KKnın Agresif yorumcusu MLKCTK'nin yardıma ihtiyacı var lütfen bakın

Elimizden gelen desteği veririz Kk olarak.

Seni ve agresif yorumlarını görmek cogzel :) Uİ olduğunu gördüğümde cok üzülmüştüm.

Kızlar taban puanlar ne durumda bileniniz var mı,erkek arkadaşımla ben çok üzgün durumdayız taban puan 60 olması kesin mi..o halde kontenjanın artmasının hiç bir anlamı yok,alacakları maksimum 120 kişi filan olur:KK14::KK14::KK14:

ben dün gece atmıstım. umarım atanmak herkese nasip olur

Allah herkese atanmayı kısmet etsin ama kısmetle birlikte de artık doğru düzgün bir politika izlensin insanlar mağdur insanlar aç.kontör alacak parası yok bu insanların gelmişler 24 25 yaşına yazık günah artık.

ufff ne kadar da severdim müzik dersini.Ama rastladığım öğretmenler dersi sevimsizleştirmekten fazlasını yapmadılar

bu konuda çok haklısın kendi müzik öğretmenimden yola çıkarsak gerçekten çoğu enteresan halbuki sanat eğitimi diye düşününce insan daha güzel şeyler bekliyor

Ben lisedeki müzik öğretmenimi hiç unutamam. Çok güzel bir kadındı ve okuduğu okulun hakkını sonuna kadar veriyordu. İşte mesleğini sevmek çok önemli. İsmi de Rüya idi.
Maalesef ilköğretimde ki müzik öğretmenimiz şebeklik yapmaktan öteye gidememişti tek bildiği fıkra anlatmaktı

aynen bu mesleğini sevmekle çok alakalı ama bazen öyle durumlarla karşılaşıyorsun ki koyverebiliyorsun aman nasıl olsa kimse takmıyor diyerek.. müzik öğretmenlerinin en büyük hatası önemsenmediklerini hissettikleri anda gevşemeleri...zaten insanların yargıları belliyken bunu tersine çevirmek kendini kanıtlamak yerine boşver gitsin demek...

İmzaladım İnşallah Yardımcı olabilmişimdir. :KK42:

imzaladım inş. bir sonuç alınır :18:

imzaladım canım ..en son 254 kişi kaldı yazıyordu ...

imzaladım
hakkınızda hayırlısı olsun inş...

çok teşekkür ederim kızlar :KK16::KK16:

Elimizden gelen desteği veririz Kk olarak.

Seni ve agresif yorumlarını görmek cogzel :) Uİ olduğunu gördüğümde cok üzülmüştüm.

elmayra çok teşekkür ederim :KK19: :KK16:

Kızlar taban puanlar ne durumda bileniniz var mı,erkek arkadaşımla ben çok üzgün durumdayız taban puan 60 olması kesin mi..o halde kontenjanın artmasının hiç bir anlamı yok,alacakları maksimum 120 kişi filan olur:KK14::KK14::KK14:

emiily hala okul listelerini açıklamadılar ben taban puanda birdeğişiklik olacağını bekliyorum çünkü normalde şu dakikalarda okul araştırması yapıyor olmamız gerekiyordu fakat liste hala yayınlanmadı.Mebden bununla ilgili herhangi bir açıklamada gelmedi.

emiily hala okul listelerini açıklamadılar ben taban puanda birdeğişiklik olacağını bekliyorum çünkü normalde şu dakikalarda okul araştırması yapıyor olmamız gerekiyordu fakat liste hala yayınlanmadı.Mebden bununla ilgili herhangi bir açıklamada gelmedi.

Canım inşallah ya,buna benzer pdr var din öğretmenliği var indirmeleri lazım,3880 kontenjan verilen din öğretmenliğinde 57 puan alan biri 26.olmuş siz düşünün artık yaklaşık 4000 kişilik kontenjana 20 kişi mi gönderecekler,bir çözüm bulmaları lazım..

Kızlar son durum nedir bileniniz var mı taban puan ve kontenjan konusunda? bu arada meb in sayfasına girip tercih yapılamıyor hala..2-6 eylülde sözde tercih günüymüş:KK47::KK47::KK47:..

X