Klomen kullanan var mi ?

Jeanne1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
26
9
30
Merhaba ben hamile kalmak için klomen isimli bir ilaç kullanmaya başladım daha önce klomen kullanan var mi birde doktor sadece klomen verdi catlatma iğnesi vermedi adetime 6 gün var Şu an çok sabırsızlanıyorum test de yapmak istemiyorum çok erken çıkmaz diye ya da sadece kan testi mi yaptırmalıyım birden fazla soru oldu ama kafam karışık şu an

Canm bende klomen kullandım adet gününün geçmesini bekle birde adet düzensizliğin varmı

Canm bende klomen kullandım adet gününün geçmesini bekle birde adet düzensizliğin varmı
Adet düzensizliğim yok 27 de 1 oluyorum suan 3 gun var kendimi garip hissediyorum basim donuyor midem de hafif bi bulanti var ates basiyor ben artik psikolojik olarak mi kuruyorum bilmiyorum

Adet düzensizliğim yok 27 de 1 oluyorum suan 3 gun var kendimi garip hissediyorum basim donuyor midem de hafif bi bulanti var ates basiyor ben artik psikolojik olarak mi kuruyorum bilmiyorum
Canım klomen kullandıktan sonra progesteron testi istemedimi doktor adetin 21. Günü psikolojik olabilir bu belirtiler bendeki belirtileri bilsen kesın hamilesin dersin ama bende pkoyum ondan dolayı ne zaman adet olup ne zaman hamile kalcam bilmiyorum inan

Bide klomen i kullanip kacinci ayda hamile kaldin
Ben daha bu ay kullandım adet düzensizliğim var benım birde eşinde sperm testi yaptrsın sadece senle bitmiyor herşey ben klomen kullandım yumurtam çatlamış onceden yumurtamda skntı vardı klomen kullanınca oldu Ekim 15 ine kadar bekleyecem ben

Merhabalar klomeni doktor kontrolu olmadan kullanmakta sakinca var mi ben muayene oldum bi sıkintı cikmadi cok sukur ama ailemden bazi kisiler israr ediyo klomen icin hamile kalmayi kolaylastiriyo falan diyolar ayrica esimde sayi ve hiz sıkintısi var faydasi olur mu bilmiyorum😔

Merhabalar klomeni doktor kontrolu olmadan kullanmakta sakinca var mi ben muayene oldum bi sıkintı cikmadi cok sukur ama ailemden bazi kisiler israr ediyo klomen icin hamile kalmayi kolaylastiriyo falan diyolar ayrica esimde sayi ve hiz sıkintısi var faydasi olur mu bilmiyorum😔
Kesinlikle doktora git zaten uygun görüyorsa veriyor çünkü klomen fazla doz da kullanmak kist yapıyor en azından ne kadar kullanacağını söyler sana

Hamile misin? Bebiş var mı canım? :)

Merhaba ben hamile kalmak için klomen isimli bir ilaç kullanmaya başladım daha önce klomen kullanan var mi birde doktor sadece klomen verdi catlatma iğnesi vermedi adetime 6 gün var Şu an çok sabırsızlanıyorum test de yapmak istemiyorum çok erken çıkmaz diye ya da sadece kan testi mi yaptırmalıyım birden fazla soru oldu ama kafam karışık şu an
Ben kullandm ama sadece kolmeni degil catlatma igneside oldu o ay hamile kalamdm sonraki ay tuttu su an 10 haftaligim 😊

Bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım adet düzensizliğimde vardi ilac iki kere kullandım olumsuz olunca bıraktım biraktiktan 4 ay sonra hamile kaldım. Âdetlerimde o sira duzene girmisti şuan 12+4 günlüğüz 😊

X