KK'de ki Gelmis-Gecmis En Komik Konular/Yorumlar Neler ?

ananemden secmeler
kızlar bugun ananemlere ugradım annen falan orda oturuyoruz dün esim düdüklü yemeyi istedi bendede yok annem yapıyo esim gidip alıyo yada bagzen ben gidip alıyorum dün müsait dgeildim gitmedim esim is cıkısı aldı ananem bi ton laf soylemis esime iste seni saymıyo evde oturcana gelsin vs vs diye dedim hic öyle denirmi sen bide kız tarafısın yani aman torunum rahat etsin bak ne güzel damat sesini cıkarmıyo dicene bana ananemin lafı sopa yok sopaaa
sokkkk dedim sen cok dayak yedin galiba ben yemedim cünkü kocamın etrafında pervaneydim diyo ben öyle olmak zorunda dgeilim esim beni dinliyo ben rahat gezip yeyip iciyorym diye bana dedili laf sana sopa lazım yuhhh dedim bee

gelen cvplar

@office
eşin düdüklüyü nasıl yiyecek?

limoncu
kız anla iste düdüklü yemeyi ne olur kuru fasulya yada nohut bende yok normal tenceredede 3 saatte anca oluyo o yüzden tencere yemeyi denirya oda düdüklü yemeyi iste

ben
annanen haklı sen iyi rahata alışmışsın çiğ köfteler kebaplar iskenderler:KK53:

biraz hareket et spor olsun

buna karşın limoncu
sen sopaya alısıksın galıba

ben

okuma yazma var mı sende

spor o spor:KK57:
:KK70:

limoncu
hem spor yaparım hem yemeyimi dısardan yerim gözün var be canım bütün yazılarımd aaynı cümleyi yazıyosun kocana söylede biraz fazla para bıraksın sanada dısardan takıl fesatlıgında bu kadarı olmaz :)))

@EnHarbiKiz

Themisss sen kiskanc ve fesatsin taaamm miiii. Düdüklü yemeyi yapmayi biliyon mu da konusuyon burda acaba?:KK12::KK70:

@milenaJesenska
Konu sahibesi hayatı tespih yapmış sallıyor.

Düdüklü çorbası olmuş bu konu

O ütopyayı ben bizzat konuda canlı yaşadım bir de millet anlamıyor kadesa sen tercüme ediyorsun limoncuyu bunu da bi anlat diyorlar düşün haha :)

Ama seviyorum ben o kızı ya.içi dışı bir olduğu gibi.
evet ya kadiş sen güzel tercüme ediyorsun allah için ben hiç geçinemiyorum kıl bana ofişe de öyle

sevmiyor bizi:KK43::KK70:

@Kızzeliha namıdiğer fetibör:KK53::KK53:

Selam canlar. Benim derdim cok büyük
Burda bir koğförde çıraklık yapıyorum yıllardır çalışmama ramen rütpem artmatı bu benim çok zoruma gidiyor. Birde kayınanayla birlik yaşıyoruz . Her işi benden bekliyor. Sonucunda sadece haftada bir gün boşum ama büyük temizlik yapıyorum birde yavrum var 3yaşında hiç ilgilenmiyorum zaten kayınanama anne diyor. Çok zoruma gidiyor.her misafir gelcek olduğunda benden basta çörek yabmamı bekliyor. Bana mı güven besliyor bilmem.bazen kötü yapıyorum bir dahi yaptırmasın diye ama bu seferde rezil ediyor bu ne biçim şey böyle senin anan sana öretmedi mi diye.onun dışında Gerçi bu da benim hoşuma gidiyor demek ki çöreklerimi beğeniyor. Şimdi ben ne yabmalıyım?

ben:senin çöreklerin çok lezzetli oluyor deme öyle bir anlattın ki kkyede yap yolla bir kaç tepsi canımız çekti:KK53:

nio:sen mantisindan sac cikan fetibor biskuviden pasta yapan kv de den cimcik yiyen hatunmusun yoksa?

minikkelebek:gel seni bir türkçe kursuna yazdıralım

ponyooo:kız sen pötibör müsün yoksa? :)

kızzeliha:Bugün gene izin günüm. Ve temizlik yabcam. Akşama misafir var hazırlık yabcam. Benim hayatım hep bi böyle olcakki yat kalk çörek yab. Kötü yabsamda bişey deyişmiyor bana çare bulun. Kayınanamda komşuya gitti kızımı alıb. Kayınım var evde

miranda79:yabma sen de..
hastayım de yat bakalım. koğförde çok yoruldum dersin.
kayınanan gelince yabsın.

ben:Bugün bir değişiklik yab çörek değil fetibör yab en iyisi:KK45:

kızzeliha:Aslında doru dediniz fetibörlü pastayı ekseri yapmam. Ama tadını çok severim. Tarif verirmisiz yabayım

@Kızzeliha namıdiğer fetibör:KK53::KK53:

Selam canlar. Benim derdim cok büyük
Burda bir koğförde çıraklık yapıyorum yıllardır çalışmama ramen rütpem artmatı bu benim çok zoruma gidiyor. Birde kayınanayla birlik yaşıyoruz . Her işi benden bekliyor. Sonucunda sadece haftada bir gün boşum ama büyük temizlik yapıyorum birde yavrum var 3yaşında hiç ilgilenmiyorum zaten kayınanama anne diyor. Çok zoruma gidiyor.her misafir gelcek olduğunda benden basta çörek yabmamı bekliyor. Bana mı güven besliyor bilmem.bazen kötü yapıyorum bir dahi yaptırmasın diye ama bu seferde rezil ediyor bu ne biçim şey böyle senin anan sana öretmedi mi diye.onun dışında Gerçi bu da benim hoşuma gidiyor demek ki çöreklerimi beğeniyor. Şimdi ben ne yabmalıyım?

ben:senin çöreklerin çok lezzetli oluyor deme öyle bir anlattın ki kkyede yap yolla bir kaç tepsi canımız çekti:KK53:

nio:sen mantisindan sac cikan fetibor biskuviden pasta yapan kv de den cimcik yiyen hatunmusun yoksa?

minikkelebek:gel seni bir türkçe kursuna yazdıralım

ponyooo:kız sen pötibör müsün yoksa? :)

kızzeliha:Bugün gene izin günüm. Ve temizlik yabcam. Akşama misafir var hazırlık yabcam. Benim hayatım hep bi böyle olcakki yat kalk çörek yab. Kötü yabsamda bişey deyişmiyor bana çare bulun. Kayınanamda komşuya gitti kızımı alıb. Kayınım var evde

miranda79:yabma sen de..
hastayım de yat bakalım. koğförde çok yoruldum dersin.
kayınanan gelince yabsın.

ben:Bugün bir değişiklik yab çörek değil fetibör yab en iyisi:KK45:

kızzeliha:Aslında doru dediniz fetibörlü pastayı ekseri yapmam. Ama tadını çok severim. Tarif verirmisiz yabayım
Buna bayıldım :KK70::KK70::KK70:

Konu harika olmuş okurken acayip eğlendim benim de geçen okuduğum konu şöyleydi; galiba ben biseksüelim kızlardan da hoşlanıyorum erkeklerden de ne yapıcam bilmiyorum
gelen yorum :ikisini de dene tarafini seç nediyim ki ben sana:rolleyes:

beni en çok dumura uğratan arkadaş Cana Karatay ile ilgili konuda Cana Hocayı savunduğum için akrabası mısın yazan arkadaştı.

Böyle bir kafa yapısı olabilir mi?

konu sahibi:kızlar sevgilimin evinde kadın fuları buldum ,bana sokakta buldum eve getirdim diye açıklamada bulundu

Piraye:yolda sudyen bulsa onu da alır eve getirir rengi hoş diye(!)

Ben:anasınındır belki:KK53:

bari usturuplu ataymış yolda buldum ne yaa:KK70:

eylulu166:Kız fuları sormuş .çocuk demiş yolda buldum,rengini beğendim,kız demiş ne kadar cemil ipekçi bir erkek.

Birsen nasıl hatırladın bunu

Millet konuyu bırakıp tam 10 sayfa boyunca bana camiinin değil camın önünde beklediğini anlatmaya çalışırken ben hala niye camiinin önünde bekliyorsun diye cosuyodum:KK70:

Off aklıma getirdin :KK70:
Kahkaha attim ya :KK53:

Bu bizim geyik topigi zamanından bir olay hatırladıkca gülerim.üye adı yok ama çünkü çok eski bir olay bu.

Şimdi üyenin adını tam hatırlamıyorum ama diyet topiklerinin birine ambitious diye bir hatun üye olmuş.diğer üyelerden biri de aynen şu muhabbeti başlatmış

Üye: Canim bu nicki almana nasıl izin verdiler

Ambitious:niye ki neyi var

Üye:ya ne bileyim sevgilinin mi eşinin mi adı Oğuz bilmiyorum ama yani ayıp bi nick biraz kızıp mi aldın naptin

Ambitious:şokta,yok canım bu ingilizce bir kelime

Hahahaha :) aklına geldikçe kahkaha atıyorum

Okurken lütfen ambitious kelimesini türkçe okuyup ayıplı düşünün :KK70:
En komiği bu olsa gerek :KK70:

X