Klaus/Dean?? <3

Klaus mu / Dean mı ? <3 :)

• Ankete Katılan
    19
bende ilk bölümüne bayıldım tekrar izle bence en azından 1.sezonunu
evet bende Klaus <3 Caroline olsun istiyorum ama hep aksini yapıyorlar :/
Reign dizisini izlemeye başladım güzel dizi ondada favorim 'Bash'

Tamam canım o diziye de bakarım :) sende mi. Klaus caroline malesef onlar daha olmaz gibi klaus diziden çıkmasaydı kesin olurdu ayyy birde caroline için melek gibi olmuştu çocukcağız aynen yaa hep aksini yapıyorlar bari klaus iyi hayley olsa o diğer sarı kadına uyuz oluyorum adını unuttum şimdi o kadar çok dizi var ki insan karar veremiyor öneri tavsiyesiyle başladıklarım güzel çıktı konularını okuduklarımda cezbetmiyor anca bir kaç bölüm izlemem gerek sonra sarıyor ama şu supernaturel'i merak ettim.

bende ilk bölümüne bayıldım tekrar izle bence en azından 1.sezonunu
evet bende Klaus <3 Caroline olsun istiyorum ama hep aksini yapıyorlar :/
Reign dizisini izlemeye başladım güzel dizi ondada favorim 'Bash'

Tamam canım o diziye de bakarım :) sende mi. Klaus caroline malesef onlar daha olmaz gibi klaus diziden çıkmasaydı kesin olurdu ayyy birde caroline için melek gibi olmuştu çocukcağız aynen yaa hep aksini yapıyorlar bari klaus iyi hayley olsa o diğer sarı kadına uyuz oluyorum adını unuttum şimdi o kadar çok dizi var ki insan karar veremiyor öneri tavsiyesiyle başladıklarım güzel çıktı konularını okuduklarımda cezbetmiyor anca bir kaç bölüm izlemem gerek sonra sarıyor ama şu supernaturel'i merak ettim. ben birde Ian ( Damon ) hayranıyımmm

The originals ı izlemiyor musun
ımmm izleyemedim hala
ben hem Dean hemde Klaus karar veremiyorumm:98::98:
caroline değerini anladımı yok
Vampir günlükleri dizisinde Klausdan önceki hayranıyım bendee

Klsus ta kimmiş o piyasada yokken Dean vardı
İlk göz ağrımız

ımmm izleyemedim hala

ben hem Dean hemde Klaus karar veremiyorumm:98::98:
caroline değerini anladımı yok
Vampir günlükleri dizisinde Klausdan önceki hayranıyım bendee

İlk göz ağrımız
Ooo the originals izlemeni tavsiye ederim 2.sezonu bekliyorum cnm sende başla bitirirsin hemen dizide klaus her zaman bildiğimiz klaus caroline zaten tam bi salak yok bi kalus ile sonra tyler şimdide stefan aynı elenaya benzedi.

Ooo the originals izlemeni tavsiye ederim 2.sezonu bekliyorum cnm sende başla bitirirsin hemen dizide klaus her zaman bildiğimiz klaus caroline zaten tam bi salak yok bi kalus ile sonra tyler şimdide stefan aynı elenaya benzedi.
izleyeim ozmn zatn bölümleri az
carolinedeki şansa bak klaus bırakılırmı ya
şimdide stefanmıı ben vampir günlüklerin son birkaç bölümü izleyemedimm

izleyeim ozmn zatn bölümleri az
carolinedeki şansa bak klaus bırakılırmı ya
şimdide stefanmıı ben vampir günlüklerin son birkaç bölümü izleyemedimm

Canım başladın mı the originalsa? Yakında da bonnie ile stefan olur maşallahhh elenayı geçtiler son bölümlerini izle canım çok güzel sezon finali yaptılar

Canım başladın mı the originalsa? Yakında da bonnie ile stefan olur maşallahhh elenayı geçtiler son bölümlerini izle canım çok güzel sezon finali yaptılar
yok daha başlamadım tatildeyim hala sınavlarımda var 3 hafta sonra sınavlarımıda vereyim başlayacağım rahat rahat izlerimm
yok artık bonnie ve stefan olmaz olmasın ya ama ne yapacaklarıda belli değil stefan caroline ne alaka ya damon ve elena güzel ama İnşAllah bozmazlar

Bunlardan herşey beklenir bende supernatural'e başlayayım dedim offff. 3. Bölümün yarısında sıkıldım kapattım beni cezbetmedi hani diğer izlediğim diziler gibi heyecanla ikinci bölümü için can atmadım :44: karmaşık konusu amaç ne belirsiz her bölüm konu başka gibi sanki bütünlük yok

aynen yani olabilir ee peki izlediğine göree Dean nasıl sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…