KKnın Agresif yorumcusu MLKCTK'nin yardıma ihtiyacı var lütfen bakın

bunu keşke kontenjanlar açıklanmadan önce yapsaydınız.

ben edebiyat öğretmeniyim atanamadım ama kadrolar açıklanmadan önce 5bin edebiyat öğretmeni ataması için twittler attık gece gündüz.
bizim kadro hiçbir zaman 5bin olmadı ama şuan 2450. yani bu sayıyı da ilk defa gördük. ama twitler sayesinde mi onu bilemem.
neyse umarım ek kontenjanda size daha çok yer verirler.

çok haklısın evet bir şey çıkar mı bilmiyorum bende geç kalınmış bir hareket olarak görüyorum facebook sayfamızda hadi tweet atalım hadi dedikçe insanlar gayet rahat bir biçimde geçen yıl 913 kişi alınmış olmasının verdiği bir güvenle -neye güvendiysek?- bekledik

ben kontenjanın artacağını düşünmüyorum ama en azından şubatta veyahut ek atamada kontenjan artırılabilir ama dikkat çekmek lazım şimdiden

çok haklısın evet bir şey çıkar mı bilmiyorum bende geç kalınmış bir hareket olarak görüyorum facebook sayfamızda hadi tweet atalım hadi dedikçe insanlar gayet rahat bir biçimde geçen yıl 913 kişi alınmış olmasının verdiği bir güvenle -neye güvendiysek?- bekledik

ben kontenjanın artacağını düşünmüyorum ama en azından şubatta veyahut ek atamada kontenjan artırılabilir ama dikkat çekmek lazım şimdiden

zaten genelde mesela din kültürü gibi bir bölümde onlara verdikleri kontenjan kadar 60'ın üstünde alan fazla yoktur. böyle olunca da o gibi rahat atanan bölümlerden çok açık kontenjan kalıyor.
bu açığı da genel olarak branşlara yayıyorlar. hakeden bölümlerin de o açıklardan pay almasını ümit ediyorum.
kolay gelsin.

hanımlar 1500e ulaştık ama ne kadar çok imza o kadar iyi, alttan bakanlar okuyanlar attınız mı bakim siz imza :KK49:

Bir meslektaşınızın annesi olarak ben de attım imzamı. Umarım her şey istediğiniz gibi olur..

587 Kişi bakmış konuya ama sitede o kadar imza yok hanımlar bu kadar zor olmamalı veya bu kadar düşünmemeli insan bir imzadan başınıza birşey gelmez

yok mu arttıran?

İmzamı attım mlkctk cim. :KK34:
Bu arada UI idin geri gelmişsin :KK34: Sevindim. :KK16:

İmza attım:))
Umarım en yakın zamanda siz ve sizin gibi atanamamış tüm meslektaşlarınız atanır..:KK34:

Sıralaması 134 puanı 59.8 canım..60 olursa 100 kişi zor alacaklar o zaman,inş öyle bişi yoktur :26::26:

değişikliğe gidiliyor o konuda.
dkab da 60 puan üstünde 4000 kişi yokken kontenjanı fazla verdiler.
diğer birkaç branşda daha o yüzden düzeltme yapacaklar.

İmzamı attım mlkctk cim. :KK34:
Bu arada UI idin geri gelmişsin :KK34: Sevindim. :KK16:

çok teşekkürler hayyalcim
evet geldim bu konuyu açabilmek için rica ettim sağolsunlar banımı da kaldırdılar aslında banlandığım için kızıp uı olmuş idim tekrar gideceğim :) :KK16:

İmzaladım.en kısa zamanda atanmanız dileği ile.

İmza attım:))
Umarım en yakın zamanda siz ve sizin gibi atanamamış tüm meslektaşlarınız atanır..:KK34:

imzaladım canım umarım bir faydası olur..

kızlar çok teşekkür ediyorum hepinize bu arada ben atandım, bu atama bekleyen arkadaşlarım için bir destek:KK16:

ufff ne kadar da severdim müzik dersini.Ama rastladığım öğretmenler dersi sevimsizleştirmekten fazlasını yapmadılar

Ben lisedeki müzik öğretmenimi hiç unutamam. Çok güzel bir kadındı ve okuduğu okulun hakkını sonuna kadar veriyordu. İşte mesleğini sevmek çok önemli. İsmi de Rüya idi.
Maalesef ilköğretimde ki müzik öğretmenimiz şebeklik yapmaktan öteye gidememişti tek bildiği fıkra anlatmaktı

X