Kkibele'nin Dükkanı ( Kaliteli-orjinal makyaj, cilt bakım ürünleri ve giysiler)

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
Ürünler ile ilgili her türlü bilgi için .... adresine yazabilirsiniz.[/B]
[COLOR="#800000"][B][SIZE=3]Ürünlerde İndirim Yaptım, son mesajlara bakın.[/SIZE][/B][/COLOR]
elf, coastal scents makyaj fırçaları
Allık, kontür uygulamaları için uygundur. Az kullanılmıştır. Dezenfekte edilip gönderilecektir. İkisi birlikte 10tl
[ATTACH=CONFIG]1056500[/ATTACH]

Eklentiler

• $2014-04-03 22.57.11.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Coastal Scents,Eco tools, Avon Mayaj Fırçaları
coastal scents (en alttaki) özellikle fondötenlerde çok iyidir, diğerleri de pudra uygulamak için uygundur. 3ü birlikte 15 tl. Dezenfekte edilip gönderilecektir.

İngiliz Markası MUA Makeup Academy Yüz Bazı Makyaj Altı Bazı

İngiltereden internet yoluyla satın aldım, geçen hafta elime ulaştı, 1 kere kullandım ama cilt tipime uymadı. Kullananların çok memnun olduğu bir bazmış, çok ama bana uymadı. 20tl

İngiltere Markası MUA'dan makeup academy Göz Farı Bazı
İngiltereden internet sitesi yoluyla satın almıştım. Geçen hafta elime ulaştı, 1 kere denedim ama cilt tipim nedeniyle bana uymadı. 15tl

Valentina Marka Yüz Bazı Makyaj Altı Bazı
1 kere kullanılmıştır. 5 tl

MAC Pinch Me Gül Kurusu- Soluk Pembe Renkli Allık
Çok az kullanılmıştır. Orjinal mac ürünüdür. 20tl

Eklentiler

• $20140402_215842.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 152
Bioderma Sebium Akn Krem
Biodermadan kızarıklık giderici nemlendirici. %50si duruyor. 7.5 tl

Bioderma Sebium AL Krem
Biodermadan akne ve gözenek giderici krem. %50si duruyor. 7.5tl

Bioderma Sebium Maske

Yağlı ciltler için yağlanmayı önleyici maske. %50si duruyor. 7.5tl

Chima Marka Siyah Pullu Elbise
Chima Marka Siyah Pullu Elbise. Small bedendir; ama mediuma da çok rahat olur. Nişanım için almıştım, 1 kere o zaman giydim. Boyu diz üstündedir. Rengi siyahdır,üzerinde pullar vardır. Çok abartılı olmayan abiye bir elbisedir. Özel günlerde giymeye çok uygundur. İlgilenenlere ayrıntılı fotoğraf yollayabilirim. 200tlye almıştım. 45tlye satıyorum.

Bolini Marka Kahverengi-Altın Kırçıllı Kaşe Kaban
Bolini Marka Kahverengi-Altın Kırçıllı Kaşe Kaban. Bedeni smalldur. Çok az giyilmiştir. 15tl

başka var mı ekleyecekleriniz kozmetik olarak

Son düzenleme:
Stradivarius Marka Lacivert Kırçıllı Kaşe Kaban
Stradivarius Marka Lacivert Kırçıllı Kaşe Kaban. Bedeni XL'dır. Ama L giyenlere de olur. Bana olmadığı için satışa çıkardım. Çok az giyilmiştir. 20tl

37 Numara Abiye Gelin Terliği
Hiç giyilmedi. Rengi beyaz, tüylüdür. 37numaradır. 15tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…