Klomen+çatlatma iğnesi

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
386
104
24
1 senelik evliyim 6 aydır korunmadığım halde gebe kalamadım bu ay bir sorun mu var diye kontrol e gittim eşime test yapıldı bende muayene oldum hormon testi verdi doktor Herşey yerinde sadece hormon testinde bu ay yumurtlamamışsın dedi Klomen verdi geçen hafta bugün gittim yumurtalıklarım büyümüş mü diye büyümüşler çok şükür çatlatma iğnesi yapıcaz bugün dedi 4-5 gün sık ilişki öneriyorum dedi iğne vuruldum şimdiden bel ağırısı oldu sadece yarın 14. Gün yani yumurta çatlama günüm adetim düzenli 28 gün döngüsünde benim gibi Klomen ve iğne olduktan sonra hamile kalanlar varmı merak ediyorum yada bir umut arıyorum buralarda ? Ayreten yumurtalık sağlığı için önerisi olan varsa yazar mısınız yorumlara lütfen 🙏🏻

Merhaba canım evet ilk denemede hamile kaldım çok şükür şuan 16+1🤲🏻
Yarın 14.gün ve evde gebelik testi yapabilirsin
İğnenin etksi geçmiştir

İğnenin etksi geçmiştir
Merhaba Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ♥️
Ama dün iğne vuruldum ve bugün 14. Günüm yumurtlamam bugün veya yarın bel ağırısı var zaten iğne etkisi de olabilir bilmiyorum

İğnenin etksi geçmiştir
Merhabalar benimde bugün iğne olalı 11. Gün oldu 8. Günde test yapmıştım dayanamayıp negatif çıkmıştı acaba böyle bir durumda ne oluyor sonradan pozitife döner mi günümde az kaldı çok heyecanlıyım ilk defa çatlatma iğnesi yaptım

Merhaba Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ♥️
Ama dün iğne vuruldum ve bugün 14. Günüm yumurtlamam bugün veya yarın bel ağırısı var zaten iğne etkisi de olabilir bilmiyorum
İğnenin etkisiyle göğüslerde sırt ve kasıklarda kıramplar olur bu çok sıklıkla görünen belirtiler ve bende olmuştu
Nadir görünen belirtiler gece ateş basması
Mide bulantısı ve hafif lekelenme
İğnenin etkisi 12. Güne kadar kalabiliyor
Doktrum bana kesin sonuç 14. Günden sonra
Kesinleşir demişti

İğnenin etkisiyle göğüslerde sırt ve kasıklarda kıramplar olur bu çok sıklıkla görünen belirtiler ve bende olmuştu
Nadir görünen belirtiler gece ateş basması
Mide bulantısı ve hafif lekelenme
İğnenin etkisi 12. Güne kadar kalabiliyor
Doktrum bana kesin sonuç 14. Günden sonra
Kesinleşir demişti
Ben acillik oldum buraya yazdım sonra gece ağrıyla uyandım miğde m falan bulandı gittik hastaneye ama teşhis dahi koyamadılar genel cerraha gidicem bu hafta karın ağrım çok oldu

Çatlamanın yani o çatlamayı hissettiğiniz günden sonraki 11 . Gün test sonuç verir mi yoksa erken mi .çatlamanın 11. Günü test negatif fakat en belirgin dikkatimi çeken şey vücudumda vajinada batma sızı ve adet sancısı girip çıkması. Yeni dölleniyor olabilir mi yoksa şimdiye çıkar mıydı . Ben de ilk kez kullandım iğne

Çatlamanın yani o çatlamayı hissettiğiniz günden sonraki 11 . Gün test sonuç verir mi yoksa erken mi .çatlamanın 11. Günü test negatif fakat en belirgin dikkatimi çeken şey vücudumda vajinada batma sızı ve adet sancısı girip çıkması. Yeni dölleniyor olabilir mi yoksa şimdiye çıkar mıydı . Ben de ilk kez kullandım iğne
Benimde çatlatmadan sonraki 10. Gün bende erken gebelik testi yapsam mı bilmiyorum bende belirtiler adet sancısı gibi sancı gelip gidiyor bel ağrım çok vajina da iğne batma hissi ve sıcak basma

1 senelik evliyim 6 aydır korunmadığım halde gebe kalamadım bu ay bir sorun mu var diye kontrol e gittim eşime test yapıldı bende muayene oldum hormon testi verdi doktor Herşey yerinde sadece hormon testinde bu ay yumurtlamamışsın dedi Klomen verdi geçen hafta bugün gittim yumurtalıklarım büyümüş mü diye büyümüşler çok şükür çatlatma iğnesi yapıcaz bugün dedi 4-5 gün sık ilişki öneriyorum dedi iğne vuruldum şimdiden bel ağırısı oldu sadece yarın 14. Gün yani yumurta çatlama günüm adetim düzenli 28 gün döngüsünde benim gibi Klomen ve iğne olduktan sonra hamile kalanlar varmı merak ediyorum yada bir umut arıyorum buralarda ? Ayreten yumurtalık sağlığı için önerisi olan varsa yazar mısınız yorumlara lütfen 🙏🏻
Merhaba birsey sormak istiyorum bende yaklaşık 1 senedir gebe kalmak için uğraşıyorum ama olmadı yaşadığım şehirde küçük olduğu için imkanlar kısıtlı hastane açısından da bende burda görüyorum klomen+çatlatma ignesini bende bunu denemek istiyorum ama farklı bir kaç doktora gittim en son ailemin evine geldim istanbula burda bir devlet Hastanesi'ne gittim ama o da yumurta takibi bile yapmadı sadece tüp bebeğe yönlendirdi hiçbir sorun olmamasına rağmen bende daha 1 sene olmadığı için yaşımda genç olduğu için tüp bebek şuan da istemiyorum. Sizin gittiginiz özel hastane miydi ben kendim bu şekilde bir talepte bulunsam yapabilir mi acaba

Benimde çatlatmadan sonraki 10. Gün bende erken gebelik testi yapsam mı bilmiyorum bende belirtiler adet sancısı gibi sancı gelip gidiyor bel ağrım çok vajina da iğne batma hissi ve sıcak basma
Yaa o vajinadaki iğne batması çok yoğun bu bir belirti mi acaba , ve adet sancısı var . Şüphelenilen ilişkiden 15 gün sonra yapın derler genelde testi . Ama çatlama dönemi sık ilişki olduğu için hangi birinden 15 gün sonrayı yapacaksın kafam karışıyor 😅10. Gün erken bence hayal kırıklığı yaşama benim gibi . En mantıklısı 15. Gün ama beklemek çok zor

Merhaba birsey sormak istiyorum bende yaklaşık 1 senedir gebe kalmak için uğraşıyorum ama olmadı yaşadığım şehirde küçük olduğu için imkanlar kısıtlı hastane açısından da bende burda görüyorum klomen+çatlatma ignesini bende bunu denemek istiyorum ama farklı bir kaç doktora gittim en son ailemin evine geldim istanbula burda bir devlet Hastanesi'ne gittim ama o da yumurta takibi bile yapmadı sadece tüp bebeğe yönlendirdi hiçbir sorun olmamasına rağmen bende daha 1 sene olmadığı için yaşımda genç olduğu için tüp bebek şuan da istemiyorum. Sizin gittiginiz özel hastane miydi ben kendim bu şekilde bir talepte bulunsam yapabilir mi acaba
Devlet hastanesi ne gittim ben ilk doktorum iyi değildi sonra yeni doktor geldi hastaneye ona gitti ben söyle gebelik planladığımı ve gerekli testlerin yapılmasını istiyorum dedim eşim test verdi ben hormon testi ve muayene etti yumurtlama olmadığını söyledi o şekilde tedaviye başladık bence direkt tüp bebek tedavisi çok saçma sorun olmadığı halde bide doktora sen istediklerini söylüyceksin özellikle devlete gidersen baskın olmaya çalış çünkü bazıları hasta demedikçe üstüne düşmüyor

Yaa o vajinadaki iğne batması çok yoğun bu bir belirti mi acaba , ve adet sancısı var . Şüphelenilen ilişkiden 15 gün sonra yapın derler genelde testi . Ama çatlama dönemi sık ilişki olduğu için hangi birinden 15 gün sonrayı yapacaksın kafam karışıyor 😅10. Gün erken bence hayal kırıklığı yaşama benim gibi . En mantıklısı 15. Gün ama beklemek çok zor
Bende hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum adet e kadar bekliycem bakalım 🤔

Kizlar bende bugün klomene başladım 7 aydır deniyoruz eşimde sperm sayısı için takviye aliyo tedavide o da bende şu an klomen kullanıyoruz İnşallah buraya güzel haberler yazarsınız banada moral olur hepimiz bayrama bebislerimizle girelim inşallah ❤️❤️❤️❤️🤲🏼

İğnenin etksi geçmiştir
İğnenin etksi geçmiştir
Merhaba sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🥰 ne kadar denemeden sonra klomene başladınız yani ne kadar denediniz hamile kalmayı . Bide pco vs var mı sizde

İğnenin etksi geçmiştir
Merhaba iğnenin 11. 13. Ve 15. Günü idrar testi yaptım hepsi silik ilk 5 dk da çıktı yoğun bel ağrısı ve göğüs ağrısı çekiyorum buraya konu açtığım da bazıları iğnenin etkisi yazdılar umutlanamadım bende iğnenin etkisi geçmiştir bence ama 15. Güne kalmaz diye düşünüyorum sizce ?

Eklentiler

• IMG_3815.jpeg
    IMG_3815.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 352
X