klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bebetommmm

tevekkülüm sana ya Rabbb
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
1.100
2
:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

HAMİŞLERİMİZ

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

elifyeşiller***ilk başarısız tüp denemesinden sonra mucizemiz yolda

haayat***günde 4 doz klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

muhammedomer***sürpriz bebişimiz yolda

YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

WAW***klomen kullanıyor***16 Aralık

AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

Ankaaaa***ilk aşılama başarısız***16 aralık

akcaa***klomen sonrası ilk aşılama sonucunu bekliyor***?

FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

oceanshine***bu ay tedavisiz yola devam*** 9 aralık

zd86***ocak ayında doldurulmuş bebişleriyle 2.kez tüp bebek için yola devam edecek***?

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***21 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

sedasungur*** ?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

Son düzenleme:
İsmim Seda 23 yaşındayım
10 aylık evliyim evlendikten üç ay sonra hiç korunmadım pko var bebiş olmayacağını bildiğim için zamana bırakmıştık
Fakat 1 aydır şiddetli bir şekilde istiyoruz Dr gittim adet olmam için bir ilaç ve klomen verdi ben yanlışlıkla ilk önce klomeni içtim bitirdim bu yüzden adet ne zaman olucağımı ve Dr gideceğimi bilmiyorum ama ben çok sabırsızlanıyorum biran önce adet olmak ve Dr gitmek istiyorum kendime çok kızıyorum nasıl böyle bir hata yaptım diye ama vardır bir hayır diyorum normalde böyle bir yanlışlık yapmam cok dikkatliyimdir

Siz en azından ne zaman adet olacağınızı biliyorsunuz ben onu bile bilmiyorum Dr bekle dedi ama ben biran önce olsun istiyorum. Eşime sperm testi istedi yaptırdı fakat daha sonucu gösteremedik bundan da korkuyorum

Acaba benim gibi yanlış ilaç kullanan var mıdır gerçi benden başka kimse böyle birşey yapmamıştır

İsmim Seda 23 yaşındayım
10 aylık evliyim evlendikten üç ay sonra hiç korunmadım pko var bebiş olmayacağını bildiğim için zamana bırakmıştık
Fakat 1 aydır şiddetli bir şekilde istiyoruz Dr gittim adet olmam için bir ilaç ve klomen verdi ben yanlışlıkla ilk önce klomeni içtim bitirdim bu yüzden adet ne zaman olucağımı ve Dr gideceğimi bilmiyorum ama ben çok sabırsızlanıyorum biran önce adet olmak ve Dr gitmek istiyorum kendime çok kızıyorum nasıl böyle bir hata yaptım diye ama vardır bir hayır diyorum normalde böyle bir yanlışlık yapmam cok dikkatliyimdir

Siz en azından ne zaman adet olacağınızı biliyorsunuz ben onu bile bilmiyorum Dr bekle dedi ama ben biran önce olsun istiyorum. Eşime sperm testi istedi yaptırdı fakat daha sonucu gösteremedik bundan da korkuyorum

Acaba benim gibi yanlış ilaç kullanan var mıdır gerçi benden başka kimse böyle birşey yapmamıştır

senide listemize eklerim cnm herşeyde vardır bi hayr ama doktoruna git tamam böyle böyle yamlış yaptım dersin bizdede sorun yok ama olmuyor ne yapalım hayırlısı bakalım sende üzülme

ben de 28 yaşındayım.1,5 yıllık evliyim. 2 kez klomen kullandım. ilk kez bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ve işe yaramadı. daha doğrusu yumurta çatladı ama bebiş yok. dün regl oldum :KK43: bu ay hsg çekileceğim artık. Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar. şu an çok kötüyüm. bu mesajı yazarken bile ağlıyorum. Allah hepimize anne olabilmeyi nasip etsin. ay sinirlerim bozuldu iyice. daha fazla yazamayacağım :KK43:

inşallah bu sayfada gebe kalırız gelir minikler karnımıza:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar günaydın:KK8: az önce iğnemi vurdurdum...bakalım hayırlısı diyorum bu ay için...umarım bu sayfa hepimize uğurlu gelir:KK16:

ben de 28 yaşındayım.1,5 yıllık evliyim. 2 kez klomen kullandım. ilk kez bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ve işe yaramadı. daha doğrusu yumurta çatladı ama bebiş yok. dün regl oldum :KK43: bu ay hsg çekileceğim artık. Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar. şu an çok kötüyüm. bu mesajı yazarken bile ağlıyorum. Allah hepimize anne olabilmeyi nasip etsin. ay sinirlerim bozuldu iyice. daha fazla yazamayacağım :KK43:

üzülme canım o duyguları bizde her ay yasıyoruz aglamak hiçbir işe yaramıyor ınsanı daha cok strese sokup daha cıkılmaz yola sokuyor. burda yanlız degilsin :KK19:

X