yüklersin istediğin fotoları ordan alıp da yapabilirim....

cnm benim sana zahmet acaba bana hareketli kaplumbağa avatarı yapabilirmisin
kaplumbağa hastasıyım çok seviyorum ya....opuyorumnanaktan
:1hug:Zakkumum canım benima.s..

şöhretcim avatarları ben yapmıyorum...hazır bunlar...üzgünüm canım yapabilseydim senin için kaplumbağa yapardım...

ya arkadaslar hanı ıkı resım oluyo ıncıtanemınkı gıbı onu nasıl yapıyosunuz yada bu avatara ısım nasıl yapıyorsunuz :sinifsinif:

böcüğüm üzülme yaptım...hem de bir sürü yaptım....

kızın maşallah çok güzel Allah şansını bahtını açık etsin sağlıklı uzun ömür bağışlasın nazarlardan korusun:Saruboceq:

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $aşk.gif
    $aşk.gif
    11,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $aşkb.gif
    $aşkb.gif
    14,9 KB · Görüntüleme: 28
  • $böcüğü.gif
    $böcüğü.gif
    15,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $böcük.gif
    $böcük.gif
    14,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $böcüüüük.gif
    $böcüüüük.gif
    16,5 KB · Görüntüleme: 31
sarduşum ben yagmur giflerinden ekledim denedim fakat boyutları büyük olunca hareketli olmadılar canım.........
bu topikkede cok güzel avatarlar eklenmiş........
ne güzeller

yırım ben seni sarduşum yüregi gönlünü tertemiz arkadasım.......saol bitenem........kuşum öptüm kocaman

fotoğrafı hareketli yapmak için iki adet resimmi koymamız gerekiyo aşk böcüğüniniki gibi istedimde sardunya arkadasım bi yardımm

X