KK'de ki Gelmis-Gecmis En Komik Konular/Yorumlar Neler ?

kadesa kadesa , başlığı ilk okuduğumda aklıma ilk gelen oldu.. Yine gülümsetti.
Sonraki yazdığın kahkaha attırdı bana.

Diğer mesajlarda çok komik. Harikasınız.

Benim komik buldugum çok yorum var ama aklıma pek gelmiyor

Siyasette A atlantistengelenkadin bir üye ye aa ayrıldık mi sahi mi nafaka falan istemiyorum diye bir yorum yapmıştı ona çok güldüm bugün :))))
kızkurusu sağolsun hem kendisi lafa giriyor hem de ayrıldık yazıyor .severek ayrılalım bari dedim ben de

Bir tane daha var.yine bizim ünlü geyik topigimiz zamanından bir olay.hani bunlar çete diye figan etti ya birisi ha o çete işte geyik çetesiydi.neyse..

Birisi bir konu açmış arkadaşlar patlıcanları kuruturken nasıl ipe diziyorsunuz tuzluyor musunuz lütfen objektif olun yazmis :KK70:

Ben de canim cok objektif olarak yaziyorum Tuzla gitsin zaten ölü onlar korkma canları acimaz yazdım

Benim arkamdan bizim çete elmayra, parkon parkon ,Carrie,Nihil falan da bir şeyler yazdı hepimiz birer dakika ara ile konu dışı geyikten ban yedik.

Bu bizim topikte objektif patlıcan olayı olarak kaldı kk tarihine öyle geçti :KK70:

Birebir konudan alıntı

Arkadaşlar lütfen kimse yi yadırgamayın! !! Yadirgadığınız şeyler başımıza gelmeden ölmeyiz. .!
Benim 3 yıllık bi ilişkim vardı eklenecektik ama olmadı. . Ikiskiye girdik 3 yil boyunca.. ilkim di benim ama kan gelmediği için bana inanmadi ve.. 3 yil yine de dewam ettik.. onu çok sevdim. . Ve şimdi ayrıyiz. .. Benim ewlenecegim kadın sen değilsin dedi... kadinlik gururumu kırdı. . Ben ona yalan söylemedim hic ama o bana inanmadi... Şimdi ayrıldık fakat ben ne yapacağım bilmiyorum yardım lütfen. .. zar diktirmek çok pahalı. . Ve yapayım kizlik zarı diye bişey duydum.. ama kullananlar memnun.. yapayım kizlik zar hakkında başka bişey de duydum.. evlenmeden önce evlenecegin adam seni sicak suya oturtuyor ve ilişkiye girmeden kan geliyormuş. . Sonra da kapı önüne atılıyor sun tabii.. kullanan ve başına gelen varsa yazın lütfen

Benden gelen cvp

sıcak suya oturtmak nedir yav kapağı açılmayan kavanozu açar gibi:KK53:

gırgır şamata son hız devam ederken

office
o değil de şimdi Mune gelip hepimizi leğene oturtacak, çok zıpladım bugün korkuyorum

Birebir konudan alıntı

Arkadaşlar lütfen kimse yi yadırgamayın! !! Yadirgadığınız şeyler başımıza gelmeden ölmeyiz. .!
Benim 3 yıllık bi ilişkim vardı eklenecektik ama olmadı. . Ikiskiye girdik 3 yil boyunca.. ilkim di benim ama kan gelmediği için bana inanmadi ve.. 3 yil yine de dewam ettik.. onu çok sevdim. . Ve şimdi ayrıyiz. .. Benim ewlenecegim kadın sen değilsin dedi... kadinlik gururumu kırdı. . Ben ona yalan söylemedim hic ama o bana inanmadi... Şimdi ayrıldık fakat ben ne yapacağım bilmiyorum yardım lütfen. .. zar diktirmek çok pahalı. . Ve yapayım kizlik zarı diye bişey duydum.. ama kullananlar memnun.. yapayım kizlik zar hakkında başka bişey de duydum.. evlenmeden önce evlenecegin adam seni sicak suya oturtuyor ve ilişkiye girmeden kan geliyormuş. . Sonra da kapı önüne atılıyor sun tabii.. kullanan ve başına gelen varsa yazın lütfen

Benden gelen cvp

sıcak suya oturtmak nedir yav kapağı açılmayan kavanozu açar gibi:KK53:

office
o değil de şimdi Mune gelip hepimizi leğene oturtacak, çok zıpladım bugün korkuyorum
Yapayim kizlik zari:KK70::KK70::KK70:

konudan birebir alıntı

merhaba kızlar konuya hemen giricem elim ayağım titriyor çünkü. bugün sabah kocişim lavaboya girince elim cep telefonuna uzandı kayıtlarına baktım gece 02:26 da bir mesaj gelmiş ama mesaj kutusunda mesaj yok çünkü silmiş.ben bu numaranın daha öncede kocama nasılsın diye bi mesaj gönderdiğini görmüştüm. görüntüde masum bi mesaj ama gece 1 gibi gönderilmişti. numarayı aldım aradım defalarca açmadı. sonra beni bi gizli numara aradı sesimi dinledi sonrada bana mesaj gönderdi. mesaj aynen şöyleydi '' ABLA SEN KİMSİN' bende dedimki ben .... sen kimsin eşime gece mesaj çekmişsin. eşimin adı bu numarasıda bu. abla ben can dedi mesaj atıyorum çünkü dersteyim dedi. rahatsız olma abla bi daha eşine mesaj atmam felan yazdı.bir kaç ay sonra tekrar eşimin telefonunu kontrol ettiğimde gene gizli numaranın onu aradığını gördüm. ama eşim cevap vermemiş sadece cevapsız çağrı kalmış.şimdi aynı numara gene gece mesajı. ne yapmalıyım.hamileyim ve sıklıkla ailemin yanına memlekete geçiyorum .ve 20 gün felan kalıyorum. sizce aldatılıyormuyum. nasıl bir yol izlemeliyim. kafam karıştı

gelen cvp

kocişin galiba kırık cnm:KK43:

:KK70::KK70::KK70:

Limoncunun konusu

akraba denilen fesat canlılar

az önce esimle annemlere gittik cay falan iciyoruz alttan dayım geldi iste napıyon ne ediyon falan dedim valla napıyım geziyorum egleniyorum iste calısmıyomusun falan dedım yok tatil planları yapıyrouz dedi

esim dayımda bana dönerek iste 2000 lira maasın var benim gibi diye alttan alttan lafta sokuyo cigerin kokuyo diyo tatil neymis dedim valla sende aynı parayı kazanıyosun ama ortada biset yok

ben bari istedigimi yiyyorum iciyorum geziyorum kimseye eyvallahım yok benim gibi yasayanı göster bana dedim neyse ögle konu kapandı ben esimin yerinde olcam varya dayımı yerin dibine sokarım valla esim cok yavas adam resmen hakaret edicekti be ben cvp vermesem sanane beni paramdan utanmaz adam

valla bosuan demiyolar akrabanın dedigini yaptıgını yılan yapmaz diye annem bile kızmıs deseydin diyo 50 senedir babanın evinde oturuyosun sen ne yaptım dedim valla aklıma gelmedgelse onuda derdim

eLmayRa eLmayRa

Bana dedi al dedi çocuklarını dedi al sedi git dedi ne yaparsan yap dedi bana dedi

Gibi olmus

kadesa kadesa
Limoncu Naber datlum?

Dayinın merakı bende de var o 2000 ile pambik pirenses hayatini nasıl yaşıyorsun bende anlamıyorum

kızın biri gelmiş yine bir gün şununla seviştim bununla seviştim şimdi evlenicem

diktirmeye yer arıyorum yazmış

KarKralicesi KarKralicesi miktirin miktirin sonra gidin diktirin yazmıştı

kopmuştum o yoruma:KK70:
:KK70:
:KK70: hatırlıyorum ben bunu :KK70: KarKralicesi KarKralicesi efsanemsin sen özelde de :KK70: themis gerçekte de bu karkraliçesi çok eğlenceli ♡♡

Limoncunun şu konusu da efsanedir

temizlik hastası kocalar varmı

gecen burda okudum bi arkadas yazmıs esi gece uzun yoldan bile gelse camasırlarını makıneye atar giymedigi gömlekleri askıya asar vs diye

benim esim hic öyle olmadı tabiki cok temizlik hastası iyi degil ama
bizimkide asırı piss kızlar ya
ellerini yıkamayı yeni ögrettim 6 senede artık tuvalet ve banyoya yazı asıcaktım
SUYA SABUNA DOKUN DİYE
sizinde cevrenizde böyle titiz erkekler varmı
yada esleri biraz daha temizlige özen göstermesi icin ne yapabilirizzz....

mutfak havlusuna agzını siler
banyoda bornozun yeleleri varya oraya dislerini siler sap sarı oldu yıkıyorum cıkmıyoda artık yer etmis
ben gördümü hemen makıneye atıyorum diye kıızyo su israfıymıs dedim sen bu sekılde yaptıgın sürece yeni yıkanmısta olsa makıneye atıcam dedim

hepimiz böyle kalmıştık:KK57::KK57::KK57::KK57:

ananemden secmeler
kızlar bugun ananemlere ugradım annen falan orda oturuyoruz dün esim düdüklü yemeyi istedi bendede yok annem yapıyo esim gidip alıyo yada bagzen ben gidip alıyorum dün müsait dgeildim gitmedim esim is cıkısı aldı ananem bi ton laf soylemis esime iste seni saymıyo evde oturcana gelsin vs vs diye dedim hic öyle denirmi sen bide kız tarafısın yani aman torunum rahat etsin bak ne güzel damat sesini cıkarmıyo dicene bana ananemin lafı sopa yok sopaaa
sokkkk dedim sen cok dayak yedin galiba ben yemedim cünkü kocamın etrafında pervaneydim diyo ben öyle olmak zorunda dgeilim esim beni dinliyo ben rahat gezip yeyip iciyorym diye bana dedili laf sana sopa lazım yuhhh dedim bee

gelen cvplar

office office
eşin düdüklüyü nasıl yiyecek?

limoncu
kız anla iste düdüklü yemeyi ne olur kuru fasulya yada nohut bende yok normal tenceredede 3 saatte anca oluyo o yüzden tencere yemeyi denirya oda düdüklü yemeyi iste

ben
annanen haklı sen iyi rahata alışmışsın çiğ köfteler kebaplar iskenderler:KK53:

biraz hareket et spor olsun

buna karşın limoncu
sen sopaya alısıksın galıba

ben

okuma yazma var mı sende

spor o spor:KK57:
:KK70:

limoncu
hem spor yaparım hem yemeyimi dısardan yerim gözün var be canım bütün yazılarımd aaynı cümleyi yazıyosun kocana söylede biraz fazla para bıraksın sanada dısardan takıl fesatlıgında bu kadarı olmaz :)))

EnHarbiKiz EnHarbiKiz

Themisss sen kiskanc ve fesatsin taaamm miiii. Düdüklü yemeyi yapmayi biliyon mu da konusuyon burda acaba?:KK12::KK70:

milenaJesenska milenaJesenska
Konu sahibesi hayatı tespih yapmış sallıyor.

themis1990 themis1990 hiç unutmuyorum limoncu kocasının şey yapmaya ne kadar düşkün olduğunu anlattığı bir konuda çıplak geze geze basur oldum yazmıştı

Biz şok tabii ne alaka diyoruz meğerse cibil cibil gezmekten ishal olmuş sonra da basur :KK70:

Ay midem bulandı yazarken gı:confused:
tövbe estarafullah tövbe ııyyyk:KK70::KK70::KK70::KK70:

X