Klomen+çatlatma iğnesi

Merhaba sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🥰 ne kadar denemeden sonra klomene başladınız yani ne kadar denediniz hamile kalmayı . Bide pco vs var mı sizde
Ben ve eşimde bir sorun yoktu boş gebelik geçirdim boş gebelikten tam 1 sene sonra ilk denemede hamile kaldım çok şükür
Şuan 19. Haftadayız

Merhaba iğnenin 11. 13. Ve 15. Günü idrar testi yaptım hepsi silik ilk 5 dk da çıktı yoğun bel ağrısı ve göğüs ağrısı çekiyorum buraya konu açtığım da bazıları iğnenin etkisi yazdılar umutlanamadım bende iğnenin etkisi geçmiştir bence ama 15. Güne kalmaz diye düşünüyorum sizce ?
Bende 9. 11. 14. Gün yaptığım testlerde pozitif gördüm sonra 17. Gün kan verip pozitif sonucu aldık çok şükür inşallah 🙏🏼
Bebişin seninledir😍

Merhaba canım bende klomenle hamile kaldım hemde ilk aydan . Ama doktorum çatlatma iğnesi yapmamisti . Şu an üç aylık oğlum var . Rabbim isteyen herkese verir inşallah ❤️

Bende 9. 11. 14. Gün yaptığım testlerde pozitif gördüm sonra 17. Gün kan verip pozitif sonucu aldık çok şükür inşallah 🙏🏼
Bebişin seninledir😍
Bugün adet günüm ve 17. Günüm test yaptım negatif çıktı 13. Ve 15. Günlerde silik çıkıyor du normalde eşim marka alıyordu bu sefer 10 tl lik almış DIPILL diye marka ilk defa duydum sizce alakası varmıdır

Bugün adet günüm ve 17. Günüm test yaptım negatif çıktı 13. Ve 15. Günlerde silik çıkıyor du normalde eşim marka alıyordu bu sefer 10 tl lik almış DIPILL diye marka ilk defa duydum sizce alakası varmıdır
Hiç duymadım ismini ama kan testi vericem demişsiniz. Onda yoksa negatiftir

X