Klima Tavsiyeniz?

Bende bikac gün önce komşudan blenderini istedim.kutusuyla verdi yeniymis ben açtım yani. Tarhana çektim bı tur. İkinci turu cekmedi bozuldu... Şok geçirdim...vesteldi o da...

yeni robot aldık verdik komsumuza bizde napalim
Şans işi belki de ama ben kesinlikle Vestel'i tavsiye etmiyorum, ne kullandıysam elimde kaldı, hele kliması defalarca servis gördü, her servis sonrası en fazla 3 ay çalıştı sonra yine gitti, en sonunda söküp çöpe attık, bir daha mı büyük sözüme tövbe evime sokmam.

Şans işi belki de ama ben kesinlikle Vestel'i tavsiye etmiyorum, ne kullandıysam elimde kaldı, hele kliması defalarca servis gördü, her servis sonrası en fazla 3 ay çalıştı sonra yine gitti, en sonunda söküp çöpe attık, bir daha mı büyük sözüme tövbe evime sokmam.
Eski klimamızı büyüğüyle değiştirdik 2 senedir kullanıyoruz Vestel maşallah diyeyim hiçbir sorun yaşamadık garantisini de uzattık 7 yıla
Mitsubischi tabii ki en iyileri arasında ama oldukça da fiyatları yüksek Vestel yazın hiç kapatmadan kullanıyoruz bakalım kaç yıl gidecek

Eski klimamızı büyüğüyle değiştirdik 2 senedir kullanıyoruz Vestel maşallah diyeyim hiçbir sorun yaşamadık garantisini de uzattık 7 yıla
Mitsubischi tabii ki en iyileri arasında ama oldukça da fiyatları yüksek
Dediğim gibi şans işi ama benim bu markadan defalarca ağzım yandı, o yüzden bir daha ağzıyla kuş tutsa eve sokmamHoppa

Dediğim gibi şans işi ama benim bu markadan defalarca ağzım yandı, o yüzden bir daha ağzıyla kuş tutsa eve sokmamHoppa
Biz de TV si vardı 10 sene kullandık yeter artık dedik bozulacağı yok bunun deyip yazlığa götürdük şükür yeni TV ye kavuştuk o da Vestel ama klimayı ne kadar süre gidecek merak ediyorum açıkçası daha öncekini 12 yıl kullandık o DemirDökümdü adına bak ya DemirDöküm diye klima :KK70: ama maşallah 12 yıl

Şimdi mitshubshi daikinler diğerlerine göre pahalı. Onların alt swviyesini mi almalı diğerlerinşn orta seviyesini mi kararsızım. Gree diye bir marka varmış onu öneren de çok

X