KKnın Agresif yorumcusu MLKCTK'nin yardıma ihtiyacı var lütfen bakın

mlkctk

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
5.593
4.464
derdim kısa ve öz hanımlar sizlerden başkası çocuğunun eğitimini geleceğini düşünmez ve biz MÜZİK öğretmenleri olarak sizden yardım bekliyoruz

bildiğiniz üzere ülkemizde sanat ve spor dersleri her daim ikinci sınıf derslerdir bu milli eğitim bakanlığınında böyle kabul ettiği bir durum ama bu böyle devam edemez

bildiğiniz gibi bu sene 40.000 (KIRKBİN) kişi atayacak olan meb sadece ve sadece 192 tane müzik öğretmeni atayacak bu nedir Allah aşkına? KIRKBİNde 192 rakamı mantıklı mıdır?

sizlerden ricam aşağıdaki linke tıklayarak bir imza atmanız dikkat çekebilmek için sizin desteğinize ihtiyaç duyuyoruz sadece bir tık

not:atanmış bir öğretmenim amaarkadaşlarım evlerinde oturacaklar ve bu çocuklar müziğin Msinden anlamayacaklar o dersler boş geçecek veyahut alakasız bir dersin testini çözecekler ki zaten müzik dersi haftada sadece 1 saattir yani 40 dkdır bu da müzik eğitiminin kanayan ayrıca bir yarasıdır ama o konu daha çok atanmış öğretmenlerin mücadele etmesi gereken bir konudur. of yazdıkça konuyu dağıtıyorum hiç kısa ve öz olmadığınında farkındayım

işte link

https://www.change.org/tr/kampanyal...re_petition&utm_term=permissions_dialog_false

LÜTFEN LÜTFEN İMZALAYIN HEPİMİZ MİNNETTAR OLACAĞIZ ŞİMDİDEN İMZALAYAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

İmzaladım canım..erkek arkadaşım da müzik öğretmeni 900 dediler ilk başta ,sonra 750..nedir bu saçmalık ya...diğer bölümlerden bazılarına belirtmek istemiyorum konu başka yere gitmesin, gereksiz bir kontenjan açımı olmuş,sinir bozucu:KK47::KK47:..192 nedir ya!!

İmzaladım canım..erkek arkadaşım da müzik öğretmeni 900 dediler ilk başta ,sonra 750..nedir bu saçmalık ya...diğer bölümlerden bazılarına belirtmek istemiyorum konu başka yere gitmesin, gereksiz bir kontenjan açımı olmuş,sinir bozucu:KK47::KK47:..192 nedir ya!!

aynen 2011 senesinde de böyle yapmışlardı ve bende atanamamıştım o yıl.yeter yani sürekli resim müzik dersleri 100 200 kişi bu nedir açık neredeyse 4000 kişi bu nasıl bir itilmişlik bu nasıl bir ezilmişlik ve önemsenmemezlik

o insanlar günde 4 5 saat enstrüman çalışırken bunların olacağını bilir miydi?

köy okulundayım ve çocukların ilk müzik öğretmenleri benim ve bu çocuklar resmen yeniliğe sanata açlar

çünkü aç bırakılmışlar.

hanımlar 56 kişi bakmış konuya siteden kontrol ediyorum 3 kişi mi imzaladı şimdiye kadar bir tık yapmak çok mu zor lütfen destek olun bunlar hem sizin çocuklarınız hemde bizim için

Kızlar hazır sizi bulmuşken bişi sorcam taban puan altmış yazıyor,erkek arkadaşım hocalarına sormuş onlar da demiş ki..192 kişi alınacaksa bunu üçle çarpıyolarmış 376.kişiye denk geldi ya o kişinin puanı taban olarak alınıyomuş doğru mu,sizin atamalarınızda bu şekilde mi oldu..

Kızlar hazır sizi bulmuşken bişi sorcam taban puan altmış yazıyor,erkek arkadaşım hocalarına sormuş onlar da demiş ki..192 kişi alınacaksa bunu üçle çarpıyolarmış 376.kişiye denk geldi ya o kişinin puanı taban olarak alınıyomuş doğru mu,sizin atamalarınızda bu şekilde mi oldu..

hiç bir fikrim yok açıkçası geçen yıl böyle taban puan falan yoktu.

erkek arkadaşının sıralaması kaç tercih yapabilecek mi?

hiç bir fikrim yok açıkçası geçen yıl böyle taban puan falan yoktu.

erkek arkadaşının sıralaması kaç tercih yapabilecek mi?

Sıralaması 134 puanı 59.8 canım..60 olursa 100 kişi zor alacaklar o zaman,inş öyle bişi yoktur :26::26:

hanımlar hadi lütfen minimum 19 kişi daha tık tık yapsın bakıyorum lütfen.sizin için küçük müzik öğrt.için büyük bir adım olabilir.

yasmn_ alttan alttan bakma konuya, imzanı verdin mi bakalım :KK16:

derken imzalamışsın çok teşekkürler

Son düzenleme:
Sadece bir öğrenciyim ama imzaladım :) umarım minikler müziği çok yakından tanıyabilir :)

bunu keşke kontenjanlar açıklanmadan önce yapsaydınız.

ben edebiyat öğretmeniyim atanamadım ama kadrolar açıklanmadan önce 5bin edebiyat öğretmeni ataması için twittler attık gece gündüz.
bizim kadro hiçbir zaman 5bin olmadı ama şuan 2450. yani bu sayıyı da ilk defa gördük. ama twitler sayesinde mi onu bilemem.
neyse umarım ek kontenjanda size daha çok yer verirler.

X