Klitoral orgazm bile olamıyorum

Sımdı yakın tarihte bi ekşınım olursa yazarım dıcem de shdkdhsjsj :KK53: saka saka
Once zıhnını bosalt, guzel bır dus al mumkunse küvet olsun banyo köpüklü, bi bitki cayı ıcebılırsın stres azaltıcı sonrasında kendı seksi hissedeceğin seyler giy kendını alımlı bakımlı falan hısset ya gercekten kendıne guzel enerjıler yollayınca cok farklı oluyor
Sonrası adamın becerıklılıgıne kalmıs, ona ulasmak cok da kolay bısey degıl hatta penıs yapısıyla da alakalı, ama sonrası 'yok böyle bır haz' dedırdıyor
Yani şimdi ben nasıl anlatayım vajinalin nasıl olacagını, nasıl sevıstıgını tarif et diyorsun adres sorar gibi karşim:deli:klıtoral olarak uyarılıyorsan bence dıgerını de basarabılırsın
Hani eskiden renkli tv cikinca renkli tvsi olani elini ceneye koyarda merakla dinlersin ya oyle okudum yazdiklarini 😅

Sımdı yakın tarihte bi ekşınım olursa yazarım dıcem de shdkdhsjsj :KK53: saka saka
Once zıhnını bosalt, guzel bır dus al mumkunse küvet olsun banyo köpüklü, bi bitki cayı ıcebılırsın stres azaltıcı sonrasında kendı seksi hissedeceğin seyler giy kendını alımlı bakımlı falan hısset ya gercekten kendıne guzel enerjıler yollayınca cok farklı oluyor
Sonrası adamın becerıklılıgıne kalmıs, ona ulasmak cok da kolay bısey degıl hatta penıs yapısıyla da alakalı, ama sonrası 'yok böyle bır haz' dedırdıyor
Yani şimdi ben nasıl anlatayım vajinalin nasıl olacagını, nasıl sevıstıgını tarif et diyorsun adres sorar gibi karşim:deli:klıtoral olarak uyarılıyorsan bence dıgerını de basarabılırsın
kesinlikle önce zihni boşaltmak gerek bir buçuk yıldır evliyiz ve ilk günden beri biribirimize zevk vererek değilde çocuk düşünerek ilişkiye giriyorduk yine orgazm oluyordum ama dün ilk defa tamam dedim birazda ben zevk alıyım herşeyi attım kafamdan utanarak söylüyorum ama resmen fışkırtarak boşaltım hayatımdan ilk defa böyle hissettim kendimi nasıl olduğunu anlatayım orgazm olurken o kasılma olurken dokunamıyorruz ya vajinaya hassaslaşıyor normalde eşimin dokunmasına izin bile vermem ama bu sefer onada karışmadım eliyle destek verdi ve hissiyattan sonra devam edince resmen boşaldım yani

Hani eskiden renkli tv cikinca renkli tvsi olani elini ceneye koyarda merakla dinlersin ya oyle okudum yazdiklarini 😅
Ee bıseyler kaparsın ordan bi kamera kaydı yok hersey naklen aktarılıyor, cıne 5 vardı onceden sıfrelı yayın ona donduk ahdskshsjsls :KK70:

kesinlikle önce zihni boşaltmak gerek bir buçuk yıldır evliyiz ve ilk günden beri biribirimize zevk vererek değilde çocuk düşünerek ilişkiye giriyorduk yine orgazm oluyordum ama dün ilk defa tamam dedim birazda ben zevk alıyım herşeyi attım kafamdan utanarak söylüyorum ama resmen fışkırtarak boşaltım hayatımdan ilk defa böyle hissettim kendimi nasıl olduğunu anlatayım orgazm olurken o kasılma olurken dokunamıyorruz ya vajinaya hassaslaşıyor normalde eşimin dokunmasına izin bile vermem ama bu sefer onada karışmadım eliyle destek verdi ve hissiyattan sonra devam edince resmen boşaldım yani
Fişkiye olayına henuz gıremedım beledıyeden onay beklıyoruz:KK53::KK70:sevısmedıgım cok uzun zaman oldu bunlar hep unutulan duygular:KK53::deli:

Yorum ve beğeni sayısıyla otomatik geliyor o ünvan 😅
Ben ne biliyorsam paylaştım, kalmamıştır sanırım bende bir şey.
Hocam bütün kk sizde bir guru potansiyeli gördü. Artık yeni bir topic gelmeli bence.
Evlilikte mutluluk, kocayı memnun etme, tekstil ve evdeki diğer fantazi araçları
Çocuklu ailenin huzuru gibi konular bence makul :KK66:

Hocam bütün kk sizde bir guru potansiyeli gördü. Artık yeni bir topic gelmeli bence.
Evlilikte mutluluk, kocayı memnun etme, tekstil ve evdeki diğer fantazi araçları
Kesınlıkle katılıyorum beklıyoruz :KK48::KK24:

Kesınlıkle katılıyorum beklıyoruz :KK48::KK24:
Arkadaşlar ben bir terapist ya da uzman değilim, böyle konular açmak haddimi aşmak olur. Sadece güzel giden bir evliliğim ve geçmişten tecrübelerim var. Siz cinsellik forumunu takipte kalın gereken noktalarda bilen arkadaşlar çok güzel bilgiler veriyor. Ben de çok şey öğreniyorum buradan.

Kızlar acil yardım.

Bende anormallik olduğunu düşünmeye başladım. Eşimi çok seviyorum (yeni evli sayılırız), cinsellik konusunda da ona karşı bir yakınlık-çekim hissediyorum. Ancak şu ana kadar beraber cinsellik yaşarken hiç orgazm yaşamadım. Ön sevişme de var, oral da var. Ancak buna rağmen klitoral bölgede öyle yoğun bir his, aşırı bir zevklenme vs. hissetmiyorum. Gözüm hiç öyle dışarıda değil bu arada, yani başka hiç kimseye karşı bir hissiyatım yok. Genel olarak isteksizim sanırım, iş hayatına başladığımdan beri, pandemi de üstüne eklenince hiçbir şey içimden gelmez oldu. Bilmiyorum. Tavsiyelere açığım. (Not: şimdiye kadar mastürbasyon denemelerimde de öyle aşırı bir sonuç alamadım, kendimi çok keşfetmiyorum sanırım. Bir de vajina içi ya da o vajina çevresi falan bana pek güzel gelmiyor biraz tuhaf buluyorum. Sanırım bu bile cinselliğe olan bakış açımı etkiliyor)
Bence önce kendini vücudunu tanımalısın kendini izle kendini sev kendinle oyna böyle aşarsın ben kendi adıma daha önce aynada kendime çıplak bakmaya utanırdım birde vajina görüntüsünü çok takma kafana mastürbasyon yaparken tahrik edici hikayeler okuyabilirsin ve yaparken de sürekli neden hala olmadım falan diye düşünme düşünürsen zaten olmaz akışına bırak yanii oral var dedin eşin sana oral yaparken sende klitorisini uyar işe yarayacak

😂😂 Sevgili Reis oral diş kullanmanın taktiğini söyle 😂 ya bacım biz dilimizi kullanamıyoruz disi nasıl kullanacağız
Ağız yapın küçük değilse oralda zor bir şey yok ki çok amiyane tabir kullanacağım affedin dondurma ya da topitop muamelesi yapacaksın, oyun oynayacaksın, kalanını o konudan okuyun hepsini anlattırma bana şimdi erotiğe giriyor çok ayrıntı verince 😅

Ağız yapın küçük değilse oralda zor bir şey yok ki çok amiyane tabir kullanacağım affedin dondurma ya da topitop muamelesi yapacaksın, oyun oynayacaksın, kalanını o konudan okuyun hepsini anlattırma bana şimdi erotiğe giriyor çok ayrıntı verince 😅
Ablacım engin tecrübelerine diyecek yok biz hep onları keyiflendirmenin derdindeyiz ya bizim derdimiz ne olacak bende sadece klitoral yani sadece mast yaparken keyif alıyorum ve buna alıştım gibi kurtulamıyorum da

Ablacım engin tecrübelerine diyecek yok biz hep onları keyiflendirmenin derdindeyiz ya bizim derdimiz ne olacak bende sadece klitoral yani sadece mast yaparken keyif alıyorum ve buna alıştım gibi kurtulamıyorum da
Onu da sen yönlendireceksin kibar kibar, ben genellikle birliktelik sonrasında uzanırken söylüyorum söyleyeceğim bir şey varsa, şöyle olsa daha güzel olacak sanki diye. G spotu anlatırken epey zorlandım çünkü o çok farklı bir şeydi. Ben Oralda bir türlü anlatamıyorum derdimi, en son "bak klitorisi penis, onun etrafındaki çıkıntıları da testis gibi düşün öyle hareket et, ama sen daha sert davranabilirsin" dedim, o epey etkili oldu 😅
Öğrenip yapmak kolay da karşıdakine ne istediğini anlatmak bizim toplumumuzda oldukça zor. Çok tabumuz var her iki cins için de

vallahi hayran kaldım ablacım şimdiki bizimkisi görevde olduğu için bu da epey uzun zaman oluyor ben o yüzden kendimi masta alıştırdım sanırım birde kendime karşı utanma duygumu yenince daha çok alıştım benimki oral konusunda tam bir profesyonel dilini güzel kullanıyor bana da sende sadece konuşmak için kullanıyordun dilini diyor haklı garibim 😂

vallahi hayran kaldım ablacım şimdiki bizimkisi görevde olduğu için bu da epey uzun zaman oluyor ben o yüzden kendimi masta alıştırdım sanırım birde kendime karşı utanma duygumu yenince daha çok alıştım benimki oral konusunda tam bir profesyonel dilini güzel kullanıyor bana da sende sadece konuşmak için kullanıyordun dilini diyor haklı garibim 😂
Oyun oyna, etrafında gez, içeride veya etrafında vakumlama yap dudaklarınla, özellikle testislere dönük tarafı daha hassas, testislerle de oynayabilirsin, ağzına al, dilinle gıdıkla, diğer yerlerde yazanlarla birleştir işte hepsini. İşin özü oyun oynamak.
Masturbasyon gerçek bedenin tadını vermez, ikisinin yeri çok ayrı bence, sen şu an zevkin ne olduğunun iyice farkına vardığına göre eşinle uyuöun da artar, baktın olamayacaksın çık üste eşinin bedeniyle masturbasyon yap, hatta şöyle bir tiyo daha vereyim eşine oral yaptıktan sonra üste geç, oralın ıslaklığından da faydalan.

X